Časovka KREDO - Kvasiny-Luisino - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 86
13.08.2017
Cycling team Rychnov nad Kněžnou
indigo.cyclingteamrk.cz
Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2012 - 2006) - Délka závodu : 5 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Hendrych Vojtěch | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:09:40.0 | 31,03 | |
2 | 104 | Šumpík Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:09:43.0 | 00:00:03 | 30,87 |
3 | 106 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:10:09.0 | 00:00:29 | 29,56 |
4 | 111 | Všetička Jan | 2007 | Kounov Rozkoš | 00:10:25.0 | 00:00:45 | 28,8 |
5 | 107 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:12:36.0 | 00:02:56 | 23,81 |
6 | 101 | Šumpík Jirka | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:12:39.0 | 00:02:59 | 23,72 |
7 | 108 | Beneš Marek | 2008 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 00:13:03.0 | 00:03:23 | 22,99 |
8 | 102 | Michlová Adéla | 2007 | Wikow SKI Skuhrov | 00:13:35.0 | 00:03:55 | 22,09 |
9 | 114 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický Cykloteam | 00:15:21.0 | 00:05:41 | 19,54 |
10 | 113 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:15:47.0 | 00:06:07 | 19,01 |
11 | 116 | Hanyková Adélka | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:16:26.0 | 00:06:46 | 18,26 |
12 | 112 | Řízková Veronika | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:17:32.0 | 00:07:52 | 17,11 |
Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2005 - 2003) - Délka závodu : 7,5 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:15:40.0 | 28,72 | |
2 | 105 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:16:57.0 | 00:01:17 | 26,55 |
3 | 103 | Davidová Veronika | 2004 | Smiřice | 00:17:11.0 | 00:01:31 | 26,19 |
4 | 115 | Korečková Aneta | 2004 | Cyklo Nepasice | 00:19:51.0 | 00:04:11 | 22,67 |
Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Rosa Marek | 2001 | Elkov Author HK | 00:46:22.9 | 24,06 | |
2 | 6 | Davidová Michaela | 2002 | Team Delfín | 01:12:28.2 | 00:26:05 | 15,4 |
Junioři
(17 - 18 let; ročník 2000 - 1999) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Kondáš Filip | 2000 | Elkov Author HK | 00:39:44.8 | 28,08 | |
2 | 54 | Dus Albert | 1999 | Elkov Author | 00:40:58.2 | 00:01:13 | 27,24 |
3 | 3 | Mojžíš Josef | 1999 | Apache LOKO Trutnov | 00:41:06.7 | 00:01:21 | 27,14 |
4 | 24 | Tichý Martin | 1999 | Apache Loko Trutnov | 00:41:32.7 | 00:01:47 | 26,86 |
5 | 64 | Šubrt Jaroslav | 1999 | TriClub Dobruška | 00:49:45.4 | 00:10:00 | 22,43 |
Ženy
(19 - 99 let; ročník 1998 - 1918) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 | Jehličková Monika | 1990 | BAKAKO | 00:45:09.7 | 24,71 | |
2 | 29 | Simonová Monika | 1985 | Cyklotrénink František Trkal | 00:45:30.7 | 00:00:21 | 24,52 |
3 | 67 | Glaserová Veronika | 1989 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:51:17.3 | 00:06:07 | 21,76 |
4 | 52 | Klusoňová Jana | 1983 | Velo servis Flach Dolní Újezd | 00:52:47.8 | 00:07:38 | 21,14 |
5 | 37 | Hrnčířová Lucie | 1984 | CARLA.KUPKOLO Dvůr Králové n.L. CZ | 00:58:09.2 | 00:12:59 | 19,19 |
6 | 25 | Nosková Blanka | 1970 | Hradecký spinning klub | 00:59:19.6 | 00:14:09 | 18,81 |
Muži
(19 - 29 let; ročník 1998 - 1988) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Chlupáč Dominik | 1992 | Ráfkárna IDEA cycling team | 00:37:25.8 | 29,82 | |
2 | 30 | Klícha Martin | 1988 | INDIGO cycling team RK | 00:39:14.4 | 00:01:48 | 28,44 |
3 | 62 | Joska Marek | 1991 | BIKE invest | 00:39:52.7 | 00:02:26 | 27,98 |
4 | 42 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:40:57.5 | 00:03:31 | 27,25 | |
5 | 49 | Slavíček Ondřej | 1991 | GHOST team | 00:44:25.4 | 00:06:59 | 25,12 |
6 | 22 | Burýšek Jan | 1988 | TriClub Dobruška | 00:48:48.2 | 00:11:22 | 22,87 |
Masters
(30 - 39 let; ročník 1987 - 1978) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 16
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Kwiecien Pavel | 1983 | Jiskra Jaroměř | 00:38:46.1 | 28,79 | |
2 | 60 | Klapal Martin | 1987 | INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:39:06.0 | 00:00:19 | 28,54 |
3 | 55 | Hnilička Lubomír | 1987 | Vysoké Mýto | 00:41:21.8 | 00:02:35 | 26,98 |
4 | 1 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine Cyklomax Team | 00:41:46.3 | 00:03:00 | 26,72 |
5 | 16 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spinning klub | 00:42:36.2 | 00:03:50 | 26,19 |
