Pohořská časovka - výsledky
Celkový počet závodníků: 108
23.04.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
www.stalak-devoss.cz
Žáci I
(6 - 11 let; ročník 2011 - 2006) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Hendrych Vojtěch | 2006 | Bike Freaks Holice | 00:18:49.9 | 31,19 | |
2 | 1 | Šumpík Pavel | 2006 | Bike Freaks Holice | 00:19:18.9 | 00:00:29 | 30,41 |
3 | 76 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:20:07.9 | 00:01:18 | 29,18 |
4 | 80 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB Team | 00:20:37.4 | 00:01:47 | 28,48 |
5 | 82 | Všetička Jan | 2007 | Kounov Rozkoš | 00:21:42.3 | 00:02:52 | 27,06 |
6 | 68 | Krátká Zuzka | 2008 | Bike Freaks Holice | 00:23:06.1 | 00:04:16 | 25,43 |
7 | 50 | Jirásková Ema | 2009 | S-Sport Hronov | 00:24:42.9 | 00:05:53 | 23,77 |
8 | 52 | Lhotáková Adéla | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:24:48.9 | 00:05:59 | 23,67 |
9 | 23 | Šumpík Jirka | 2009 | Bike Freaks Holice | 00:26:26.3 | 00:07:36 | 22,22 |
10 | 43 | Vejběra Marek | 2008 | Cyklo Pokr | 00:27:34.5 | 00:08:44 | 21,3 |
11 | 102 | Hanyková Adélka | 2008 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:31:10.9 | 00:12:21 | 18,84 |
12 | 97 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:35:04.0 | 00:16:14 | 16,75 |
13 | 96 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:36:17.1 | 00:17:27 | 16,19 |
Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2005 - 2003) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Lhoták Václav | 2004 | Bike Freaks Holice | 00:18:18.1 | 32,1 | |
2 | 81 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB Team | 00:18:53.0 | 00:00:34 | 31,1 |
3 | 77 | Nechutová Vendula | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:21:01.5 | 00:02:43 | 27,94 |
4 | 53 | Doležalová Markéta | 2005 | Bike Freaks Holice | 00:21:12.4 | 00:02:54 | 27,7 |
5 | 98 | Korečková Aneta | 2004 | Cyklo Nepasice | 00:26:44.6 | 00:08:26 | 21,96 |
Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Rosa Marek | 2001 | Kramolná | 00:18:15.3 | 32,18 | |
2 | 69 | Hendrychová Lucka | 2001 | Bike Freaks Holice | 00:19:02.7 | 00:00:47 | 30,84 |
3 | 54 | Šuna Daniel | 2001 | ELKOV Author | 00:19:17.8 | 00:01:02 | 30,44 |
4 | 49 | Možný Jakub | 2002 | ELKOV Author | 00:20:10.6 | 00:01:55 | 29,11 |
5 | 3 | Davidová Michaela | 2002 | Team Delfín | 00:22:00.4 | 00:03:45 | 26,69 |
Juniorky
(17 - 18 let; ročník 2000 - 1999) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Obstová Kateřina | 1999 | SKP Duha Fort Lanškroub | 00:17:22.1 | 33,82 |
Junioři
(17 - 18 let; ročník 2000 - 1999) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Kondáš Filip | 2000 | ELKOV Author | 00:14:49.9 | 39,6 | |
2 | 33 | Hauf Jan | 1999 | Cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:14:53.4 | 00:00:03 | 39,45 |
3 | 55 | Mojžíš Josef | 1999 | APACHE LOKO Trutnov | 00:15:11.4 | 00:00:21 | 38,67 |
4 | 48 | Jaroš Václav | 2000 | ELKOV Author | 00:15:57.0 | 00:01:07 | 36,82 |
5 | 94 | Šubrt Jaroslav | 1999 | TriClub Dobruška | 00:17:55.0 | 00:03:05 | 32,78 |
6 | 107 | Jelčic David | 2000 | TT Pardubice | 00:20:22.6 | 00:05:32 | 28,82 |
Ženy
(19 - 99 let; ročník 1998 - 1918) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Simonová Monika | 1985 | CYKLOTRENINK | 00:15:19.3 | 38,34 | |
2 | 78 | Jehličková Monika | 1990 | BAKAKO | 00:17:00.4 | 00:01:41 | 34,54 |
3 | 27 | Khýrová Aneta | 1993 | Dvůr Králové nad Labem | 00:17:09.9 | 00:01:50 | 34,22 |
4 | 17 | Tylšová Daniela | 1978 | TT Loko Trutnov | 00:17:36.0 | 00:02:16 | 33,37 |
