Panel cup - výsledky
Celkový počet závodníků: 111
18.06.2016
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
www.stalak-devoss.cz
Odrážedla - dívky
(0 - 3 let; ročník 2016 - 2013) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Petráňová Eliška Marie | 2013 | Týniště nad Orlicí | 00:00:52.6 | 5,47 | |
2 | 49 | Malíková Sofie | 2013 | Liberk | 00:00:57.3 | 00:00:04 | 5,02 |
3 | 105 | Andrsova Kristyna | 2013 | RK | 00:01:07.1 | 00:00:14 | 4,29 |
4 | 18 | Slavíková Linda | 2013 | TC Dobruška | 00:01:17.5 | 00:00:24 | 3,71 |
5 | 23 | Prausová Lenka | 2013 | Záchlumí | 00:01:31.0 | 00:00:38 | 3,16 |
6 | 1 | Palgutová Zita | 2014 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:02:14.1 | 00:01:21 | 2,15 |
7 | 128 | Čížková Kateřina | 2014 | Hospoda Na Plácku | 00:02:59.0 | 00:02:06 | 1,61 |
8 | 50 | Faltová Natálie | 2013 | Záchlumí | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Petráňová Eliška Marie - 00:00:52.6
Odrážedla - kluci
(0 - 3 let; ročník 2016 - 2013) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Klapal Lukáš | 2013 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:28.1 | 10,22 | |
2 | 63 | Šabata Alan | 2013 | 00:00:29.4 | 00:00:01 | 9,79 | |
3 | 80 | Novák Štěpán | 2013 | Holice | 00:00:31.4 | 00:00:03 | 9,14 |
4 | 129 | Krupička Tadeáš | 2013 | Broumov | 00:00:33.3 | 00:00:05 | 8,63 |
5 | 110 | Mrázek Matyáš | 2013 | Opočno | 00:00:37.3 | 00:00:09 | 7,72 |
6 | 93 | Podzimek Marek | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:39.6 | 00:00:11 | 7,27 |
7 | 86 | Řízek Jakub | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:25.7 | 00:02:57 | 1,4 |
8 | 24 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | 00:04:07.4 | 00:03:39 | 1,16 |
9 | 33 | Wagner Roman | 2014 | Energomontáže | Nedokončil | ||
10 | 99 | Mathier Marek | 2013 | Beránci (Slemeno) | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Klapal Lukáš - 00:00:28.1
Naděje - dívky
(0 - 4 let; ročník 2016 - 2012) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Nováková Nela | 2012 | 00:00:46.0 | 12,51 | 1-00:00:24.1 / 2-00:00:21.8 | ||
2 | 6 | Dvořáková Barbora | 2012 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:01:05.7 | 00:00:19 | 8,76 | 1-00:00:32.0 / 2-00:00:33.7 |
3 | 126 | Váňová Daniela | 2012 | Dlouhá Ves | 00:01:08.0 | 00:00:21 | 8,46 | 1-00:00:31.6 / 2-00:00:36.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Nováková Nela - 00:00:21.8
Naděje - kluci
(0 - 4 let; ročník 2016 - 2012) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Martinec Vít | 2012 | Vamberk | 00:00:43.8 | 13,13 | 1-00:00:22.0 / 2-00:00:21.7 | |
2 | 43 | Galko Richard | 2012 | Dobruška | 00:00:56.2 | 00:00:12 | 10,24 | 1-00:00:30.5 / 2-00:00:25.7 |
3 | 118 | Vlk Vojtěch | 2012 | Rychnov | 00:00:58.5 | 00:00:14 | 9,84 | 1-00:00:28.1 / 2-00:00:30.4 |
4 | 92 | Ehl Tomáš | 2012 | PANEL RK | 00:01:01.6 | 00:00:17 | 9,35 | 1-00:00:29.7 / 2-00:00:31.8 |
5 | 26 | Votroubek Jan | 2012 | RK | 00:01:09.0 | 00:00:25 | 8,35 | 1-00:00:32.8 / 2-00:00:36.1 |
