Mělčanský kros - výsledky
Celkový počet závodníků: 54
14.05.2016
TriClub Dobruška
triclub.dobruska.cz
Muži A
(18 - 34 let; ročník 1998 - 1982) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Beran Jan | 1983 | Spartak Police | 00:40:07.8 | 14,95 | 1-00:20:14.5 / 2-00:19:53.3 | |
2 | 18 | Šimák Jan | 1983 | Hradec Králové | 00:41:49.5 | 00:01:41 | 14,35 | 1-00:20:25.3 / 2-00:21:24.1 |
3 | 49 | Jirka Jan | 1983 | AC Náchod | 00:42:45.0 | 00:02:37 | 14,03 | 1-00:20:47.1 / 2-00:21:57.9 |
4 | 24 | Benák Jan | 1982 | Sk Šediviny | 00:45:44.3 | 00:05:36 | 13,12 | 1-00:21:58.9 / 2-00:23:45.3 |
5 | 47 | Říčař František | 1987 | TriClub Dobruška | 00:49:18.0 | 00:09:10 | 12,17 | 1-00:23:10.8 / 2-00:26:07.2 |
6 | 27 | Kryšpín Petr | 1982 | Jičín | 00:50:55.3 | 00:10:47 | 11,78 | 1-00:24:52.3 / 2-00:26:02.9 |
7 | 41 | Dražan Tomáš | 1988 | all4bikes | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Beran Jan - 00:19:53.3
Muži B
(35 - 44 let; ročník 1981 - 1972) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Berka Luděk | 1972 | Atletika Rtyně | 00:40:48.0 | 14,71 | 1-00:20:08.6 / 2-00:20:39.4 | |
2 | 40 | Moskva Roman | 1975 | Pastviny Žamberk | 00:41:05.3 | 00:00:17 | 14,6 | 1-00:20:12.6 / 2-00:20:52.6 |
3 | 28 | Heller Tomáš | 1981 | Hradec Králové | 00:41:24.3 | 00:00:36 | 14,49 | 1-00:20:15.9 / 2-00:21:08.3 |
4 | 4 | Kábrt Michal | 1972 | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:42:22.6 | 00:01:34 | 14,16 | 1-00:20:47.8 / 2-00:21:34.7 |
5 | 25 | Lorenc Tomáš | 1978 | Lípa nad Orlicí | 00:47:10.3 | 00:06:22 | 12,72 | 1-00:22:53.2 / 2-00:24:17.0 |
6 | 53 | Rašek Václav | 1975 | TriClub Dobruška | 00:49:53.2 | 00:09:05 | 12,03 | 1-00:24:39.3 / 2-00:25:13.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Berka Luděk - 00:20:08.6
Muži C
(45 - 54 let; ročník 1971 - 1962) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 16
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Ulich Petr | 1968 | Nové Město nad Metují | 00:39:59.8 | 15 | 1-00:20:13.6 / 2-00:19:46.1 | |
2 | 14 | Sádovský Luboš | 1965 | 00:43:27.8 | 00:03:28 | 13,8 | 1-00:21:08.3 / 2-00:22:19.4 | |
3 | 39 | Bělobrad Ivan | 1966 | Pastviny Žamberk | 00:44:11.9 | 00:04:12 | 13,58 | 1-00:21:34.0 / 2-00:22:37.8 |
4 | 51 | Jakeš Josef | 1965 | 00:44:20.2 | 00:04:20 | 13,53 | 1-00:21:37.7 / 2-00:22:42.4 | |
5 | 33 | Mazač Jaroslav | 1968 | WIKOW Hronov | 00:45:11.1 | 00:05:11 | 13,28 | 1-00:22:04.5 / 2-00:23:06.5 |
6 | 43 | Valenta Michal | 1962 | AZS Praha | 00:47:40.6 | 00:07:40 | 12,58 | 1-00:23:02.8 / 2-00:24:37.7 |
7 | 5 | Vašíček M | 1971 | 00:47:55.9 | 00:07:56 | 12,52 | 1-00:23:21.9 / 2-00:24:34.0 | |
8 | 2 | Štepán Jaroslav | 1964 | Triclub Dobruška | 00:48:14.3 | 00:08:14 | 12,44 | 1-00:24:07.6 / 2-00:24:06.6 |
9 | 31 | Cvejn Miloš | 1968 | Olešnice u Rychnova | 00:49:27.5 | 00:09:27 | 12,13 | 1-00:24:27.6 / 2-00:24:59.8 |
10 | 20 | Matějíček Luboš | 1962 | Hovrch | 00:49:40.5 | 00:09:40 | 12,08 | 1-00:24:36.3 / 2-00:25:04.1 |
11 | 19 | Černý Aleš | 1964 | TriClub Dobruška | 00:50:13.1 | 00:10:13 | 11,95 | 1-00:24:37.4 / 2-00:25:35.6 |
12 | 52 | Elich Jiří | 1964 | APACHE LOKO Trutnov | 00:50:32.3 | 00:10:32 | 11,87 | 1-00:24:14.5 / 2-00:26:17.8 |
13 | 48 | Vanta Josef | 1962 | Sk Hronov | 00:51:01.4 | 00:11:01 | 11,76 | 1-00:24:32.7 / 2-00:26:28.6 |
14 | 44 | Linhart Milan | 1964 | LONGO | 00:56:53.2 | 00:16:53 | 10,55 | 1-00:27:12.7 / 2-00:29:40.5 |
15 | 38 | Pešta Robert | 1967 | Hlavňov | 00:57:22.3 | 00:17:22 | 10,46 | 1-00:27:41.3 / 2-00:29:40.9 |
16 | 1 | Hofman Oldřich | 1963 | TriClub Dobruška | 01:01:03.4 | 00:21:03 | 9,83 | 1-00:29:14.6 / 2-00:31:48.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Ulich Petr - 00:19:46.1