5 | 88 | Glaserová Veronika | 1989 | Bike Freaks Holice | 00:17:59.4 | 00:02:40 | 32,65 |
6 | 101 | Kábrtová Jitka | 1971 | Sokol Studnice | 00:18:20.7 | 00:03:01 | 32,02 |
7 | 66 | Hrnčířová Lucie | 1984 | CARLA.KUPKOLO Dvůr Králové n.L. CZ | 00:18:39.2 | 00:03:19 | 31,49 |
8 | 86 | Smolíková Alena | 1986 | JKF Jaroměr | 00:18:48.8 | 00:03:29 | 31,22 |
9 | 8 | Kučerová Kateřina | 1989 | Hradecký spinning klub | 00:19:03.4 | 00:03:44 | 30,82 |
10 | 57 | Nosková Blanka | 1970 | Hradecký spinning klub | 00:19:20.0 | 00:04:00 | 30,38 |
11 | 9 | Andršová Kateřina | 1965 | TriClub Dobruška | 00:20:38.9 | 00:05:19 | 28,45 |
12 | 7 | Sádovská Petra | 1987 | BedřichTeam | 00:22:37.8 | 00:07:18 | 25,96 |
13 | 2 | Holečková Zdeňka | 1953 | Team Delfín | 00:26:10.4 | 00:10:51 | 22,44 |
Muži
(19 - 29 let; ročník 1998 - 1988) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Joska Marek | 1991 | BIKE invest | 00:13:45.2 | 42,71 | |
2 | 46 | Rybín Ondřej | 1993 | Ráfkárna IDEA Cycling team | 00:14:20.3 | 00:00:35 | 40,97 |
3 | 19 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:14:34.5 | 00:00:49 | 40,3 | |
4 | 44 | Chlupáč Dominik | 1992 | Ráfkárna IDEA cycling team | 00:14:44.2 | 00:00:58 | 39,86 |
5 | 30 | Klícha Martin | 1988 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:14:48.5 | 00:01:03 | 39,66 |
6 | 45 | Skořepa Petr | 1995 | Ráfkárna IDEA Cycling team | 00:15:51.9 | 00:02:06 | 37,02 |
7 | 67 | Slavíček Ondřej | 1991 | GHOST team | 00:16:04.7 | 00:02:19 | 36,53 |
8 | 40 | Jiránek Petr | 1993 | JKF Jaroměř | 00:16:17.7 | 00:02:32 | 36,05 |
9 | 109 | Prchlík David | 1997 | Rafkárna IDEA cycling team | 00:16:46.0 | 00:03:00 | 35,03 |
10 | 73 | Sobotka Pavel | 1998 | Nový Hrádek | 00:17:35.6 | 00:03:50 | 33,39 |
Masters
(30 - 39 let; ročník 1987 - 1978) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | Kwiecien Pavel | 1983 | Jiskra Jaroměř | 00:14:34.9 | 40,28 | |
2 | 75 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 00:14:35.5 | 00:00:00 | 40,26 |
3 | 18 | Vítek Petr | 1986 | HRADECKÝ SPINNING KLUB | 00:14:50.3 | 00:00:15 | 39,59 |
4 | 15 | Beneš Petr | 1978 | Ráfkárna IDEA Cycling team | 00:15:06.6 | 00:00:31 | 38,87 |
5 | 105 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký spinning klub | 00:15:22.6 | 00:00:47 | 38,2 |
6 | 87 | Štejar Miloš | 1979 | Bike Freaks Holice | 00:15:30.8 | 00:00:55 | 37,86 |
7 | 34 | Nádvorník Jiří | 1978 | HSK cycling team | 00:15:31.3 | 00:00:56 | 37,84 |
8 | 89 | Moravec Pavel | 1980 | TriClub Dobruška | 00:15:49.8 | 00:01:14 | 37,1 |
9 | 29 | Šumpík Stanislav | 1978 | Bike Freaks Holice | 00:16:12.0 | 00:01:37 | 36,26 |
10 | 5 | Dvořák Jiří | 1979 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:16:26.9 | 00:01:51 | 35,71 |
11 | 104 | Říčař František | 1987 | TriClub Dobruška | 00:16:27.2 | 00:01:52 | 35,7 |
12 | 4 | Řízek Pavel | 1980 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:17:01.6 | 00:02:26 | 34,5 |
13 | 25 | Pavlas Jakub | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | 00:17:02.6 | 00:02:27 | 34,46 |
Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1977 - 1968) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 20
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:14:00.8 | 41,91 | |
2 | 39 | Zajíc Petr | 1968 | Cyklo Pokr | 00:14:09.8 | 00:00:09 | 41,47 |
3 | 60 | Stráník Josef | 1972 | Tesaři Osík | 00:14:19.5 | 00:00:18 | 41 |
4 | 56 | Katera Martin | 1977 | JKF Jaroměř | 00:14:31.0 | 00:00:30 | 40,46 |
5 | 26 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:14:44.2 | 00:00:43 | 39,86 |
