Malý Stalak Bike Cup - výsledky
Celkový počet závodníků: 139
03.09.2016
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
www.stalak-devoss.cz
Odrážedla - dívky
(0 - 3 let; ročník 2016 - 2013) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Dařílková Viktorie | 2013 | Zdobnice | 00:00:33.0 | 8,73 | |
2 | 44 | Prausová Lenka | 2013 | Záchlumí | 00:00:36.0 | 00:00:03 | 8 |
3 | 83 | Vodrážková Barbora | 2013 | Liberec | 00:00:38.0 | 00:00:05 | 7,58 |
4 | 31 | Petráňová Eliška Marie | 2013 | Týniště nad Orlicí | 00:00:39.0 | 00:00:06 | 7,38 |
5 | 47 | Zaňková Veronika | 2013 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:47.0 | 00:00:14 | 6,13 |
6 | 90 | Andršová Kristyna | 2013 | Rychnov nad Kneznou | 00:00:53.0 | 00:00:20 | 5,43 |
7 | 15 | Slavíková Linda | 2013 | TC Dobruška | 00:01:05.0 | 00:00:32 | 4,43 |
8 | 114 | Hanyková Tereza | 2014 | Kostelec nad Orlicí | 00:01:06.0 | 00:00:33 | 4,36 |
9 | 13 | Palgutová Zita | 2014 | Stalak Rychnov n. K. | 00:01:36.0 | 00:01:03 | 3 |
10 | 126 | Čížková Kateřina | 2014 | Hospoda Na Plácku | 00:03:09.0 | 00:02:36 | 1,52 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Odrážedla - kluci
(0 - 3 let; ročník 2016 - 2013) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 15
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Neterda Antonín Tadeáš | 2013 | Habrovák | 00:00:29.0 | 9,93 | |
2 | 82 | Klapal Lukáš | 2013 | RK | 00:00:30.0 | 00:00:01 | 9,6 |
3 | 69 | Šabata Alan | 2013 | Rychnov | 00:00:31.0 | 00:00:02 | 9,29 |
4 | 63 | Čížek Vojtěch | 2014 | Praha | 00:00:35.0 | 00:00:06 | 8,23 |
5 | 106 | Mrázek Matyáš | 2013 | Opočno | 00:00:35.0 | 00:00:06 | 8,23 |
6 | 103 | Stránský Lukáš | 2014 | Ústí nad Orlicí | 00:00:42.0 | 00:00:13 | 6,86 |
7 | 120 | Archleb Václav | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:43.0 | 00:00:14 | 6,7 |
8 | 117 | Herzán Ondřej | 2013 | Pardubice | 00:00:46.0 | 00:00:17 | 6,26 |
9 | 96 | Hovorka Štěpán | 2013 | Častolovice | 00:00:48.0 | 00:00:19 | 6 |
10 | 45 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | 00:01:15.0 | 00:00:46 | 3,84 |
11 | 95 | Harbich Matěj | 2013 | Dlouhá Ves | 00:01:36.0 | 00:01:07 | 3 |
12 | 74 | Řízek Jakub | 2014 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:01:39.0 | 00:01:10 | 2,91 |
13 | 40 | Podzimek Marek | 2014 | 00:02:09.0 | 00:01:40 | 2,23 | |
14 | 112 | Horák Vít | 2014 | Dlouhá Ves | 00:02:17.0 | 00:01:48 | 2,1 |
15 | 121 | Peňáz Adam | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Naděje - dívky
(0 - 4 let; ročník 2016 - 2012) - Délka závodu : 0,25 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Nováková Nela | 2012 | 00:01:15.0 | 12 | ||
2 | 12 | Dvořáková Barbora | 2012 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:01:35.0 | 00:00:20 | 9,47 |
3 | 97 | Valešová Petra | 2012 | 00:01:54.0 | 00:00:39 | 7,89 | |
4 | 118 | Šípková Alena | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:57.0 | 00:01:42 | 5,08 |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Naděje - kluci
