Panel cup - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 76
23.06.2018
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz/panel
Odrážedla - dívky
(0 - 3 let; ročník 2018 - 2015) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Zimmerová Eliška | 2015 | 00:00:33.0 | 8,71 | ||
2 | 69 | Zimmerová Ema | 2015 | 00:00:38.2 | 00:00:05 | 7,53 |
Odrážedla - kluci
(0 - 3 let; ročník 2018 - 2015) - Délka závodu : 0,08 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Munzar Sebastian | 2015 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:29.3 | 9,82 | |
2 | 18 | Kulička Ondřej | 2015 | Česká Republika | 00:00:32.2 | 00:00:02 | 8,92 |
3 | 17 | Hrubý Sebastián | 2015 | MH SWEET Boutique | 00:00:34.1 | 00:00:04 | 8,45 |
4 | 23 | Votroubek Dan | 2016 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:56.4 | 00:00:27 | 5,1 |
5 | 21 | Votroubek Václav | 2017 | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:23.1 | 00:00:53 | 3,46 |
6 | 22 | Votroubek Jiří | 2017 | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:27.0 | 00:00:57 | 3,31 |
Naděje - dívky
(0 - 4 let; ročník 2018 - 2014) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Lorencová Erika | 2014 | LETS Rychnov nad Kněžnou | 00:01:05.9 | 8,73 | 1-00:00:32.8 / 2-00:00:33.1 | |
2 | 39 | Lorencová Monika | 2014 | LETS Rychnov nad Kněžnou | 00:01:07.7 | 00:00:01 | 8,51 | 1-00:00:33.9 / 2-00:00:33.7 |
3 | 84 | Čížková Kateřina | 2014 | Hospoda Na Plácku | 00:02:16.5 | 00:01:10 | 4,22 | 1-00:00:27.2 / 2-00:01:49.2 |
Nejrychlejší kolo závodu: Čížková Kateřina - 00:00:27.2
Naděje - kluci
(0 - 4 let; ročník 2018 - 2014) - Délka závodu : 0,16 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Čížek Vojtěch | 2014 | Praha | 00:00:39.0 | 14,77 | 1-00:00:17.8 / 2-00:00:21.1 | |
2 | 43 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | 00:00:42.7 | 00:00:03 | 13,48 | 1-00:00:19.8 / 2-00:00:22.8 |
3 | 67 | Podzimek Marek | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:53.4 | 00:00:14 | 10,77 | 1-00:00:24.7 / 2-00:00:28.6 |
4 | 64 | Řízek Jakub | 2014 | INDIGO cycling team RK | 00:01:02.8 | 00:00:23 | 9,16 | 1-00:00:31.4 / 2-00:00:31.3 |
5 | 75 | Hošák Jáchym | 2014 | Rychnov | 00:01:10.7 | 00:00:31 | 8,14 | 1-00:00:30.4 / 2-00:00:40.2 |
6 | 87 | Pilný Adam | 2014 | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:11.5 | 00:00:32 | 8,05 | 1-00:00:34.9 / 2-00:00:36.6 |
7 | 58 | Sulzbacher Lucas | 2014 | Pítrs bikes | 00:01:12.4 | 00:00:33 | 7,95 | 1-00:00:29.3 / 2-00:00:43.0 |
8 | 70 | Andrš Filip | 2015 | TriClub Dobruška | 00:01:31.0 | 00:00:52 | 6,32 | 1-00:00:51.1 / 2-00:00:39.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Čížek Vojtěch - 00:00:17.8
Předškoláci - dívky
(5 - 6 let; ročník 2013 - 2012) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Dvořáková Barbora | 2012 | INDIGO cycling team RK | 00:03:19.1 | 14,46 | 1-00:01:38.7 / 2-00:01:40.4 | |
2 | 42 | Prausová Lenka | 2013 | Záchlumí | 00:03:45.4 | 00:00:26 | 12,78 | 1-00:01:57.0 / 2-00:01:48.3 |
3 | 11 | Sejbalová Barbora | 2013 | Jaroslav | 00:03:53.7 | 00:00:34 | 12,32 | 1-00:01:56.0 / 2-00:01:57.7 |
4 | 82 | Nguyenová Hamy | 2012 | 00:04:12.0 | 00:00:52 | 11,43 | 1-00:02:04.3 / 2-00:02:07.7 | |
5 | 86 | Wilczek Laura | 2012 | Rychnov | 00:04:43.7 | 00:01:24 | 10,15 | 1-00:02:28.3 / 2-00:02:15.3 |
6 | 30 | Slavíková Linda | 2013 | Pulice | 00:06:05.9 | 00:02:46 | 7,87 | 1-00:03:15.8 / 2-00:02:50.0 |
7 | 15 | Jamborová Elen | 2013 | Česká republika | 00:06:36.3 | 00:03:17 | 7,27 | 1-00:03:29.8 / 2-00:03:06.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Dvořáková Barbora - 00:01:38.7
Předškoláci - kluci