6 | 108 | Palguta Roman | 1977 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:14:50.3 | 00:00:49 | 39,58 |
7 | 47 | Karajanis Petr | 1976 | LOKO Trutnov | 00:15:05.0 | 00:01:04 | 38,94 |
8 | 38 | Hauf Jan | 1971 | Cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:15:11.5 | 00:01:10 | 38,66 |
9 | 92 | Balcar Aleš | 1977 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N.M. | 00:15:29.3 | 00:01:28 | 37,92 |
10 | 24 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 00:15:51.4 | 00:01:50 | 37,04 |
11 | 37 | Sejkora Josef | 1971 | Rychnov n.Kn. | 00:15:52.3 | 00:01:51 | 37,01 |
12 | 99 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 00:16:01.6 | 00:02:00 | 36,65 |
13 | 71 | Hendrych Jiří | 1972 | Bike Freaks Holice | 00:16:08.3 | 00:02:07 | 36,39 |
14 | 28 | Neugebauer Jiří | 1973 | Bike Freaks Holice | 00:16:17.9 | 00:02:17 | 36,04 |
15 | 93 | Mervart Václav | 1970 | TriClub Dobruška | 00:16:31.6 | 00:02:30 | 35,54 |
16 | 72 | Prešek Zbyněk | 1977 | Bike Freaks Holice | 00:16:36.5 | 00:02:35 | 35,37 |
17 | 65 | Novák Petr | 1977 | HSK cycling team | 00:17:10.8 | 00:03:09 | 34,19 |
18 | 95 | Poláček Vladimír | 1975 | JKF Jaroměř | 00:18:14.6 | 00:04:13 | 32,2 |
19 | 35 | Holý Aleš | 1975 | HSK cycling team | 00:18:58.9 | 00:04:58 | 30,94 |
20 | 64 | Vít Leoš | 1977 | TriClub Dobruška | 00:24:33.7 | 00:10:32 | 23,92 |
Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1967 - 1958) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Nejl Martin | 1966 | Triclub Dobruska | 00:15:32.1 | 37,81 | |
2 | 106 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:15:36.6 | 00:00:04 | 37,63 |
3 | 14 | Ulrich Petr | 1967 | Hradec Králove | 00:15:46.8 | 00:00:14 | 37,22 |
4 | 41 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín | 00:15:52.7 | 00:00:20 | 36,99 |
5 | 6 | Stuchlík Petr | 1965 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:16:01.7 | 00:00:29 | 36,64 |
6 | 42 | Lederer Vladimír | 1962 | SK-Cyklo-RD Pardubice | 00:16:08.0 | 00:00:35 | 36,41 |
7 | 100 | Vejběra Jan | 1966 | Cyklo Pokr | 00:16:25.9 | 00:00:53 | 35,75 |
8 | 16 | Černý Aleš | 1964 | TriClub Dobruška | 00:16:27.0 | 00:00:54 | 35,71 |
9 | 103 | Zítko David | 1959 | PSK Whirpool | 00:16:58.2 | 00:01:26 | 34,61 |
10 | 11 | Elich Jiří | 1964 | APACHE LOKO Trutnov | 00:17:38.7 | 00:02:06 | 33,29 |
11 | 32 | Kučera Ivan | 1960 | Hradecký spinning klub | 00:17:39.4 | 00:02:07 | 33,27 |
12 | 85 | Frynta Jiří | 1966 | JKF Jaroměř | 00:19:44.9 | 00:04:12 | 29,74 |
Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1957 - 1918) - Délka závodu : 9,79 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | Cycling team Rychnov n.Kn. | 00:15:55.8 | 36,87 | |
2 | 58 | Slabý Jiří | 1956 | Silvini | 00:16:32.0 | 00:00:36 | 35,53 |
3 | 84 | Kutálek Michal | 1953 | Pardubice | 00:16:38.4 | 00:00:42 | 35,3 |
4 | 12 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklo Tony | 00:16:58.0 | 00:01:02 | 34,62 |
5 | 62 | Lacina Lubomír | 1954 | CARLA.KUPKOLO Dvůr Králové n.L. CZ | 00:17:34.0 | 00:01:38 | 33,44 |
6 | 22 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling team | 00:17:52.5 | 00:01:56 | 32,86 |
7 | 61 | Jiránek Jaroslav | 1948 | GHOST team | 00:18:23.7 | 00:02:27 | 31,93 |
8 | 31 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 00:19:50.8 | 00:03:55 | 29,6 |
9 | 63 | Zilvar Zdeněk | 1956 | sobotkasport.cz | 00:20:37.5 | 00:04:41 | 28,48 |
10 | 90 | Tománek Jaroslav | 1955 | TriClub Dobruška | 00:25:00.6 | 00:09:04 | 23,49 |