Panel cup - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 65
02.09.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
indigo.cyclingteamrk.cz/panel
Trať: Okruh na hřišti, délka trati: 0,08 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Podzimek Marek | 2017 | ODR | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:28.3 | 00:00:00 | 10,15 |
2 | 1 | Palgutová Zita | 2014 | ODR | INDIGO cycling team RK | 00:00:32.9 | 00:00:04 | 8,74 |
3 | 66 | Lorencová Erika | 2014 | ODR | Double trouble | 00:00:34.3 | 00:00:06 | 8,37 |
4 | 65 | Lorencová Monika | 2014 | ODR | Double trouble | 00:00:37.1 | 00:00:08 | 7,75 |
5 | 71 | Čížková Kateřina | 2014 | ODR | Hospoda Na Plácku | 00:00:38.8 | 00:00:10 | 7,41 |
6 | 59 | Hartman Tomáš | 2015 | ODR | Trnov | 00:00:42.0 | 00:00:13 | 6,84 |
7 | 35 | Řízek Jakub | 2014 | ODR | INDIGO cycling team RK | 00:00:43.3 | 00:00:15 | 6,64 |
8 | 15 | Wagner Roman | 2014 | ODR | Hradec Králové | 00:00:48.1 | 00:00:19 | 5,99 |
9 | 28 | Zimmerova Eliska | 2015 | ODR | Dvojčata | 00:00:53.4 | 00:00:25 | 5,39 |
10 | 29 | Zimmerova Ema | 2015 | ODR | Dvojčata | 00:00:54.2 | 00:00:25 | 5,31 |
11 | 16 | Wagner Marek | 2016 | ODR | Hradec Králové | 00:01:04.7 | 00:00:36 | 4,45 |
12 | 55 | Andrš Antonin | 2015 | ODR | Rychnov nad Kneznou | Nestartoval | ||
13 | 13 | Praus Tomáš | 2014 | ODR | Záchlumí | Nedokončil |
Trať: Okruh na hřišti, délka trati: 0,16 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Sejbalová Barunka | 2013 | NAD | Jaroslav | 00:00:37.9 | 00:00:00 | 15,16 |
2 | 14 | Prausová Lenka | 2013 | NAD | Záchlumí | 00:00:44.2 | 00:00:06 | 13,02 |
3 | 60 | Hartman Ondřej | 2013 | NAD | Trnov | 00:00:49.1 | 00:00:11 | 11,72 |
4 | 19 | Slavíková Linda | 2013 | NAD | TC Dobruška | 00:00:54.9 | 00:00:16 | 10,48 |
5 | 54 | Andršová Kristýna | 2013 | NAD | Rychnov nad Kneznou | 00:01:00.5 | 00:00:22 | 9,52 |
6 | 33 | Zaňková Veronika | 2013 | NAD | Dlouhá Ves | 00:01:07.1 | 00:00:29 | 8,57 |
7 | 9 | Jamborová Elen | 2013 | NAD | Česká republika | 00:01:10.2 | 00:00:32 | 8,2 |
8 | 67 | Ludvík Šimon | 2013 | NAD | Rychnov n.Kn. | 00:01:42.5 | 00:01:04 | 5,62 |
Trať: Modrý okruh - hřiště + prostor u posleního domu, délka trati: 0,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 | Lepšová Julie | 2011 | PRED2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:57.4 | 00:00:00 | 16,23 |
2 | 26 | Plucnar Matyas | 2011 | PRED2011 | Bělá | 00:02:59.1 | 00:00:01 | 16,07 |
3 | 58 | Krátký Vojta | 2011 | PRED2011 | Horní Ředice | 00:03:10.0 | 00:00:12 | 15,16 |
4 | 42 | John Jan | 2011 | PRED2011 | S Sport Hronov | 00:03:19.4 | 00:00:21 | 14,44 |
5 | 45 | Burket Jan | 2011 | PRED2011 | INDIGO cycling team RK | 00:03:24.0 | 00:00:26 | 14,12 |
6 | 6 | Dvořáková Barbora | 2012 | PRED2012 | INDIGO cycling team RK | 00:03:45.8 | 00:00:48 | 12,75 |
7 | 50 | Pilař Daniel | 2011 | PRED2011 | Kvasiny | 00:04:18.5 | 00:01:21 | 11,14 |
8 | 68 | Valešová Petra | 2012 | PRED2012 | Rychnov n.Kn. | 00:05:02.7 | 00:02:05 | 9,51 |
9 | 70 | Pilná Veronika | 2011 | PRED2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:04.8 | 00:02:07 | 9,45 |
10 | 51 | Ehl Tomáš | 2012 | PRED2012 | PANEL Rychnov nad Kněžnou | 00:05:20.1 | 00:02:22 | 9 |
11 | 69 | Nguyenová Kristýnka | 2012 | PRED2012 | Rychnov n.Kn. | 00:05:29.6 | 00:02:32 | 8,74 |
12 | 56 | Kulhavy Michal | 2012 | PRED2012 | rychnov nad kneznou | 00:06:07.7 | 00:03:10 | 7,83 |
