Českopetrovická koolna - výsledky
Celkový počet závodníků: 116
20.05.2017
Ski klub České Petrovice z.s.
http://www.ceskepetrovice.com/
Žačky
(1 - 15 let; ročník 2016 - 2002) - Délka závodu : 15 km; závodníků v kategorii: 10
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 233 | Mičkerová Karla | 2002 | Fitko Jeseník | 00:55:50.8 | 16,12 | |
2 | 201 | Nechutová Vendula | 2005 | Bike Freaks Holice | 01:00:49.1 | 00:04:58 | 14,8 |
3 | 240 | Grossmannová Tereza | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 01:02:05.3 | 00:06:14 | 14,5 |
4 | 239 | Kubíčková Nikita | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 01:02:46.7 | 00:06:55 | 14,34 |
5 | 216 | Kovačičinová Tereza | 2004 | SC Samotišky | 01:03:00.1 | 00:07:09 | 14,29 |
6 | 206 | Dolečková Valerie | 2004 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:06:42.5 | 00:10:51 | 13,49 |
7 | 232 | Kánská Lucie | 2004 | Klub biatlon Letohrad | 01:07:04.4 | 00:11:13 | 13,42 |
8 | 226 | Argirovská Nela | 2003 | Sport Javorník | 01:09:28.8 | 00:13:38 | 12,95 |
9 | 224 | Hrušková Lucie | 2004 | SKI KLUB České Petrovice | 01:14:31.5 | 00:18:40 | 12,08 |
10 | 200 | Luzarová Tereza | 2004 | Biketeam Zlaté Hory | 01:27:00.6 | 00:31:09 | 10,34 |
Nejrychlejší kolo závodu: Mičkerová Karla - 00:55:50.8
Žáci
(1 - 15 let; ročník 2016 - 2002) - Délka závodu : 15 km; závodníků v kategorii: 21
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 204 | Zemene Jakub | 2003 | Nemile | 00:42:00.9 | 21,42 | |
2 | 208 | Kovaříček Vojtěch | 2002 | Prestige cycling team | 00:44:34.2 | 00:02:33 | 20,19 |
3 | 223 | Kočí Štěpán | 2002 | Prestige cycling team | 00:45:41.5 | 00:03:40 | 19,7 |
4 | 234 | Abraham Luděk | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 00:49:40.6 | 00:07:39 | 18,12 |
5 | 202 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:52:05.7 | 00:10:04 | 17,28 |
6 | 235 | Lušovský Jan | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 00:52:19.3 | 00:10:18 | 17,2 |
7 | 217 | Zubatý Adam | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | 00:56:13.5 | 00:14:12 | 16,01 |
8 | 228 | Hrčka Martin | 2003 | Vamberk | 00:56:48.3 | 00:14:47 | 15,84 |
9 | 205 | Švrčina Jiří | 2004 | Svobodné Heřmanice | 00:56:58.0 | 00:14:57 | 15,8 |
10 | 237 | Dostálek Vojtěch | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 00:56:59.6 | 00:14:58 | 15,79 |
11 | 209 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:57:01.2 | 00:15:00 | 15,78 |
12 | 219 | Zvědělík Ondřej | 2005 | ACS Drak Vrbno | 00:58:31.2 | 00:16:30 | 15,38 |
13 | 203 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:59:32.8 | 00:17:31 | 15,11 |
14 | 215 | Pěnkava Jakub | 2004 | SC Samotišky | 01:00:09.2 | 00:18:08 | 14,96 |
15 | 236 | Lána Jan | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 01:02:43.6 | 00:20:42 | 14,35 |
16 | 229 | Tobeš Tadeáš | 2003 | Žamberk | 01:02:47.9 | 00:20:47 | 14,33 |