(0 - 4 let; ročník 2016 - 2012) - Délka závodu : 0,25 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 113 | Klapal Sebastian | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:10.0 | 12,86 | |
2 | 102 | Stránský Tomáš | 2012 | Ústí nad Orlicí | 00:01:15.0 | 00:00:05 | 12 |
3 | 115 | Herzán Marek | 2012 | Pardubice | 00:01:17.0 | 00:00:07 | 11,69 |
4 | 5 | Galko Richard | 2012 | Dobruška | 00:01:19.0 | 00:00:09 | 11,39 |
5 | 32 | Votroubek Jan | 2012 | Rychnov | 00:01:22.0 | 00:00:12 | 10,98 |
6 | 133 | Drbout Tomáš | 2012 | Pardubice | 00:01:30.0 | 00:00:20 | 10 |
7 | 8 | Bolehovský Richard | 2012 | Olomouc | 00:01:46.0 | 00:00:36 | 8,49 |
8 | 17 | Lábus Tadeáš | 2012 | Liberk | 00:02:16.0 | 00:01:06 | 6,62 |
9 | 98 | Martinec Vít | 2012 | MTB Vamberk | Nedokončil | ||
10 | 124 | Pantůček Jakub | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: - 00:00:00.0
Předškoláci - dívky
(5 - 6 let; ročník 2011 - 2010) - Délka závodu : 0,6 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Korečková Marketa | 2010 | Nepasicky cyklo tym | 00:02:19.1 | 15,52 | |
2 | 85 | Paukertová Karolína | 2010 | H.I.C. | 00:02:43.3 | 00:00:24 | 13,22 |
3 | 36 | Kubíčková Anna | 2011 | Stalak Rychnov n.K. | 00:03:22.0 | 00:01:02 | 10,69 |
4 | 119 | Šípková Tereza | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:36.3 | 00:01:17 | 9,98 |
Nejrychlejší kolo závodu: Korečková Marketa - 00:02:19.1
Předškoláci - kluci
(5 - 6 let; ročník 2011 - 2010) - Délka závodu : 0,6 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Burket Jan | 2011 | Stalak Rychnov n.K. | 00:01:11.0 | 30,42 |
Nejrychlejší kolo závodu: Korečková Marketa - 00:00:00.0
Přípravka I - dívky
(7 - 8 let; ročník 2009 - 2008) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Hanyková Adélka | 2008 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:03:47.6 | 18,97 | 1-00:01:56.1 / 2-00:01:51.5 | |
2 | 18 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:03:48.6 | 00:00:00 | 18,89 | 1-00:01:55.5 / 2-00:01:53.0 |
3 | 54 | Burketová Kateřina | 2008 | Stalak Rychnov n.K. | 00:04:19.3 | 00:00:31 | 16,66 | 1-00:02:07.9 / 2-00:02:11.3 |
4 | 11 | Dvořáková Aneta | 2009 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:04:20.6 | 00:00:32 | 16,58 | 1-00:02:09.7 / 2-00:02:10.8 |
5 | 139 | Mizerová Jana | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:15.8 | 00:01:28 | 13,68 | 1-00:02:20.1 / 2-00:02:55.7 |
6 | 53 | Červinková Vendula | 2009 | Rychnov nad Kněž. | 00:05:25.5 | 00:01:37 | 13,27 | 1-00:02:14.7 / 2-00:03:10.8 |
7 | 73 | Řízková Veronika | 2009 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:05:26.6 | 00:01:38 | 13,22 | 1-00:02:10.9 / 2-00:03:15.7 |
8 | 70 | Mizerová Nikola | 2008 | Stalak | 00:05:28.1 | 00:01:40 | 13,17 | 1-00:02:17.1 / 2-00:03:10.9 |
9 | 6 | Galková Ester | 2009 | Dobruška | 00:06:16.7 | 00:02:29 | 11,47 | 1-00:03:27.1 / 2-00:02:49.6 |