6 | 108 | Bolehovský Richard | 2012 | Brandýs nad Labem | 00:01:13.3 | 00:00:29 | 7,86 | 1-00:00:41.6 / 2-00:00:31.6 |
7 | 52 | Lábus Tadeáš | 2012 | Liberk | 00:01:25.6 | 00:00:41 | 6,72 | 1-00:00:39.9 / 2-00:00:45.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Martinec Vít - 00:00:21.7
Předškoláci - dívky
(5 - 6 let; ročník 2011 - 2010) - Délka závodu : 0,9 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Lepšová Julie | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:20.9 | 16,12 | 1-00:01:43.9 / 2-00:01:37.0 | |
2 | 64 | Korečková Markéta | 2010 | nepasicky cyklo tym | 00:03:29.2 | 00:00:08 | 15,48 | 1-00:01:46.9 / 2-00:01:42.2 |
3 | 104 | Korábová Lucie | 2010 | RK, Mírová | 00:03:31.0 | 00:00:10 | 15,35 | 1-00:01:48.5 / 2-00:01:42.5 |
4 | 60 | Řadová Adéla | 2010 | RK | 00:03:33.2 | 00:00:12 | 15,19 | 1-00:01:49.8 / 2-00:01:43.4 |
5 | 132 | Ernstová Ivonka | 2010 | Hradec Králové | 00:04:29.3 | 00:01:08 | 12,03 | 1-00:02:05.2 / 2-00:02:24.1 |
6 | 88 | Seifertova Tereza | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:35.8 | 00:01:14 | 11,74 | 1-00:02:25.6 / 2-00:02:10.1 |
7 | 47 | Heřmanová Ráchel | 2011 | Stalak Rychnov nad Kněžnou | 00:04:41.2 | 00:01:20 | 11,52 | 1-00:02:23.9 / 2-00:02:17.3 |
8 | 107 | Koukolova Klarka | 2010 | RK | 00:04:59.2 | 00:01:38 | 10,83 | 1-00:02:38.0 / 2-00:02:21.2 |
9 | 14 | Pražáková Aneta | 2011 | RK | 00:05:01.8 | 00:01:40 | 10,73 | 1-00:02:27.1 / 2-00:02:34.7 |
10 | 54 | Kubíčková Anna | 2011 | Stalak Rychnov n. K. | 00:05:07.1 | 00:01:46 | 10,55 | 1-00:02:35.2 / 2-00:02:31.9 |
11 | 122 | Michelová Anna | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Lepšová Julie - 00:01:37.0
Přípravka I - dívky
(7 - 8 let; ročník 2009 - 2008) - Délka závodu : 1,35 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | Jirásková Ema | 2009 | S-sport Hronov | 00:03:50.4 | 21,09 | 1-00:01:15.1 / 2-00:01:17.0 / 3-00:01:18.2 | |
2 | 25 | Hanyková Adélka | 2008 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:04:09.5 | 00:00:19 | 19,47 | 1-00:01:20.2 / 2-00:01:24.3 / 3-00:01:25.0 |
3 | 90 | Lepšová Lucie | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:11.1 | 00:00:20 | 19,35 | 1-00:01:23.0 / 2-00:01:25.0 / 3-00:01:23.0 |
4 | 22 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:04:18.1 | 00:00:27 | 18,83 | 1-00:01:28.8 / 2-00:01:24.7 / 3-00:01:24.6 |
5 | 81 | Burketová Kateřina | 2008 | Stalak Rychnov n. Kn. | 00:04:47.8 | 00:00:57 | 16,89 | 1-00:01:32.7 / 2-00:01:37.0 / 3-00:01:37.9 |
6 | 5 | Dvořáková Aneta | 2009 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:04:49.6 | 00:00:59 | 16,78 | 1-00:01:34.2 / 2-00:01:38.5 / 3-00:01:36.9 |
7 | 2 | Řízková Veronika | 2009 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:05:04.5 | 00:01:14 | 15,96 | 1-00:01:38.7 / 2-00:01:41.6 / 3-00:01:44.2 |
8 | 41 | Červinková Vendula | 2009 | Rychnov n. Kn | 00:05:11.4 | 00:01:21 | 15,6 | 1-00:01:41.4 / 2-00:01:42.9 / 3-00:01:47.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Jirásková Ema - 00:01:15.1
Přípravka I - kluci