17 | 238 | Marek Lukáš | 2002 | Klub biatlon Letohrad | 01:05:38.1 | 00:23:37 | 13,71 |
18 | 218 | Zezulka Aleš | 2006 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:14:30.0 | 00:32:29 | 12,08 |
19 | 225 | Buchta Marek | 2004 | SKM Zlaté Hory | 01:14:33.1 | 00:32:32 | 12,07 |
20 | 222 | Martinek Roman | 2005 | Ski klub Ústí nad Orlicí | 01:26:58.1 | 00:44:57 | 10,35 |
21 | 220 | Zvědělík Vojtěch | 2007 | ACS Drak Vrbno | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Zemene Jakub - 00:42:00.9
Ženy 16-39let
(16 - 39 let; ročník 2001 - 1978) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Staňková Štěpánka | 1989 | TNF bike team Šumperk | 01:39:26.8 | 18,1 | 1-00:49:56.3 / 2-00:49:30.4 | |
2 | 22 | Kolegarová Iveta | 1988 | INLIFE cycling team | 01:51:08.4 | 00:11:41 | 16,2 | 1-00:54:14.3 / 2-00:56:54.1 |
3 | 70 | Hermanová Veronika | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 02:03:32.9 | 00:24:06 | 14,57 | 1-00:57:19.3 / 2-01:06:13.5 |
4 | 69 | Mikulová Karolína | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 02:13:24.9 | 00:33:58 | 13,49 | 1-01:02:33.1 / 2-01:10:51.7 |
5 | 62 | Hundáková Ivana | 1982 | eSeNBáci Jeseník | 02:17:04.4 | 00:37:37 | 13,13 | 1-01:02:13.3 / 2-01:14:51.1 |
6 | 78 | Smrčková Natálie | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 02:30:30.7 | 00:51:03 | 11,96 | 1-01:07:02.9 / 2-01:23:27.7 |
7 | 79 | Gallová Veronika | 2000 | Klub biatlon Letohrad | 02:30:32.2 | 00:51:05 | 11,96 | 1-01:06:59.7 / 2-01:23:32.5 |
8 | 27 | Kašparová Lenka | 1979 | Biketeam Zlaté Hory | 02:37:46.2 | 00:58:19 | 11,41 | 1-01:16:42.3 / 2-01:21:03.8 |
Nejrychlejší kolo závodu: Staňková Štěpánka - 00:49:30.4
Ženy 40 let a starší
(40 - 99 let; ročník 1977 - 1918) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Kouřilová Petra | 1977 | Fitko Jeseník | 02:02:20.7 | 14,71 | 1-01:00:07.0 / 2-01:02:13.7 | |
2 | 52 | Šimčáková Lenka | 1971 | Jeseničtí Orli | 02:26:02.9 | 00:23:42 | 12,32 | 1-01:10:06.7 / 2-01:15:56.2 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřilová Petra - 01:00:07.0
Junioři 16-18
(16 - 18 let; ročník 2001 - 1999) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 16
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Kovář Martin | 2000 | Bike Sport Mohelnice | 01:25:43.5 | 21 | 1-00:42:07.9 / 2-00:43:35.5 | |
2 | 38 | Horák Dominik | 2001 | Short Bike Academy Opletal | 01:27:42.2 | 00:01:58 | 20,52 | 1-00:41:59.0 / 2-00:45:43.1 |
3 | 6 | Gasta Evžen | 1999 | SC Samotišky | 01:31:05.5 | 00:05:22 | 19,76 | 1-00:44:36.5 / 2-00:46:29.0 |
4 | 18 | Kočí Vít | 2000 | Prestige cycling team | 01:31:06.1 | 00:05:22 | 19,76 | 1-00:44:32.2 / 2-00:46:33.8 |
5 | 81 | Ondřejka Jiří | 1999 | Klub biatlon Letohrad | 01:31:27.6 | 00:05:44 | 19,68 | 1-00:44:38.3 / 2-00:46:49.2 |
6 | 80 | Mikyska Tomáš | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 01:36:22.4 | 00:10:38 | 18,68 | 1-00:44:43.0 / 2-00:51:39.3 |