(5 - 6 let; ročník 2013 - 2012) - Délka závodu : 0,8 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Šíma Vojtěch | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:17.3 | 14,6 | 1-00:01:37.2 / 2-00:01:40.0 | |
2 | 79 | Zemánek Ondřej | 2013 | Rychnov | 00:03:41.8 | 00:00:24 | 12,98 | 1-00:01:53.0 / 2-00:01:48.8 |
3 | 36 | Kubec Jonáš | 2012 | Rychnovnad Kněžnou | 00:03:43.1 | 00:00:25 | 12,91 | 1-00:01:55.0 / 2-00:01:48.1 |
4 | 65 | Vlk Vojtěch | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:46.1 | 00:00:28 | 12,73 | 1-00:01:59.0 / 2-00:01:47.1 |
5 | 24 | Votroubek Jan | 2012 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:47.7 | 00:00:30 | 12,64 | 1-00:02:05.8 / 2-00:01:41.9 |
6 | 35 | Klapal Lukáš | 2013 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:07.7 | 00:00:50 | 11,62 | 1-00:02:02.8 / 2-00:02:04.9 |
7 | 76 | Ludvík Šimon | 2013 | Rychnov n.Kn. | 00:04:55.4 | 00:01:38 | 9,75 | 1-00:02:29.4 / 2-00:02:26.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šíma Vojtěch - 00:01:37.2
Přípravka II - kluci
(9 - 10 let; ročník 2009 - 2008) - Délka závodu : 1,6 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Šretr Michal | 2008 | SSPORT HRONOV | 00:04:39.6 | 20,6 | 1-00:02:17.4 / 2-00:02:22.2 | |
2 | 53 | John Antonín | 2008 | SSport Hronov | 00:04:56.1 | 00:00:16 | 19,45 | 1-00:02:24.7 / 2-00:02:31.3 |
3 | 5 | Heřman Jáchym | 2008 | INDIGO Cycling Team RK | 00:05:08.9 | 00:00:29 | 18,65 | 1-00:02:28.2 / 2-00:02:40.7 |
4 | 66 | Vejběra Marek | 2008 | cyklopokr | 00:05:24.1 | 00:00:44 | 17,77 | 1-00:02:37.5 / 2-00:02:46.5 |
5 | 29 | Slavík Viktor | 2008 | Pulice | 00:05:57.9 | 00:01:18 | 16,09 | 1-00:02:57.4 / 2-00:03:00.5 |
6 | 83 | Jech Daniel | 2009 | Kvasiny | 00:06:27.8 | 00:01:48 | 14,85 | 1-00:03:00.4 / 2-00:03:27.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šretr Michal - 00:02:17.4
Mladší žáci a žačky - dívky
(11 - 12 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Šretrová Lucie | 2006 | SSPORT HRONOV | 00:07:17.3 | 19,76 | 1-00:02:20.0 / 2-00:02:27.8 / 3-00:02:29.5 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šretrová Lucie - 00:02:20.0
Mladší žáci a žačky - kluci
(11 - 12 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 2,4 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Vik Samuel | 2007 | SSport Hronov | 00:07:01.2 | 20,51 | 1-00:02:18.1 / 2-00:02:21.3 / 3-00:02:21.6 | |
2 | 1 | Kubíček Vojtěch | 2007 | INDIGO cycling team RK | 00:08:05.9 | 00:01:04 | 17,78 | 1-00:02:27.7 / 2-00:02:47.9 / 3-00:02:50.2 |
3 | 19 | Rašek Martin | 2007 | TRI CLUB Dobruška | Nedokončil | |||
4 | 73 | Vávra David | 2007 | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Vik Samuel - 00:02:18.1
Starší žáci a žačky - dívky
(13 - 14 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 3,2 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Hainzelová Lucie | 2005 | Pítrs bikes | 00:09:01.2 | 21,28 | 1-00:02:04.8 / 2-00:02:13.7 / 3-00:02:20.6 / 4-00:02:21.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Hainzelová Lucie - 00:02:04.8
Přípravka I-7let - dívky
(7 - 7 let; ročník 2011 - 2011) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Lepšová Julie | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:02.9 | 17,78 | 1-00:01:19.9 / 2-00:01:22.5 / 3-00:01:20.5 | |
2 | 2 | Kubíčková Anna | 2011 | INDIGO cycling team RK | 00:05:28.1 | 00:01:25 | 13,16 | 1-00:01:50.8 / 2-00:01:45.3 / 3-00:01:51.9 |
3 | 6 | Heřmanová Ráchel | 2011 | INDIGO Cycling Team RK | 00:05:45.7 | 00:01:42 | 12,5 | 1-00:01:57.8 / 2-00:01:55.5 / 3-00:01:52.3 |
4 | 88 | Pilná Veronika | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:11.1 | 00:02:08 | 11,64 | 1-00:01:56.1 / 2-00:02:04.9 / 3-00:02:10.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Lepšová Julie - 00:01:19.9