(7 - 8 let; ročník 2009 - 2008) - Délka závodu : 1,35 km; závodníků v kategorii: 14
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Beneš Marek | 2008 | Wikov Ski Skuhrov nad Bšlou | 00:03:55.6 | 20,63 | 1-00:01:23.3 / 2-00:01:15.5 / 3-00:01:16.7 | |
2 | 84 | John Antonín | 2008 | S-Sport Hronov | 00:04:04.9 | 00:00:09 | 19,84 | 1-00:01:26.1 / 2-00:01:21.0 / 3-00:01:17.7 |
3 | 45 | Heřman Jáchym | 2008 | Stalak Rychnov nad Kněžnou | 00:04:15.4 | 00:00:19 | 19,03 | 1-00:01:24.7 / 2-00:01:20.8 / 3-00:01:29.7 |
4 | 13 | Pražák Jan | 2008 | RK | 00:04:23.6 | 00:00:28 | 18,43 | 1-00:01:30.4 / 2-00:01:31.3 / 3-00:01:21.8 |
5 | 133 | Zaňka Jakub | 2008 | Rychnov | 00:04:27.1 | 00:00:31 | 18,19 | 1-00:01:36.8 / 2-00:01:27.8 / 3-00:01:22.4 |
6 | 103 | Koráb Ondřej | 2008 | RK, Mírová | 00:04:28.0 | 00:00:32 | 18,13 | 1-00:01:21.9 / 2-00:01:32.7 / 3-00:01:30.4 |
7 | 70 | Petera Jindřich | 2008 | Krchleby | 00:04:36.3 | 00:00:40 | 17,59 | 1-00:01:29.4 / 2-00:01:33.7 / 3-00:01:33.0 |
8 | 67 | Štichauer Tomáš | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:37.3 | 00:00:41 | 17,52 | 1-00:01:37.9 / 2-00:01:30.0 / 3-00:01:29.3 |
9 | 102 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:04:38.9 | 00:00:43 | 17,42 | 1-00:01:39.0 / 2-00:01:31.0 / 3-00:01:28.8 |
10 | 17 | Slavík Viktor | 2008 | TC Dobruška | 00:04:44.8 | 00:00:49 | 17,06 | 1-00:01:40.3 / 2-00:01:32.6 / 3-00:01:31.9 |
11 | 27 | Fajstauer Jáchym | 2009 | RK | 00:04:53.3 | 00:00:57 | 16,57 | 1-00:01:35.5 / 2-00:01:40.5 / 3-00:01:37.1 |
12 | 21 | Novák Marek | 2009 | 00:05:14.5 | 00:01:18 | 15,45 | 1-00:01:47.2 / 2-00:01:43.1 / 3-00:01:44.1 | |
13 | 96 | Vodák Jakub | 2009 | Rybná nad Zdobnicí | 00:05:15.8 | 00:01:20 | 15,39 | 1-00:01:49.9 / 2-00:01:43.9 / 3-00:01:41.9 |
14 | 101 | Martinec Lukáš | 2008 | Rychnov n.k.n | 00:05:49.6 | 00:01:54 | 13,9 | 1-00:02:00.8 / 2-00:01:52.1 / 3-00:01:56.6 |
Nejrychlejší kolo závodu: Beneš Marek - 00:01:15.5
Přípravka II - dívky
(9 - 10 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 1,8 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Červinková Lucie | 2006 | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:01.2 | 15,38 | 1-00:03:36.6 / 2-00:03:24.5 | |
2 | 130 | Pekárková Zuzana | 2007 | Rychnov | 00:07:45.5 | 00:00:44 | 13,92 | 1-00:04:07.6 / 2-00:03:37.9 |
3 | 59 | Řadová Aneta | 2006 | RK | 00:08:02.9 | 00:01:01 | 13,42 | 1-00:04:02.7 / 2-00:04:00.1 |
4 | 106 | Koukolova Eliska | 2007 | RK | 00:10:27.5 | 00:03:26 | 10,33 | 1-00:04:30.4 / 2-00:05:57.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Červinková Lucie - 00:03:24.5
Přípravka II - kluci
(9 - 10 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 1,8 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | Novák Vojtěch | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:05:13.9 | 20,64 | 1-00:02:33.6 / 2-00:02:40.2 | |
2 | 114 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:05:25.6 | 00:00:11 | 19,9 | 1-00:02:36.1 / 2-00:02:49.4 |