10 | 41 | Rašková Dominika | 2009 | Tri Club Dobruška | 00:06:33.1 | 00:02:45 | 10,99 | 1-00:03:22.8 / 2-00:03:10.3 |
11 | 123 | Stančeková Eliška | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:45.4 | 00:02:57 | 10,66 | 1-00:03:24.8 / 2-00:03:20.6 |
12 | 89 | Špůrová Anežka | 2008 | Dobruška | 00:07:04.3 | 00:03:16 | 10,18 | 1-00:03:28.6 / 2-00:03:35.6 |
13 | 71 | Mizerová Natálie | 2008 | Stalak | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Hanyková Adélka - 00:01:51.5
Přípravka I - kluci
(7 - 8 let; ročník 2009 - 2008) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 15
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Šretr Michal | 2008 | S-SPORT HRONOV | 00:03:14.5 | 22,21 | 1-00:01:32.8 / 2-00:01:41.6 | |
2 | 48 | Douděra Petr | 2009 | CC Coceň | 00:03:25.5 | 00:00:11 | 21,02 | 1-00:01:36.5 / 2-00:01:49.0 |
3 | 16 | Beneš Marek | 2008 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 00:03:26.3 | 00:00:11 | 20,94 | 1-00:01:37.9 / 2-00:01:48.4 |
4 | 24 | Šumpík Jirka | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:03:41.4 | 00:00:26 | 19,51 | 1-00:01:57.4 / 2-00:01:43.9 |
5 | 46 | Zaňka Jakub | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:45.5 | 00:00:31 | 19,15 | 1-00:02:00.4 / 2-00:01:46.0 |
6 | 79 | Vaněk Lukáš | 2008 | Orlické Záhoří | 00:03:56.7 | 00:00:42 | 18,25 | 1-00:01:53.3 / 2-00:02:03.3 |
7 | 99 | Leicht Jan | 2008 | SPV Těchonín | 00:04:00.6 | 00:00:46 | 17,95 | 1-00:01:59.1 / 2-00:02:01.5 |
8 | 21 | Heřman Jáchym | 2008 | Stalak Rychnov n. Kn. | 00:04:07.7 | 00:00:53 | 17,43 | 1-00:01:55.2 / 2-00:02:12.5 |
9 | 14 | Slavík Viktor | 2008 | TC Dobruška | 00:04:18.6 | 00:01:04 | 16,7 | 1-00:02:12.0 / 2-00:02:06.6 |
10 | 116 | Herzán Jan | 2009 | Pardubice | 00:04:19.9 | 00:01:05 | 16,62 | 1-00:02:03.7 / 2-00:02:16.1 |
11 | 125 | Stiblík Marek | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:21.6 | 00:01:07 | 16,51 | 1-00:02:02.3 / 2-00:02:19.2 |
12 | 20 | Licek Jakub | 2008 | Synkov | 00:04:32.4 | 00:01:17 | 15,85 | 1-00:01:56.1 / 2-00:02:36.3 |
13 | 137 | Chejnovský Matěj | 2008 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:46.9 | 00:01:32 | 15,06 | 1-00:02:22.9 / 2-00:02:23.9 |
14 | 27 | Novák Marek | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:02.5 | 00:01:48 | 14,28 | 1-00:02:27.5 / 2-00:02:34.9 |
15 | 109 | Holoubek Ondřej | 2009 | Dlouhá Ves | 00:05:07.2 | 00:01:52 | 14,06 | 1-00:02:25.8 / 2-00:02:41.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šretr Michal - 00:01:32.8
Přípravka II - dívky
(9 - 10 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Šretrová Lucie | 2006 | S-SPORT HRONOV | 00:09:54.7 | 14,53 | 1-00:03:19.5 / 2-00:03:12.1 / 3-00:03:23.1 | |
2 | 49 | Douděrová Kateřina | 2006 | CC Coceň | 00:10:19.1 | 00:00:24 | 13,95 | 1-00:03:19.0 / 2-00:03:29.8 / 3-00:03:30.3 |
3 | 3 | Šulcová Adéla | 2006 | S Sport Hronov | 00:10:52.6 | 00:00:57 | 13,24 | 1-00:03:30.7 / 2-00:03:35.6 / 3-00:03:46.2 |
