Časovka KREDO Kvasiny-Luisino - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 66
12.08.2018
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2013 - 2007) - Délka závodu : 5 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:10:23.0 | 28,89 | |
2 | 102 | Všetička Jan | 2007 | TriClub Dobruška | 00:10:35.0 | 00:00:12 | 28,35 |
3 | 101 | Vejběra Marek | 2008 | cyklopokr | 00:12:40.0 | 00:02:17 | 23,68 |
4 | 108 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:13:20.0 | 00:02:57 | 22,5 |
5 | 109 | Hanyková Adéla | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:13:59.0 | 00:03:36 | 21,45 |
6 | 110 | Řízková Veronika | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:15:04.0 | 00:04:41 | 19,91 |
7 | 105 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:17:00.0 | 00:06:37 | 17,65 |
8 | 107 | Seifertová Tereza | 2010 | INDIGO cycling team RK | 00:17:47.0 | 00:07:24 | 16,87 |
9 | 104 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:17:57.0 | 00:07:34 | 16,71 |
Z2 - Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2006 - 2004) - Délka závodu : 7,5 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Korečková Aneta | 2004 | Cyklo Nepasice | 00:20:42.0 | 21,74 |
KA - Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2003 - 2002) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:46:20.5 | 24,08 |
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2001 - 2000) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Voňka David | 2000 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. | 00:43:04.8 | 25,9 | |
2 | 20 | Jaroš Václav | 2000 | author elkov | 00:43:06.8 | 00:00:02 | 25,88 |
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 1999 - 1989) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Petr Daniel | 1989 | Cyklo Ski Klub Polička | 00:37:23.8 | 29,84 | |
2 | 6 | Joska Marek | 1991 | HSK Cycling Team | 00:37:40.0 | 00:00:16 | 29,63 |
3 | 18 | Hauf Jan | 1999 | INDIGO cycling team RK | 00:40:06.7 | 00:02:42 | 27,82 |
4 | 15 | Mojžíš Josef | 1999 | Apache LOKO Trutnov | 00:41:50.8 | 00:04:26 | 26,67 |
5 | 33 | Roček Miroslav | 1999 | Cyklo Profi Goldfren Team | 00:42:55.4 | 00:05:31 | 26 |
6 | 34 | Petrnoušek Dominik | 1999 | RockMachine Cyklomax | 00:43:15.6 | 00:05:51 | 25,8 |
7 | 50 | Slavíček Ondřej | 1991 | SCP Pardubice | 00:43:19.9 | 00:05:56 | 25,75 |
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1988 - 1979) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 17
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | Kwiecien Pavel | 1983 | Jiskra Jaroměř - Potocký | 00:37:44.8 | 29,56 | |
2 | 49 | Klapal Martin | 1987 | Devoss legends | 00:40:46.2 | 00:03:01 | 27,37 |
3 | 24 | Klícha Martin | 1988 | Ráfkárna Idea Cycling Team | 00:41:23.4 | 00:03:38 | 26,96 |
4 | 46 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.CZ | 00:41:29.0 | 00:03:44 | 26,9 |
5 | 4 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine Cyklomax | 00:41:36.5 | 00:03:51 | 26,82 |
6 | 54 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký spinning klub | 00:43:38.7 | 00:05:53 | 25,57 |
7 | 53 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký spinning klub | 00:43:43.8 | 00:05:58 | 25,52 |
8 | 32 | Kozák Ondřej | 1988 | Kobylský vinný sklep | 00:43:48.4 | 00:06:03 | 25,47 |
9 | 39 | Čegan Jakub | 1982 | SCUDERIACOBRAM | 00:44:14.7 | 00:06:29 | 25,22 |
10 | 40 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | Pardubice | 00:44:49.2 | 00:07:04 | 24,9 |
11 | 37 | Mužík Tomáš | 1983 | Judo Sokol Hradec Králové | 00:46:30.4 | 00:08:45 | 24 |
12 | 52 | Říčař František | 1987 | TriClub Dobruška | 00:47:00.7 | 00:09:15 | 23,74 |