Trať: Modrý okruh - hřiště + prostor u posleního domu, délka trati: 1,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Sulzbacher Vojtěch | 2010 | P1-2010 | GIANT Pítrs bikes | 00:03:51.9 | 00:00:00 | 18,63 |
2 | 62 | Lepšová Lucie | 2009 | P1-2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:52.4 | 00:00:00 | 18,59 |
3 | 7 | Dvořáková Aneta | 2009 | P1-2009 | INDIGO cycling team RK | 00:04:09.3 | 00:00:17 | 17,32 |
4 | 46 | Korábová Lucie | 2010 | P1-2010 | SAFIRA Rychnov nad Kněžnou | 00:04:30.0 | 00:00:38 | 16 |
5 | 74 | Hajro David Jiří | 2009 | P1-2009 | Klub českých cyklistů Litomyšl | 00:04:31.9 | 00:00:40 | 15,88 |
6 | 40 | Červinková Vendula | 2009 | P1-2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:34.2 | 00:00:42 | 15,75 |
7 | 34 | Řízková Veronika | 2009 | P1-2009 | INDIGO cycling team RK | 00:04:36.1 | 00:00:44 | 15,64 |
8 | 53 | Sejbal Leoš | 2010 | P1-2010 | Jaroslav | 00:04:58.2 | 00:01:06 | 14,48 |
9 | 8 | Jambor Jakub | 2010 | P1-2010 | Česká republika | 00:04:59.1 | 00:01:07 | 14,44 |
10 | 37 | Frydrych Jakub | 2010 | P1-2010 | Rychnov nad Kneznou | 00:05:12.9 | 00:01:20 | 13,81 |
11 | 30 | Kotyza Jan | 2010 | P1-2010 | Hláska | 00:05:31.2 | 00:01:39 | 13,04 |
12 | 22 | Rašková Dominika | 2009 | P1-2009 | Tri Club Dobruška | 00:05:38.5 | 00:01:46 | 12,76 |
13 | 38 | Seifertová Tereza | 2010 | P1-2010 | Rychnov nad kněžnou | 00:05:58.8 | 00:02:06 | 12,04 |
14 | 72 | Nerudová Gita | 2010 | P1-2010 | Rychnov n.Kn. | 00:06:00.0 | 00:02:08 | 12 |
Trať: Červený okruh - mezi domy, délka trati: 1,6 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Janovský Tomáš | 2008 | P2 | Kramolna | 00:04:38.6 | 00:00:00 | 20,67 |
2 | 57 | Krátká Zuzka | 2008 | P2 | Bike freaks Holice | 00:04:40.8 | 00:00:02 | 20,51 |
3 | 25 | Šretr Michal | 2008 | P2 | S SPort Hronov | 00:05:22.2 | 00:00:43 | 17,88 |
4 | 4 | Heřman Jáchym | 2008 | P2 | INDIGO cycling team RK | 00:05:35.1 | 00:00:56 | 17,19 |
5 | 41 | John Antonín | 2008 | P2 | S Sport Hronov | 00:05:36.5 | 00:00:57 | 17,11 |
6 | 32 | Zaňka Jakub | 2008 | P2 | Dlouhá Ves | 00:05:38.9 | 00:01:00 | 16,99 |
7 | 23 | Hojková Karla | 2008 | P2 | Staré Holice | 00:05:42.2 | 00:01:03 | 16,83 |
8 | 47 | Koráb Ondřej | 2008 | P2 | VK Sport Rychnov nad Kněžnou | 00:06:20.6 | 00:01:41 | 15,13 |
9 | 44 | Burketová Kateřina | 2008 | P2 | INDIGO cycling team RK | 00:06:27.3 | 00:01:48 | 14,87 |
10 | 18 | Slavík Viktor | 2008 | P2 | TC Dobruška | 00:06:29.6 | 00:01:50 | 14,78 |
11 | 36 | Adamec Jakub | 2008 | P2 | Dlouhá Ves | 00:06:30.8 | 00:01:52 | 14,74 |
12 | 63 | Jirčíková Michaela | 2008 | P2 | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:38.0 | 00:01:59 | 14,47 |
Trať: Červený okruh - mezi domy, délka trati: 2,4 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Saidl Filip | 2006 | MZ | Giant Pítrs bikes | 00:07:35.3 | 00:00:00 | 18,97 |
2 | 24 | ŠRETROVÁ Lucie | 2006 | MZ | S sport Hronov | 00:07:51.0 | 00:00:15 | 18,34 |
3 | 48 | Sulzbacherová Martina | 2005 | MZ | GIANT Pítrs bikes | 00:07:52.8 | 00:00:17 | 18,27 |
4 | 39 | Červinková Lucie | 2006 | MZ | Rychnov n. Kn. | 00:08:51.5 | 00:01:16 | 16,25 |
5 | 73 | Halbichová Ráchel | 2006 | MZ | Rychnov n. Kn. | 00:10:17.0 | 00:02:41 | 14 |
Trať: Červený okruh - mezi domy, délka trati: 3,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Beránek Jiří | 2004 | SZ | BERY | 00:10:42.7 | 00:00:00 | 17,92 |