Českopetrovická koolna - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 83
19.05.2018
UNIKOVO MTB TEAM z.s.
G - Žačky
(1 - 15 let; ročník 2017 - 2003) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 226 | Kouřilová Ema | 2005 | Fitko Jeseník | 01:02:33.4 | 19,18 | |
2 | 223 | Cenková Ema | 2005 | Fenix ski team Jeseník | 01:03:11.5 | 00:00:38 | 18,99 |
3 | 219 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 01:05:31.4 | 00:02:58 | 18,31 |
4 | 209 | Drápelová Magdalena | 2003 | SC Samotišky | 01:09:24.4 | 00:06:51 | 17,29 |
5 | 222 | Korytářová Ema | 2005 | Fenix ski team Jeseník | 01:12:03.1 | 00:09:29 | 16,65 |
6 | 205 | Luzarová Tereza | 2004 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:23:52.1 | 00:21:18 | 14,31 |
7 | 217 | Mitvalská Bára | 2009 | 01:28:34.4 | 00:26:00 | 13,55 | |
8 | 229 | Zezulková Simona | 2008 | Sk Žamberk | 01:29:48.3 | 00:27:14 | 13,36 |
9 | 207 | Kovačičinová Tereza | 2004 | SC Samotišky | Nedokončil | ||
10 | 218 | Hrušková Lucie | 2004 | SKI KLUB České Petrovice | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřilová Ema - 01:02:33.4
H - Žáci
(1 - 15 let; ročník 2017 - 2003) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 15
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:52:19.5 | 22,93 | |
2 | 228 | Bukač Adam | 2003 | Scott expres Kolín | 00:52:32.6 | 00:00:13 | 22,84 |
3 | 215 | Mádr Lukáš | 2003 | SC Samotišky | 00:57:15.7 | 00:04:56 | 20,96 |
4 | 208 | Švrčina Jiří | 2004 | Svobodne Heřmanice | 00:59:27.2 | 00:07:07 | 20,18 |
5 | 220 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 01:00:02.9 | 00:07:43 | 19,98 |
6 | 224 | Tobeš Tadeáš | 2003 | Žamberk | 01:01:00.4 | 00:08:40 | 19,67 |
7 | 212 | Velc Roman | 2004 | Fenix ski team Jeseník | 01:01:43.5 | 00:09:23 | 19,44 |
8 | 210 | Zvědělík Ondřej | 2005 | ACS Drak Vrbno | 01:04:34.5 | 00:12:15 | 18,58 |
9 | 214 | Drápela Matěj | 2004 | SC Samotišky | 01:05:37.6 | 00:13:18 | 18,29 |
10 | 216 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 01:06:16.2 | 00:13:56 | 18,11 |
11 | 213 | Kovačičin Šimon | 2005 | SC Samotišky | 01:12:41.5 | 00:20:22 | 16,51 |
12 | 202 | Spurný Václav | 2006 | SC Samotišky | 01:18:36.9 | 00:26:17 | 15,26 |
13 | 221 | Tobiáš Jáchym | 2006 | Biatlon Letohrad | 01:21:19.3 | 00:28:59 | 14,76 |
14 | 204 | Lexa Richard | 2007 | SC Samotišky | 01:26:04.9 | 00:33:45 | 13,94 |
15 | 203 | Zaoral Jan | 2006 | SC Samotišky | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Svoboda Marian - 00:52:19.5
ŽA - Ženy 16-39let
(16 - 39 let; ročník 2002 - 1979) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Kopecká Jana | 1979 | Prestige cycling team | 01:54:03.0 | 18,41 | 1-01:03:15.9 / 2-00:50:47.0 | |
2 | 27 | Kolegarová Iveta | 1988 | In-life cycling team | 01:58:02.5 | 00:03:59 | 17,79 | 1-01:03:26.6 / 2-00:54:35.8 |
3 | 28 | Marečková Markéta | 1983 | Fitko Jeseník | 02:00:05.3 | 00:06:02 | 17,49 | 1-01:05:12.3 / 2-00:54:53.0 |
4 | 8 | Vincourová Adéla | 1993 | eSeNBaci Jeseník | 02:13:36.0 | 00:19:33 | 15,72 | 1-01:14:01.1 / 2-00:59:34.9 |
5 | 41 | Krpálková Martina | 1991 | eSeNBaci Jeseník | 02:15:03.9 | 00:21:00 | 15,55 | 1-01:14:28.7 / 2-01:00:35.1 |
6 | 21 | Kašparová Lenka | 1979 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:22:42.8 | 00:28:39 | 14,71 | 1-01:18:54.1 / 2-01:03:48.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kopecká Jana - 00:50:47.0
ŽB - Ženy 40 let a starší
(40 - 99 let; ročník 1978 - 1919) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Kouřilová Petra | 1977 | Fitko Jeseník | 01:47:29.2 | 19,54 | 1-00:59:21.4 / 2-00:48:07.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřilová Petra - 00:48:07.8