7 | 77 | Hermann Matěj | 2000 | Klub biatlon Letohrad | 01:41:45.7 | 00:16:02 | 17,69 | 1-00:49:37.5 / 2-00:52:08.2 |
8 | 73 | Kánský Petr | 2000 | Klub biatlon Letohrad | 01:44:17.9 | 00:18:34 | 17,26 | 1-00:48:19.5 / 2-00:55:58.4 |
9 | 55 | Pechanec Ondřej | 2001 | Cyklo klub Bendl | 01:50:39.4 | 00:24:55 | 16,27 | 1-00:54:41.9 / 2-00:55:57.4 |
10 | 72 | Valíček Robert | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 01:52:08.4 | 00:26:24 | 16,05 | 1-00:48:21.4 / 2-01:03:47.0 |
11 | 4 | Vaněk Petr | 2001 | SC Samotišky | 01:54:22.6 | 00:28:39 | 15,74 | 1-01:01:29.2 / 2-00:52:53.4 |
12 | 76 | Karlík Mikuláš | 1999 | Klub biatlon Letohrad | 02:00:10.8 | 00:34:27 | 14,98 | 1-00:45:45.0 / 2-01:14:25.7 |
13 | 11 | Švrčina Vojtěch | 2001 | Svobodné Heřmanice | 02:00:12.2 | 00:34:28 | 14,97 | 1-00:56:03.4 / 2-01:04:08.7 |
14 | 14 | Žiška Matěj | 2000 | Svobodné Heřmanice | 02:00:15.0 | 00:34:31 | 14,97 | 1-00:56:01.9 / 2-01:04:13.0 |
15 | 71 | Remeš Tadeáš | 2001 | Klub biatlon Letohrad | 02:03:28.0 | 00:37:44 | 14,58 | 1-00:53:12.9 / 2-01:10:15.1 |
16 | 28 | Kašpar Lukáš | 2000 | Biketeam Zlaté Hory | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Horák Dominik - 00:41:59.0
Muži 19-29let
(19 - 29 let; ročník 1998 - 1988) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Stejskal Jakub | 1995 | Skialp Dolní Morava | 01:28:26.3 | 20,35 | 1-00:42:12.6 / 2-00:46:13.6 | |
2 | 46 | Mikulecký Pavel | 1991 | Vysoké Mýto | 01:39:45.8 | 00:11:19 | 18,04 | 1-00:48:27.2 / 2-00:51:18.5 |
3 | 25 | Knotek Ondřej | 1990 | eSeNBáci Jeseník | 01:41:12.5 | 00:12:46 | 17,78 | 1-00:49:01.0 / 2-00:52:11.4 |
4 | 48 | Halfar Martin | 1989 | eSeNBáci Jeseník | 01:45:07.8 | 00:16:41 | 17,12 | 1-00:50:17.8 / 2-00:54:49.9 |
5 | 74 | Štvrtecký Jakub | 1998 | Klub biatlon Letohrad | 01:45:58.1 | 00:17:31 | 16,99 | 1-00:45:35.9 / 2-01:00:22.2 |
6 | 47 | Toman Pavel | 1989 | Olomouc | 02:55:00.0 | 01:26:33 | 10,29 | 1-01:11:18.0 / 2-01:43:41.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Stejskal Jakub - 00:42:12.6
Muži 30-39let
(30 - 39 let; ročník 1987 - 1978) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Pospíšil Petr | 1979 | Cyklomax Brandýs n. Orl. | 01:20:58.8 | 22,23 | 1-00:40:20.8 / 2-00:40:38.0 | |
2 | 61 | Kechrt Tomáš | 1981 | Inlife Šumperk | 01:20:58.9 | 00:00:00 | 22,23 | 1-00:40:22.8 / 2-00:40:36.0 |
3 | 16 | Kopecký Lukáš | 1978 | HartmanCz | 01:23:24.2 | 00:02:25 | 21,58 | 1-00:41:47.7 / 2-00:41:36.4 |
4 | 45 | Kadrman Miloslav | 1981 | Prestige cycling team | 01:30:07.4 | 00:09:08 | 19,97 | 1-00:43:56.8 / 2-00:46:10.6 |
5 | 44 | Nešpor Patrik | 1986 | INLIFE cycling team | 01:31:22.9 | 00:10:24 | 19,7 | 1-00:44:35.4 / 2-00:46:47.4 |
6 | 65 | Růžička Tomáš | 1985 | CTB Brandýs n.Orl. | 01:32:16.5 | 00:11:17 | 19,51 | 1-00:45:02.6 / 2-00:47:13.8 |
7 | 17 | Glombiček Jan | 1984 | eSeNBáci Jeseník | 01:37:21.3 | 00:16:22 | 18,49 | 1-00:47:39.9 / 2-00:49:41.4 |