4 | 110 | Pekárková Zuzana | 2007 | Wikov Ski Skuhrov | 00:11:06.6 | 00:01:11 | 12,96 | 1-00:03:39.7 / 2-00:03:40.1 / 3-00:03:46.7 |
5 | 52 | Červinková Lucie | 2006 | Rychnov nad Kněž. | 00:11:32.2 | 00:01:37 | 12,48 | 1-00:03:38.1 / 2-00:03:47.3 / 3-00:04:06.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šretrová Lucie - 00:03:12.1
Přípravka II - kluci
(9 - 10 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Šumpík Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:08:06.5 | 17,76 | 1-00:02:35.4 / 2-00:02:41.9 / 3-00:02:49.1 | |
2 | 58 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:08:13.2 | 00:00:06 | 17,51 | 1-00:02:39.0 / 2-00:02:44.1 / 3-00:02:50.1 |
3 | 132 | Novák Vojtěch | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:08:53.3 | 00:00:46 | 16,2 | 1-00:02:44.5 / 2-00:02:54.4 / 3-00:03:14.3 |
4 | 101 | Beránek Jindřich | 2006 | Rychnov | 00:10:54.9 | 00:02:48 | 13,19 | 1-00:03:28.3 / 2-00:03:45.5 / 3-00:03:41.0 |
5 | 38 | Schediwy Martin | 2007 | rychnov nad kn. | 00:11:31.2 | 00:03:24 | 12,5 | 1-00:03:48.2 / 2-00:03:52.1 / 3-00:03:50.8 |
6 | 35 | Kubíček Vojtěch | 2007 | Stalak Rychnov n.K. | 00:12:08.5 | 00:04:02 | 11,86 | 1-00:04:01.8 / 2-00:04:02.5 / 3-00:04:04.1 |
7 | 34 | Páleník Ondra | 2007 | KnO | 00:12:20.0 | 00:04:13 | 11,68 | 1-00:03:57.8 / 2-00:04:11.1 / 3-00:04:11.0 |
8 | 22 | Gruncl Ondřej | 2007 | Javornice | 00:12:25.4 | 00:04:18 | 11,59 | 1-00:04:03.6 / 2-00:04:10.5 / 3-00:04:11.2 |
9 | 76 | Eisner Lukáš | 2007 | Praha | 00:18:14.1 | 00:10:07 | 7,9 | 1-00:05:37.0 / 2-00:05:48.7 / 3-00:06:48.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šumpík Pavel - 00:02:35.4
Mladší žáci a žačky - dívky
(11 - 12 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 3,2 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Hainzelová Lucie | 2005 | O.K.MOTO RACING KTM TEAM | 00:12:48.9 | 14,98 | 1-00:03:15.2 / 2-00:03:13.5 / 3-00:03:11.6 / 4-00:03:08.5 | |
2 | 59 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:55.7 | 00:00:06 | 14,85 | 1-00:03:07.5 / 2-00:03:23.7 / 3-00:03:16.6 / 4-00:03:07.7 |
3 | 64 | Korečková Aneta | 2005 | Nepasicky cyklo tym | 00:15:43.3 | 00:02:54 | 12,21 | 1-00:03:39.7 / 2-00:03:52.0 / 3-00:04:02.5 / 4-00:04:09.0 |
4 | 105 | Tomasová Alice | 2005 | Lično | 00:16:49.0 | 00:04:00 | 11,42 | 1-00:03:47.8 / 2-00:04:22.5 / 3-00:04:31.6 / 4-00:04:07.0 |
5 | 104 | Caletková Zuzana | 2005 | Lično - Ostašovice | 00:16:49.9 | 00:04:00 | 11,41 | 1-00:03:41.7 / 2-00:04:30.1 / 3-00:04:31.8 / 4-00:04:06.2 |
Nejrychlejší kolo závodu: Nechutová Vendula - 00:03:07.5
Mladší žáci a žačky - kluci
(11 - 12 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 3,2 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Hák Jakub | 2004 | Carla.Kupkolo.Dvůr Králové. n.L. | 00:10:40.3 | 17,99 | 1-00:02:34.8 / 2-00:02:36.4 / 3-00:02:48.2 / 4-00:02:40.7 | |
2 | 39 | Hojka František | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:11:09.0 | 00:00:28 | 17,22 | 1-00:02:43.6 / 2-00:02:47.0 / 3-00:02:51.6 / 4-00:02:46.6 |