Muži D
(55 - 64 let; ročník 1961 - 1952) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Šolc Vitězslav | 1957 | BKL Machov | 00:45:50.0 | 13,09 | 1-00:22:43.0 / 2-00:23:06.9 | |
2 | 46 | Menšík Jan | 1954 | Jablonec n.Nisou | 00:47:50.7 | 00:02:00 | 12,54 | 1-00:23:05.3 / 2-00:24:45.3 |
3 | 32 | Flegl Bohumil | 1960 | SKIBOBY Dka | 00:48:41.3 | 00:02:51 | 12,32 | 1-00:23:55.7 / 2-00:24:45.6 |
4 | 23 | Klimeš Jiří | 1961 | AC Náchod | 00:49:56.4 | 00:04:06 | 12,01 | 1-00:24:11.4 / 2-00:25:45.0 |
5 | 8 | Krajč Zdeněk | 1954 | Trutnov | 00:56:05.1 | 00:10:15 | 10,7 | 1-00:27:25.9 / 2-00:28:39.1 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šolc Vitězslav - 00:22:43.0
Muži E
(64 - 74 let; ročník 1952 - 1942) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jirásek Miroslav | 1947 | SDH Pavlišov | 00:45:36.8 | 13,15 | 1-00:22:47.5 / 2-00:22:49.2 | |
2 | 54 | Cejnar Václav | 1951 | SKT HK | 00:49:48.5 | 00:04:11 | 12,05 | 1-00:23:49.4 / 2-00:25:59.0 |
3 | 16 | Javůrek Jiří | 1948 | TJ Maratonstav Úpice | 00:50:25.3 | 00:04:48 | 11,9 | 1-00:24:34.9 / 2-00:25:50.3 |
4 | 12 | Stuchlík Zdeněk | 1950 | Novák team | 00:55:48.9 | 00:10:12 | 10,75 | 1-00:27:36.8 / 2-00:28:12.0 |
5 | 13 | Grof Stanislav | 1946 | AC Vrchlabí | 00:58:35.5 | 00:12:58 | 10,24 | 1-00:28:30.0 / 2-00:30:05.4 |
6 | 35 | Jelínek Matěj | 1942 | Černilov | 01:36:05.0 | 00:50:28 | 6,24 | 1-00:54:33.8 / 2-00:41:31.1 |
Nejrychlejší kolo závodu: Jirásek Miroslav - 00:22:47.5
Muži F
(75 - 99 let; ročník 1941 - 1917) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | Doležal Stanislav | 1938 | Pardubice | 01:01:41.1 | 9,73 | 1-00:30:06.8 / 2-00:31:34.2 | |
2 | 11 | Culka Václav | 1935 | Nové Město nad Metují | 01:43:25.0 | 00:41:43 | 5,8 | 1-01:00:37.5 / 2-00:42:47.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Doležal Stanislav - 00:30:06.8
Ženy G
(18 - 34 let; ročník 1998 - 1982) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Šimáková Klára | 1983 | Hradec Králové | 00:51:35.3 | 11,63 | 1-00:25:03.0 / 2-00:26:32.2 | |
2 | 37 | Kasalová Martina | 1985 | Báječné ženy v běhu | 00:56:40.2 | 00:05:04 | 10,59 | 1-00:27:28.7 / 2-00:29:11.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šimáková Klára - 00:25:03.0
Ženy H
(35 - 44 let; ročník 1981 - 1972) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Lorencová Andrea | 1978 | Lípa nad Orlicí | 00:55:39.9 | 10,78 | 1-00:27:30.2 / 2-00:28:09.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Lorencová Andrea - 00:27:30.2
Ženy I
(45 - 99 let; ročník 1971 - 1917) - Délka závodu : 10 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Paulů Blanka | 1954 | TJ Maratonstav Úpice | 00:48:39.2 | 12,33 | 1-00:23:53.6 / 2-00:24:45.6 | |
2 | 34 | Hábová Michaela | 1971 | SVS Krkonoše Vrchlabí | 00:51:50.3 | 00:03:11 | 11,57 | 1-00:25:04.9 / 2-00:26:45.4 |
3 | 9 | Strnadová Jana | 1971 | Dolní Kalná | 00:56:17.1 | 00:07:37 | 10,66 | 1-00:27:06.1 / 2-00:29:10.9 |
4 | 45 | Jonášová Zdeňka | 1964 | Hradec Králové | 01:01:34.2 | 00:12:54 | 9,74 | 1-00:29:48.5 / 2-00:31:45.6 |
5 | 29 | Hellerová Hana | 1961 | Hradec Králové | 01:02:27.2 | 00:13:48 | 9,61 | 1-00:29:54.9 / 2-00:32:32.3 |
6 | 15 | Hepnarová Lenka | 1965 | Deštné | 01:02:50.3 | 00:14:11 | 9,55 | 1-00:30:37.2 / 2-00:32:13.1 |
7 | 10 | Friebelová Eva | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 01:28:11.5 | 00:39:32 | 6,8 | 1-00:50:35.8 / 2-00:37:35.6 |
8 | 30 | Šteinerová Hana | 1963 | Hradec Králové | 01:30:33.2 | 00:41:53 | 6,63 | 1-00:49:37.4 / 2-00:40:55.7 |
9 | 36 | Jelínková Magda | 1945 | Černilov | 01:36:03.0 | 00:47:23 | 6,25 | 1-00:54:39.1 / 2-00:41:23.8 |