13 | 30 | Řízek Pavel | 1980 | INDIGO cycling team RK | 00:48:38.2 | 00:10:53 | 22,95 |
14 | 5 | Petr Miloš | 1979 | sobotkasport.cz | 00:49:54.4 | 00:12:09 | 22,36 |
15 | 31 | Dusbaba Milan | 1981 | Kobylský vinný sklep | 00:50:02.4 | 00:12:17 | 22,3 |
16 | 29 | Ješina Petr | 1981 | Kobylský vinný sklep | 00:52:12.2 | 00:14:27 | 21,38 |
17 | 48 | Fiala Milan | 1985 | Kachna a zelí | 00:55:34.0 | 00:17:49 | 20,08 |
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1978 - 1969) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 14
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:38:07.3 | 29,27 | |
2 | 17 | Boháč Marcel | 1972 | 00:38:52.2 | 00:00:44 | 28,71 | |
3 | 14 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 00:39:04.3 | 00:00:56 | 28,56 |
4 | 43 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:39:29.1 | 00:01:21 | 28,26 |
5 | 23 | Hauf Jan | 1971 | INDIGO cycling team RK | 00:40:53.8 | 00:02:46 | 27,29 |
6 | 9 | Katera Martin | 1977 | Hradec Králové | 00:41:18.9 | 00:03:11 | 27,01 |
7 | 35 | Kašpar Pavel | 1972 | Pro Music Prolog bike | 00:41:32.6 | 00:03:25 | 26,86 |
8 | 3 | Beneš Petr | 1978 | Ráfkarna Idea Cycling Team | 00:42:29.5 | 00:04:22 | 26,26 |
9 | 47 | Šatný Radek | 1972 | CYKLO TONY | 00:43:13.8 | 00:05:06 | 25,81 |
10 | 28 | Prešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS Holice | 00:45:09.7 | 00:07:02 | 24,71 |
11 | 57 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 00:45:30.3 | 00:07:22 | 24,52 |
12 | 16 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov n.Kn. | 00:46:34.9 | 00:08:27 | 23,96 |
13 | 7 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 00:48:34.9 | 00:10:27 | 22,97 |
14 | 22 | David Václav | 1974 | Smiřice | 00:52:27.5 | 00:14:20 | 21,27 |
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1968 - 1959) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Nejl Martin | 1966 | Hradecký spinning klub | 00:42:12.1 | 26,44 | |
2 | 36 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklo Pokr Pardubice | 00:42:19.5 | 00:00:07 | 26,37 |
3 | 41 | Ducháč Michal | 1968 | BKL Doldy Machov | 00:44:16.6 | 00:02:04 | 25,2 |
4 | 44 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:44:46.4 | 00:02:34 | 24,92 |
5 | 19 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín Lhota pod Libčany | 00:47:20.4 | 00:05:08 | 23,57 |
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1958 - 1919) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO CYCLING TEAM R.K. | 00:44:21.7 | 25,16 | |
2 | 11 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklotony | 00:45:21.5 | 00:00:59 | 24,6 |
3 | 26 | Voňka Jiří | 1954 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. | 00:47:16.5 | 00:02:54 | 23,61 |
4 | 56 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling | 00:53:49.2 | 00:09:27 | 20,74 |
5 | 21 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Sobotkasport Dobruška | 00:58:55.7 | 00:14:34 | 18,94 |
6 | 25 | Klícha Karel | 1946 | Triclub Dobruška | 00:59:49.9 | 00:15:28 | 18,65 |
ZA - Ženy
(19 - 39 let; ročník 1999 - 1979) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Fabiánová Iva | 1987 | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM | 00:48:31.8 | 23 | |
2 | 27 | Glaserová Veronika | 1989 | BIKE FREAKS Holice | 00:53:48.3 | 00:05:16 | 20,74 |
3 | 55 | Fialová Zuzana | 1985 | Kachna a zelí | 00:59:49.1 | 00:11:17 | 18,66 |
ZB - Ženy masters
(40 - 99 let; ročník 1978 - 1919) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Nosková Blanka | 1970 | Hradecký spinning klub | 00:59:52.6 | 18,64 |