3 | 67 | Krejsar Ondra | 2004 | INS Ateliér Náchod | 00:11:23.4 | 00:00:43 | 16,86 | 1-00:02:40.7 / 2-00:02:45.7 / 3-00:02:52.0 / 4-00:03:04.9 |
4 | 78 | Vaněk Roman | 2004 | Orlické Záhoří | 00:12:47.1 | 00:02:06 | 15,02 | 1-00:03:02.0 / 2-00:03:14.3 / 3-00:03:21.0 / 4-00:03:09.7 |
5 | 91 | Hauf Matěj | 2005 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:13:30.2 | 00:02:49 | 14,22 | 1-00:03:16.3 / 2-00:03:20.8 / 3-00:03:23.4 / 4-00:03:29.6 |
6 | 60 | Soukup Vojtěch | 2005 | Hradec Králové | 00:13:40.6 | 00:03:00 | 14,04 | 1-00:03:06.4 / 2-00:03:21.0 / 3-00:03:42.4 / 4-00:03:30.5 |
7 | 100 | Beránek Jiří | 2004 | Rychnov | 00:14:20.1 | 00:03:39 | 13,39 | 1-00:03:12.8 / 2-00:03:37.4 / 3-00:03:44.7 / 4-00:03:44.9 |
8 | 134 | Horníček Václav | 2004 | Rychnov nad Kněžnou | 00:14:39.6 | 00:03:59 | 13,1 | 1-00:03:23.0 / 2-00:03:32.5 / 3-00:03:41.6 / 4-00:04:02.4 |
9 | 75 | Eisner Jan | 2005 | Praha | 00:16:34.8 | 00:05:54 | 11,58 | 1-00:04:07.0 / 2-00:03:57.9 / 3-00:04:10.6 / 4-00:04:19.2 |
10 | 136 | Chejnovský Josef | 2005 | Rychnov nad Kněžnou | 00:25:08.2 | 00:14:27 | 7,64 | 1-00:04:11.3 / 2-00:06:47.6 / 3-00:06:35.3 / 4-00:07:33.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Hák Jakub - 00:02:34.8
Starší žáci a žačky - dívky
(13 - 14 let; ročník 2003 - 2002) - Délka závodu : 4 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Haufová Zuzana | 2002 | Stalak Rychnov n.Kn. | 00:14:55.0 | 16,09 | 1-00:03:03.4 / 2-00:02:50.9 / 3-00:03:01.3 / 4-00:03:02.9 / 5-00:02:56.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Haufová Zuzana - 00:02:50.9
Starší žáci a žačky - kluci
(13 - 14 let; ročník 2003 - 2002) - Délka závodu : 4 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 94 | Maryška Jan | 2002 | STALAK Rychnov n.Kn | 00:13:27.2 | 17,84 | 1-00:02:36.1 / 2-00:02:36.3 / 3-00:02:48.2 / 4-00:02:40.5 / 5-00:02:45.9 | |
2 | 61 | Chvátal Matouš | 2003 | S Sport Hronov | 00:14:10.6 | 00:00:43 | 16,93 | 1-00:02:44.8 / 2-00:02:47.3 / 3-00:02:51.6 / 4-00:02:50.7 / 5-00:02:56.0 |
3 | 4 | Stuchlík Jan | 2003 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:15:54.4 | 00:02:27 | 15,09 | 1-00:02:42.1 / 2-00:02:57.3 / 3-00:03:09.9 / 4-00:03:10.9 / 5-00:03:54.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Maryška Jan - 00:02:36.1
Kadeti a kadetky - kluci
(15 - 16 let; ročník 2001 - 2000) - Délka závodu : 4 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Tér Filip | 2001 | S - Sport Hronov | 00:18:00.1 | 13,33 | 1-00:03:14.0 / 2-00:03:21.5 / 3-00:04:02.8 / 4-00:03:48.6 / 5-00:03:32.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Tér Filip - 00:03:14.0
Maminky malých závodníků - dívky
(18 - 99 let; ročník 1998 - 1917) - Délka závodu : 1,8 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Maryšková Renata | 1975 | STALAK Rychnov n.Kn. | 00:06:10.0 | 17,51 | ||
2 | 147 | Andršová Jana | 1984 | 00:06:34.0 | 00:00:24 | 16,45 | ||
3 | 135 | Klímová Jana | 1980 | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:58.0 | 00:00:48 | 15,5 | |