M - Junioři 16-18
(16 - 18 let; ročník 2002 - 2000) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Kočí Vít | 2000 | Prestige cycling team | 01:30:39.9 | 23,16 | 1-00:50:37.7 / 2-00:40:02.2 | |
2 | 72 | Zubatý Adam | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | 01:36:21.7 | 00:05:41 | 21,79 | 1-00:51:17.3 / 2-00:45:04.3 |
3 | 13 | Volík Marek | 2000 | Force GO! Jeseník | 01:38:40.4 | 00:08:00 | 21,28 | 1-00:55:53.6 / 2-00:42:46.8 |
4 | 69 | Vaněk Petr | 2001 | SC Samotišky | 01:38:54.5 | 00:08:14 | 21,23 | 1-00:54:13.7 / 2-00:44:40.7 |
5 | 4 | Švrčina Vojťech | 2001 | Svobodne Heřmanice | 01:44:44.7 | 00:14:04 | 20,05 | 1-00:57:47.8 / 2-00:46:56.8 |
6 | 20 | Kašpar Lukáš | 2000 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:14:13.0 | 00:43:33 | 15,65 | 1-01:11:31.2 / 2-01:02:41.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kočí Vít - 00:40:02.2
A - Muži 19-29let
(19 - 29 let; ročník 1999 - 1989) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Lux Martin | 1993 | BC team Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:29:37.0 | 23,43 | 1-00:50:25.3 / 2-00:39:11.6 | |
2 | 14 | Mikulecký Pavel | 1991 | Vysoké Mýto | 01:32:20.7 | 00:02:43 | 22,74 | 1-00:51:15.0 / 2-00:41:05.7 |
3 | 40 | Halfar Martin | 1989 | eSeNBaci Jeseník | 01:32:26.4 | 00:02:49 | 22,72 | 1-00:51:39.8 / 2-00:40:46.6 |
4 | 70 | Gasta Evžen | 1999 | SC Samotišky | 01:32:46.0 | 00:03:09 | 22,64 | 1-00:51:19.4 / 2-00:41:26.5 |
5 | 34 | Nekoranec Šimon | 1992 | BC team Sokol Klášterec nad Orlicí | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Lux Martin - 00:39:11.6
B - Muži 30-39let
(30 - 39 let; ročník 1988 - 1979) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Pospíšil Petr | 1979 | Rock MachineCyklomax | 01:28:56.7 | 23,61 | 1-00:45:49.6 / 2-00:43:07.1 | |
2 | 56 | Kočí Jan | 1988 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:33:57.2 | 00:05:00 | 22,35 | 1-00:51:26.6 / 2-00:42:30.6 |
3 | 36 | Bartoš Tomáš | 1985 | BC team Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:36:52.9 | 00:07:56 | 21,68 | 1-00:54:09.7 / 2-00:42:43.2 |
4 | 24 | Sobala Martin | 1984 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:38:38.2 | 00:09:41 | 21,29 | 1-00:51:34.9 / 2-00:47:03.2 |
5 | 48 | Gajdoš David | 1979 | Fitko Jeseník | 01:41:12.6 | 00:12:15 | 20,75 | 1-00:55:11.8 / 2-00:46:00.8 |
6 | 10 | Růžička Tomáš | 1985 | CTB Brandýs nad Orlicí | 01:45:07.1 | 00:16:10 | 19,98 | 1-00:53:19.4 / 2-00:51:47.7 |
7 | 51 | Černil Tomáš | 1981 | eSeNBaci Jeseník | 01:48:16.9 | 00:19:20 | 19,39 | 1-01:00:55.5 / 2-00:47:21.4 |
8 | 32 | Kovář Daniel | 1980 | FORCE go! JESENÍK | 01:50:29.1 | 00:21:32 | 19,01 | 1-00:59:52.9 / 2-00:50:36.2 |
9 | 43 | Břeněk Vojtěch | 1987 | eSeNBaci Jeseník | 01:50:37.8 | 00:21:41 | 18,98 | 1-01:01:53.7 / 2-00:48:44.0 |
10 | 17 | Sodomka Jan | 1981 | SKI KLUB České Petrovice | Nedokončil | |||
11 | 26 | Čech Jan | 1981 | Cechino | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kočí Jan - 00:42:30.6
C - Muži 40-49let
(40 - 49 let; ročník 1978 - 1969) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 14
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kopecký Lukáš | 1978 | Prestige cycling team | 01:22:57.9 | 25,31 | 1-00:46:42.0 / 2-00:36:15.8 | |
2 | 39 | Beneš Pavel | 1971 | NAVA Sport | 01:29:49.9 | 00:06:51 | 23,38 | 1-00:50:29.3 / 2-00:39:20.5 |
3 | 37 | Kouřil Martin | 1975 | Fitko Jeseník | 01:31:13.6 | 00:08:15 | 23,02 | 1-00:50:23.3 / 2-00:40:50.3 |