3 | 4 | Vik Samuel | 2007 | S-Sport Hronov | 00:06:07.3 | 00:00:53 | 17,64 | 1-00:03:00.9 / 2-00:03:06.3 |
4 | 75 | Frydrych Michal | 2007 | 00:06:22.9 | 00:01:09 | 16,92 | 1-00:03:09.3 / 2-00:03:13.5 | |
5 | 113 | Beránek Jindřich | 2006 | Rychnov | 00:06:38.8 | 00:01:24 | 16,25 | 1-00:03:17.3 / 2-00:03:21.4 |
6 | 15 | Páleník Ondra | 2007 | KnO | 00:06:41.7 | 00:01:27 | 16,13 | 1-00:03:27.2 / 2-00:03:14.5 |
7 | 53 | Kubíček Vojtěch | 2007 | Stalak Rychnov n. K. | 00:06:48.3 | 00:01:34 | 15,87 | 1-00:03:24.6 / 2-00:03:23.6 |
8 | 94 | Gruncl Ondřej | 2007 | Javornice | 00:06:51.6 | 00:01:37 | 15,74 | 1-00:03:22.3 / 2-00:03:29.2 |
9 | 29 | Rašek Martin | 2007 | TRI CLUB Dobruška | 00:08:04.6 | 00:02:50 | 13,37 | 1-00:03:54.8 / 2-00:04:09.8 |
10 | 119 | Flégl Ondřej | 2007 | 00:08:08.0 | 00:02:54 | 13,28 | 1-00:04:05.7 / 2-00:04:02.3 | |
11 | 125 | Eisner Lukáš | 2007 | Praha | 00:08:36.8 | 00:03:22 | 12,54 | 1-00:04:22.1 / 2-00:04:14.6 |
Nejrychlejší kolo závodu: Novák Vojtěch - 00:02:33.6
Mladší žáci a žačky - dívky
(11 - 12 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 2,7 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 115 | Nechutová Vendula | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:08:09.2 | 19,87 | 1-00:02:43.2 / 2-00:02:41.7 / 3-00:02:44.2 | |
2 | 100 | Hainzelová Lucie | 2005 | O.K.MOTO RACING KTM TEAM | 00:08:24.9 | 00:00:15 | 19,25 | 1-00:02:45.8 / 2-00:02:43.8 / 3-00:02:55.2 |
3 | 66 | Korečková Aneta | 2005 | Česká Republika | 00:10:14.5 | 00:02:05 | 15,82 | 1-00:03:28.4 / 2-00:03:21.1 / 3-00:03:24.9 |
4 | 58 | Tomasová Alice | 2005 | Lično | 00:11:24.6 | 00:03:15 | 14,2 | 1-00:03:40.0 / 2-00:03:52.9 / 3-00:03:51.6 |
5 | 71 | Caletková Zuzana | 2005 | Lično - Ostašovice | 00:11:26.0 | 00:03:16 | 14,17 | 1-00:03:35.4 / 2-00:03:59.7 / 3-00:03:50.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Nechutová Vendula - 00:02:41.7
Mladší žáci a žačky - kluci
(11 - 12 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 2,7 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Soukup Vojtěch | 2005 | Hradec Králové | 00:09:15.1 | 17,51 | 1-00:02:57.2 / 2-00:03:05.0 / 3-00:03:12.8 | |
2 | 124 | Eisner Jan | 2005 | Praha | 00:10:31.5 | 00:01:16 | 15,39 | 1-00:03:20.7 / 2-00:03:33.4 / 3-00:03:37.3 |
3 | 120 | Flégl Pavel | 2004 | 00:10:45.9 | 00:01:30 | 15,05 | 1-00:03:33.5 / 2-00:03:29.5 / 3-00:03:42.8 | |
4 | 112 | Beránek Jiří | 2004 | Rychnov | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Soukup Vojtěch - 00:02:57.2
Starší žáci a žačky - kluci
(13 - 14 let; ročník 2003 - 2002) - Délka závodu : 3,6 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Kovaříček Vojtěch | 2002 | Vamberk | 00:09:28.1 | 22,81 | 1-00:02:19.4 / 2-00:02:20.0 / 3-00:02:25.4 / 4-00:02:23.1 | |
2 | 3 | Stuchlík Jan | 2003 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:10:24.0 | 00:00:55 | 20,77 | 1-00:02:31.0 / 2-00:02:33.6 / 3-00:02:38.8 / 4-00:02:40.5 |
3 | 61 | Novotný Dominik | 2003 | RK | 00:12:56.0 | 00:03:27 | 16,7 | 1-00:02:51.1 / 2-00:03:15.5 / 3-00:03:19.9 / 4-00:03:29.5 |