4 | 122 | Mrázková Lucie | 1981 | TC Dobruška | 00:07:10.0 | 00:01:00 | 15,07 | |
5 | 142 | Michel Bartošová Dagmar | 1978 | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:20.0 | 00:01:10 | 14,73 | |
6 | 131 | Němečková Petra | 1976 | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:36.0 | 00:01:26 | 14,21 | |
7 | 128 | Ksandrová Zuzana | 1986 | Hospoda Na Plácku | 00:07:37.0 | 00:01:27 | 14,18 | |
8 | 130 | Archlebová Klára | 1979 | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:39.0 | 00:01:29 | 14,12 | |
9 | 145 | Benešová Renata | 1980 | 00:07:51.0 | 00:01:41 | 13,76 | ||
10 | 148 | Hanousková Zuzana | 1980 | 00:07:52.0 | 00:01:42 | 13,73 | ||
11 | 146 | Pekárková Zuzana | 1980 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 00:08:02.0 | 00:01:52 | 13,44 | |
12 | 111 | Škopková Marie | 1980 | Bike Freaks Holice | 00:08:20.0 | 00:02:10 | 12,96 |
Nejrychlejší kolo závodu: Tér Filip - 00:00:00.0
Předškoláci 2010 - kluci
(6 - 6 let; ročník 2010 - 2010) - Délka závodu : 0,6 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Staněk Jan | 2010 | Cankovice | 00:02:01.6 | 17,76 | |
2 | 10 | Dytrt Vojta | 2010 | 00:02:22.7 | 00:00:21 | 15,13 | |
3 | 81 | Klapal Tomáš | 2010 | RK | 00:02:25.0 | 00:00:23 | 14,89 |
4 | 88 | Hanousek Vojtěch | 2010 | Stalak Rychnov n.K. | 00:02:29.6 | 00:00:28 | 14,43 |
5 | 84 | Paukert Jan | 2010 | H.I.C. | 00:02:31.3 | 00:00:29 | 14,27 |
6 | 77 | Sejbal Leoš | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:32.9 | 00:00:31 | 14,12 |
7 | 43 | Kotyza Jan | 2010 | Liber - Hláska | 00:02:35.2 | 00:00:33 | 13,92 |
8 | 66 | Koreček Jakub | 2010 | Česká R | 00:02:37.2 | 00:00:35 | 13,73 |
9 | 23 | Gruncl Daniel | 2010 | Javornice | 00:03:25.2 | 00:01:23 | 10,53 |
10 | 93 | Frydrych Jakub | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:31.4 | 00:01:29 | 10,22 |
11 | 56 | Zábraha Patrik | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:45.6 | 00:01:44 | 9,57 |
12 | 30 | Petráň Maxmilián Václav | 2010 | Týniště nad Orlicí | 00:03:49.8 | 00:01:48 | 9,4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Staněk Jan - 00:02:01.6
Předškoláci 2011 - kluci
(5 - 5 let; ročník 2011 - 2011) - Délka závodu : 0,6 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Čížek Filip | 2011 | Praha | 00:02:17.5 | 15,71 | |
2 | 9 | Plucnar Matyáš | 2011 | RK | 00:02:21.2 | 00:00:03 | 15,29 |
3 | 37 | Pilař Daniel | 2011 | Kvasiny | 00:02:42.0 | 00:00:24 | 13,33 |
4 | 141 | Fraňo Matyáš | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:49.9 | 00:00:32 | 12,71 |
5 | 108 | Holoubek Tomáš | 2011 | Dlouhá Ves | 00:02:57.9 | 00:00:40 | 12,14 |
6 | 107 | Mrázek Teodor | 2011 | Opočno | 00:03:15.4 | 00:00:57 | 11,05 |
7 | 33 | Páleník Vojta | 2011 | KnO | 00:03:16.4 | 00:00:58 | 10,99 |
8 | 129 | Veselý Jakub | 2011 | WoodSTAV VESELÝ | 00:04:04.6 | 00:01:47 | 8,83 |
9 | 68 | Šabata David | 2011 | Rychnov | 00:04:27.5 | 00:02:10 | 8,07 |