4 | 35 | Žák Marek | 1976 | Jeseničtí Orli | 01:35:25.8 | 00:12:27 | 22,01 | 1-00:52:45.9 / 2-00:42:39.8 |
5 | 23 | Vychodil Tomáš | 1976 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:37:11.5 | 00:14:13 | 21,61 | 1-00:54:17.6 / 2-00:42:53.9 |
6 | 1 | Švrčina Miroslav | 1975 | Svobodne Heřmanice | 01:48:12.4 | 00:25:14 | 19,41 | 1-01:00:50.9 / 2-00:47:21.5 |
7 | 15 | Tobeš Jiří | 1974 | Žamberk | 01:52:56.1 | 00:29:58 | 18,59 | 1-01:01:44.7 / 2-00:51:11.3 |
8 | 45 | Hocz Martin | 1973 | eSeNBáci Jeseník | 01:53:46.2 | 00:30:48 | 18,46 | 1-01:03:12.7 / 2-00:50:33.5 |
9 | 19 | Kašpar Petr | 1975 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:56:32.2 | 00:33:34 | 18,02 | 1-01:04:18.1 / 2-00:52:14.0 |
10 | 46 | Knotek Tomáš | 1977 | eSeNBáci Jeseník | 02:08:58.1 | 00:46:00 | 16,28 | 1-01:08:24.8 / 2-01:00:33.3 |
11 | 57 | Kořínek Miloš | 1975 | Dlouhoňovice | 02:10:59.0 | 00:48:01 | 16,03 | 1-01:11:52.2 / 2-00:59:06.7 |
12 | 52 | Kouřil David | 1975 | Česká Ves | 02:45:32.7 | 01:22:34 | 12,69 | 1-01:34:08.0 / 2-01:11:24.6 |
13 | 47 | Bukač Roman | 1971 | Pardubice | Nedokončil | |||
14 | 50 | Dvořák Václav | 1971 | SKI KLUB České Petrovice | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kopecký Lukáš - 00:36:15.8
D - Muži 50-59let
(50 - 59 let; ročník 1968 - 1959) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | Uchytil Alois | 1966 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:34:47.6 | 22,15 | 1-00:52:41.5 / 2-00:42:06.0 | |
2 | 25 | Sobala Miroslav | 1962 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 01:45:35.7 | 00:10:48 | 19,89 | 1-00:58:15.0 / 2-00:47:20.6 |
3 | 5 | Spurný Lubomír | 1965 | SC Samotišky | 02:08:20.7 | 00:33:33 | 16,36 | 1-01:08:56.2 / 2-00:59:24.5 |
4 | 9 | Nevosad Jindřich | 1962 | Zlaté Hory | 02:20:25.5 | 00:45:37 | 14,95 | 1-01:16:44.2 / 2-01:03:41.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Uchytil Alois - 00:42:06.0
E - Muži nad 60
(60 - 99 let; ročník 1958 - 1919) - Délka závodu : 35 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Moravec Jaroslav | 1958 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:37:42.8 | 21,49 | 1-00:54:15.5 / 2-00:43:27.2 | |
2 | 16 | Kouřil Jiří | 1955 | Fitko Jeseník | 01:38:29.1 | 00:00:46 | 21,32 | 1-00:55:04.9 / 2-00:43:24.2 |
3 | 11 | Hynek Vladimír | 1958 | Jeseničtí Orli | 01:49:18.9 | 00:11:36 | 19,21 | 1-01:01:04.1 / 2-00:48:14.8 |
4 | 7 | Raida Ivo | 1955 | eSeNBaci Jeseník | 02:04:45.2 | 00:27:02 | 16,83 | 1-01:07:40.8 / 2-00:57:04.4 |
5 | 55 | Keprt Jan | 1954 | Nadoraz Z8břeh | 02:11:09.7 | 00:33:26 | 16,01 | 1-01:11:49.0 / 2-00:59:20.6 |
6 | 29 | Dubec Jiří | 1951 | Biketeam TJ Zlaté Hory | 02:25:00.3 | 00:47:17 | 14,48 | 1-01:18:50.6 / 2-01:06:09.7 |
7 | 54 | Všetička Zdeněk | 1953 | SKP Olomouc | 03:09:42.1 | 01:31:59 | 11,07 | 1-01:46:29.4 / 2-01:23:12.7 |
8 | 49 | Bruckner Ivan | 1949 | MTB Bohdíkov | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřil Jiří - 00:43:24.2
OPENM - OPEN muži
(16 - 99 let; ročník 2002 - 1919) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 227 | Kalous Patrik | 2001 | Unikovo MTB team | 01:28:37.4 | 13,54 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kalous Patrik - 01:28:37.4
OPENZ - OPEN ženy
(16 - 99 let; ročník 2002 - 1919) - Délka závodu : 20 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 225 | Luxová Petra | 1991 | BC team Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:07:30.0 | 17,78 | |
2 | 12 | Fojtíková Hana | 1979 | CTB Brandýs nad Orlicí | 01:21:52.0 | 00:14:22 | 14,66 |