8 | 43 | Linhart Tomáš | 1985 | TNF bike team | 01:38:01.7 | 00:17:02 | 18,36 | 1-00:47:55.5 / 2-00:50:06.1 |
9 | 33 | Sobala Martin | 1984 | Biketeam Zlaté Hory | 01:38:22.7 | 00:17:23 | 18,3 | 1-00:47:47.9 / 2-00:50:34.7 |
10 | 58 | Černil Tomáš | 1981 | eSeNBáci Jeseník | 01:50:46.8 | 00:29:47 | 16,25 | 1-00:54:44.7 / 2-00:56:02.1 |
11 | 12 | Zezulka Petr | 1978 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:58:27.8 | 00:37:28 | 15,19 | 1-00:56:20.8 / 2-01:02:06.9 |
12 | 50 | Kovář Daniel | 1980 | Fitko Jeseník | 02:11:11.3 | 00:50:12 | 13,72 | 1-01:00:12.1 / 2-01:10:59.1 |
13 | 31 | Filka Karel | 1987 | Biketeam Zlaté Hory | 02:19:13.3 | 00:58:14 | 12,93 | 1-01:03:49.7 / 2-01:15:23.5 |
Nejrychlejší kolo závodu: Pospíšil Petr - 00:40:20.8
Muži 40-49let
(40 - 49 let; ročník 1977 - 1968) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 18
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | Kouřil Martin | 1975 | Fitko Jeseník | 01:25:35.4 | 21,03 | 1-00:41:57.5 / 2-00:43:37.9 | |
2 | 63 | Nemann Boris | 1968 | eSeNBáci Jeseník | 01:35:58.4 | 00:10:23 | 18,76 | 1-00:47:21.0 / 2-00:48:37.3 |
3 | 30 | Vychodil Tomáš | 1976 | Biketeam Zlaté Hory | 01:36:44.1 | 00:11:08 | 18,61 | 1-00:47:52.7 / 2-00:48:51.4 |
4 | 37 | Žák Marek | 1976 | Jeseničtí Orli | 01:39:03.2 | 00:13:27 | 18,17 | 1-00:48:56.0 / 2-00:50:07.2 |
5 | 53 | Chuděj Marek | 1972 | Jeseničtí Orli | 01:39:46.9 | 00:14:11 | 18,04 | 1-00:49:42.4 / 2-00:50:04.5 |
6 | 1 | Krejsa Tomáš | 1977 | KUS-klubuniverzálních sportovců | 01:40:15.2 | 00:14:39 | 17,95 | 1-00:50:01.4 / 2-00:50:13.8 |
7 | 5 | Doleček Martin | 1973 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:42:55.7 | 00:17:20 | 17,49 | 1-00:50:54.6 / 2-00:52:01.0 |
8 | 15 | Glacner Miroslav | 1970 | Bike centrum Olomouc | 01:46:05.1 | 00:20:29 | 16,97 | 1-00:51:22.8 / 2-00:54:42.2 |
9 | 41 | Osladil Kamil | 1975 | eSeNBáci Jeseník | 01:46:16.0 | 00:20:40 | 16,94 | 1-00:52:15.7 / 2-00:54:00.2 |
10 | 32 | Faltejsek Jan | 1975 | Staré Hradiště | 01:49:50.6 | 00:24:15 | 16,39 | 1-00:52:26.1 / 2-00:57:24.5 |
11 | 24 | Pěnkava Radomil | 1971 | SC Samotišky | 01:53:26.6 | 00:27:51 | 15,87 | 1-00:55:27.2 / 2-00:57:59.4 |
12 | 10 | Švrčina Miroslav | 1975 | Svobodné Heřmanice | 01:55:17.1 | 00:29:41 | 15,61 | 1-00:55:52.1 / 2-00:59:24.9 |
13 | 57 | Knotek Tomáš | 1977 | eSeNBáci Jeseník | 01:55:59.8 | 00:30:24 | 15,52 | 1-00:55:28.6 / 2-01:00:31.1 |
14 | 13 | Žiška Marek | 1973 | Svobodné Heřmanice | 02:07:53.6 | 00:42:18 | 14,07 | 1-01:01:13.2 / 2-01:06:40.3 |
15 | 26 | Kašpar Petr | 1975 | Biketeam Zlaté Hory | 02:09:13.6 | 00:43:38 | 13,93 | 1-01:02:21.7 / 2-01:06:51.8 |
16 | 64 | Janata Pavel | 1968 | Mladkov | 02:11:42.8 | 00:46:07 | 13,67 | 1-01:04:32.7 / 2-01:07:10.0 |
17 | 20 | Kaniščev Roman | 1970 | Bikesport Mohelnice | Nedokončil | |||