6 | 65 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký spinning klub | 00:45:40.0 | 00:06:53 | 24,44 |
7 | 56 | Mužík Tomáš | 1983 | Judo Sokol Hradec Králové | 00:46:22.4 | 00:07:36 | 24,07 |
8 | 50 | Šumpík Stanislav | 1978 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:47:25.7 | 00:08:39 | 23,53 |
9 | 5 | Říčař František | 1987 | triclub Dobruška | 00:48:00.4 | 00:09:14 | 23,25 |
10 | 66 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký spinning klub | 00:48:08.6 | 00:09:22 | 23,18 |
11 | 12 | Pavlas Jakub | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | 00:48:40.6 | 00:09:54 | 22,93 |
12 | 11 | Černík Ladislav | 1982 | Opočno | 00:48:50.1 | 00:10:04 | 22,85 |
13 | 59 | Řízek Pavel | 1980 | INDIGO cycling team RK | 00:49:02.7 | 00:10:16 | 22,75 |
14 | 48 | Křoustek Martin | 1978 | 00:49:58.2 | 00:11:12 | 22,33 | |
15 | 51 | Dusbaba Milan | 1981 | 00:51:19.7 | 00:12:33 | 21,74 | |
16 | 39 | Ješina Petr | 1981 | Kobylský vinný sklep | 00:55:04.2 | 00:16:18 | 20,27 |
Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1977 - 1968) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 17
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:39:43.1 | 28,1 | |
2 | 10 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 00:40:39.3 | 00:00:56 | 27,45 |
3 | 26 | Katera Martin | 1977 | JKF Jaroměř | 00:41:28.0 | 00:01:44 | 26,91 |
4 | 58 | Maryška Josef | 1973 | INDIGO cycling team RK | 00:43:17.0 | 00:03:33 | 25,78 |
5 | 38 | Kašpar Pavel | 1972 | Pro Music Prolog bike | 00:44:04.7 | 00:04:21 | 25,32 |
6 | 68 | Trešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:45:48.8 | 00:06:05 | 24,36 |
7 | 53 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 00:46:02.0 | 00:06:18 | 24,24 |
8 | 4 | Hejduk Tomáš | 1977 | Horská služba | 00:46:21.1 | 00:06:38 | 24,08 |
9 | 69 | Tondr Martin | 1972 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:46:56.2 | 00:07:13 | 23,78 |
10 | 47 | Hendrych Jiří | 1972 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:47:45.6 | 00:08:02 | 23,37 |
11 | 18 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling | 00:47:47.9 | 00:08:04 | 23,35 |
12 | 23 | Novák Petr | 1977 | HSKcycling team | 00:48:02.9 | 00:08:19 | 23,23 |
13 | 19 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 00:48:33.8 | 00:08:50 | 22,98 |
14 | 40 | Dvořák Petr | 1968 | PCK Louda | 00:48:38.8 | 00:08:55 | 22,94 |
15 | 28 | Dražek Tomáš | 1975 | Hradec Králové | 00:48:43.0 | 00:08:59 | 22,91 |
16 | 20 | David Václav | 1974 | Smiřice | 00:53:16.2 | 00:13:33 | 20,95 |
17 | 7 | Eliášek Jiří | 1969 | Kobra | 01:12:41.8 | 00:32:58 | 15,35 |
Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1967 - 1958) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Ulrich Petr | 1967 | hradec kralove | 00:42:35.9 | 26,2 | |
2 | 14 | Nejl Martin | 1966 | TriClub Dobruska | 00:42:42.7 | 00:00:06 | 26,13 |
3 | 70 | Krutílek Marek | 1965 | TT Pardubice | 00:44:56.4 | 00:02:20 | 24,83 |
4 | 9 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín | 00:45:57.1 | 00:03:21 | 24,29 |
5 | 8 | Struhař Martin | 1965 | horská služba | 00:53:15.5 | 00:10:39 | 20,95 |
6 | 21 | Hofman Oldřich | 1963 | TriClub Dobruška | 00:56:04.4 | 00:13:28 | 19,9 |
Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1957 - 1918) - Délka závodu : 18,6 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Bolehovský Vladimír | 1956 | INDIGO cycling team RK | 00:44:53.0 | 24,86 | |
2 | 27 | Doležal Luboš | 1954 | Cyklo Tony | 00:45:34.9 | 00:00:41 | 24,48 |
3 | 36 | Voňka Jiří | 1954 | LOKO Trutnov | 00:47:06.8 | 00:02:13 | 23,69 |
4 | 41 | Lacina Lubomír | 1954 | CARLA.KUPKOLO Dvůr Králové n.L. CZ | 00:50:39.5 | 00:05:46 | 22,03 |
5 | 57 | Šlégr Jiří | 1954 | SK AUTOREST | 00:50:59.0 | 00:06:05 | 21,89 |
6 | 17 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling | 00:52:43.4 | 00:07:50 | 21,17 |
7 | 43 | Křoustek Karel | 1948 | SKI Skuhrov | 00:55:06.2 | 00:10:13 | 20,25 |
8 | 46 | Jiránek Jaroslav | 1948 | GHOST team | 00:56:12.7 | 00:11:19 | 19,85 |
9 | 31 | Klícha Karel | 1946 | TriClub Dobruška | 00:58:06.8 | 00:13:13 | 19,2 |
10 | 32 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Cyklosport Sobotka | 00:59:35.8 | 00:14:42 | 18,73 |
11 | 45 | Školník Ivan | 1945 | TriClub Dobruška | 01:02:44.9 | 00:17:51 | 17,78 |
12 | 2 | Tomanek Jaroslav | 1955 | Triclub Dobruška | 01:08:10.1 | 00:23:17 | 16,37 |