18 | 35 | Dvořák Václav | 1971 | SKI KLUB České Petrovice | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřil Martin - 00:41:57.5
Muži 50-59let
(50 - 59 let; ročník 1967 - 1958) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | Vala Martin | 1962 | Bike sport Uničov | 01:31:00.6 | 19,78 | 1-00:44:45.6 / 2-00:46:15.0 | |
2 | 3 | Kosek Jiří | 1966 | sport studene | 01:36:02.0 | 00:05:01 | 18,74 | 1-00:47:36.0 / 2-00:48:26.0 |
3 | 51 | Hudeček Dušan | 1964 | Jeseničtí Orli | 01:36:40.8 | 00:05:40 | 18,62 | 1-00:48:10.5 / 2-00:48:30.3 |
4 | 59 | Moravec Jaroslav | 1958 | SK Žamberk Tessuti sport | 01:38:05.4 | 00:07:04 | 18,35 | 1-00:48:12.3 / 2-00:49:53.1 |
5 | 21 | Kočí Roman | 1965 | Potštejn | 01:41:21.8 | 00:10:21 | 17,76 | 1-00:47:38.7 / 2-00:53:43.1 |
6 | 9 | Nevosad Jindřich | 1962 | Zlaté Hory | 02:24:43.1 | 00:53:42 | 12,44 | 1-01:09:26.3 / 2-01:15:16.7 |
7 | 29 | Uchytil Alois | 1966 | Biketeam Zlaté Hory | Nedokončil | |||
8 | 40 | Jiřík Vít | 1963 | razdvatři | Nedokončil | |||
9 | 2 | Spurný Lubomír | 1965 | SC Samotišky | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Vala Martin - 00:44:45.6
Muži nad 60
(60 - 99 let; ročník 1957 - 1918) - Délka závodu : 30 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Kouřil Jiří | 1955 | Fitko Jeseník | 01:36:30.5 | 18,65 | 1-00:47:41.3 / 2-00:48:49.1 | |
2 | 36 | Brückner Ivan | 1949 | MTB Bohdíkov | 02:00:45.8 | 00:24:15 | 14,91 | 1-00:58:18.2 / 2-01:02:27.5 |
3 | 49 | Raida Ivo | 1955 | eSeNBáci Jeseník | 02:04:12.9 | 00:27:42 | 14,49 | 1-01:00:03.6 / 2-01:04:09.3 |
4 | 42 | Keprt Jan | 1954 | NADORAZ Zábřeh | 02:12:37.9 | 00:36:07 | 13,57 | 1-01:04:04.2 / 2-01:08:33.7 |
5 | 34 | Dubec Jiří | 1951 | Biketeam Zlaté Hory | 02:22:55.7 | 00:46:25 | 12,59 | 1-01:09:42.3 / 2-01:13:13.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Kouřil Jiří - 00:47:41.3
OPEN muži
(16 - 99 let; ročník 2001 - 1918) - Délka závodu : 15 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 230 | Tobeš Jiří | 1974 | Žamberk | 00:56:54.3 | 15,82 | |
2 | 214 | Nechuta Aleš | 1973 | Bike Freaks Holice | 01:00:51.2 | 00:03:56 | 14,79 |
3 | 213 | Vlk Jakub | 2000 | SKI KLUB České Petrovice | 01:01:45.4 | 00:04:51 | 14,57 |
Nejrychlejší kolo závodu: Tobeš Jiří - 00:56:54.3
OPEN ženy
(16 - 99 let; ročník 2001 - 1918) - Délka závodu : 15 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 227 | Krpálková Martina | 1991 | eSeNBáci Jeseník | 01:06:56.7 | 13,44 | |
2 | 221 | Martinková Daniela | 1999 | Ski klub Ústí nad Orlicí | 01:10:17.0 | 00:03:20 | 12,81 |
3 | 212 | Králová Adela | 2000 | SKI KLUB České Petrovice | 01:21:34.4 | 00:14:37 | 11,03 |
Nejrychlejší kolo závodu: Krpálková Martina - 01:06:56.7
Elektrokola
(16 - 99 let; ročník 2001 - 1918) - Délka závodu : 15 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 211 | Leicht Jiří | 1949 | SPV Těchonín | 00:42:32.0 | 21,16 | |
2 | 231 | Lux Josef | 1961 | Žamberk | 00:53:43.6 | 00:11:11 | 16,75 |