Přípravka I-7let - kluci
(7 - 7 let; ročník 2011 - 2011) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Plucnar Matyáš | 2011 | BĚLÁ | 00:04:18.1 | 16,73 | 1-00:01:23.0 / 2-00:01:29.8 / 3-00:01:25.2 | |
2 | 8 | Burket Jan | 2011 | Indigo cycling team RK | 00:04:41.0 | 00:00:22 | 15,37 | 1-00:01:29.4 / 2-00:01:33.3 / 3-00:01:38.2 |
3 | 16 | Hrubý Tadeáš | 2011 | MH SWEET Boutique | 00:04:42.3 | 00:00:24 | 15,3 | 1-00:01:30.4 / 2-00:01:33.3 / 3-00:01:38.5 |
4 | 57 | John Jan | 2011 | S-Sport Hronov | 00:04:44.4 | 00:00:26 | 15,19 | 1-00:01:36.0 / 2-00:01:34.2 / 3-00:01:34.1 |
5 | 41 | Fraňo Matyáš | 2011 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:50.3 | 00:00:32 | 14,88 | 1-00:01:31.3 / 2-00:01:36.9 / 3-00:01:42.0 |
6 | 55 | Čížek Filip | 2011 | Praha | 00:04:51.7 | 00:00:33 | 14,81 | 1-00:01:33.5 / 2-00:01:38.7 / 3-00:01:39.3 |
7 | 81 | Šabata Jakub | 2011 | Rychnov | 00:04:53.4 | 00:00:35 | 14,72 | 1-00:01:37.4 / 2-00:01:37.5 / 3-00:01:38.4 |
8 | 89 | Ešpandr Jakub | 2011 | 00:05:24.3 | 00:01:06 | 13,32 | 1-00:01:48.4 / 2-00:01:42.1 / 3-00:01:53.7 | |
9 | 80 | Šabata Michal | 2011 | Rychnov | 00:05:41.4 | 00:01:23 | 12,65 | 1-00:01:52.7 / 2-00:01:49.9 / 3-00:01:58.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Plucnar Matyáš - 00:01:23.0
Přípravka I-8let - dívky
(8 - 8 let; ročník 2010 - 2010) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Nerudová Gita | 2010 | Rychnov n.Kn. | 00:05:03.0 | 14,26 | 1-00:01:37.3 / 2-00:01:44.2 / 3-00:01:41.4 | |
2 | 52 | Seifertová Tereza | 2010 | Indigo cykling team Rychnov | 00:05:05.9 | 00:00:02 | 14,12 | 1-00:01:47.5 / 2-00:01:38.0 / 3-00:01:40.3 |
Nejrychlejší kolo závodu: Nerudová Gita - 00:01:37.3
Přípravka I-8let - kluci
(8 - 8 let; ročník 2010 - 2010) - Délka závodu : 1,2 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Klapal Tomáš | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:24.5 | 16,33 | 1-00:01:21.6 / 2-00:01:29.3 / 3-00:01:33.5 | |
2 | 78 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:04:34.3 | 00:00:09 | 15,75 | 1-00:01:32.6 / 2-00:01:33.2 / 3-00:01:28.3 |
3 | 14 | Jambor Jakub | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:52.2 | 00:00:27 | 14,78 | 1-00:01:35.0 / 2-00:01:38.2 / 3-00:01:39.0 |
4 | 10 | Sejbal Leoš | 2010 | Jaroslav | 00:04:55.0 | 00:00:30 | 14,64 | 1-00:01:39.1 / 2-00:01:36.6 / 3-00:01:39.2 |
5 | 12 | Kotyza Jan | 2010 | Hláska Liberk | 00:04:55.6 | 00:00:31 | 14,61 | 1-00:01:46.6 / 2-00:01:33.4 / 3-00:01:35.6 |
6 | 59 | Šíma Antonín | 2010 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:58.4 | 00:00:33 | 14,47 | 1-00:01:42.7 / 2-00:01:34.8 / 3-00:01:40.9 |
7 | 74 | Hošák Jan | 2010 | Rychnov | 00:05:16.2 | 00:00:51 | 13,66 | 1-00:01:44.1 / 2-00:01:44.0 / 3-00:01:48.1 |
8 | 61 | Petera Ondřej | 2010 | Kostelec nad Orlicí | 00:05:17.0 | 00:00:52 | 13,62 | 1-00:01:59.9 / 2-00:01:37.8 / 3-00:01:39.2 |
Nejrychlejší kolo závodu: Klapal Tomáš - 00:01:21.6
Přípravka II-9let - dívky
(9 - 9 let; ročník 2009 - 2009) - Délka závodu : 1,6 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | Lepšová Lucie | 2009 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:03.5 | 18,97 | 1-00:02:29.2 / 2-00:02:34.3 | |
2 | 3 | Dvořáková Aneta | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:05:53.4 | 00:00:49 | 16,3 | 1-00:02:55.9 / 2-00:02:57.4 |
3 | 63 | Řízková Veronika | 2009 | INDIGO cycling team RK | 00:06:09.8 | 00:01:06 | 15,58 | 1-00:03:05.7 / 2-00:03:04.0 |
4 | 20 | Rašková Dominika | 2009 | TRI CLUB Dobruška | 00:07:50.3 | 00:02:46 | 12,25 | 1-00:03:53.7 / 2-00:03:56.5 |
5 | 85 | Wilczek Viktorie | 2009 | Rychnov | 00:07:58.3 | 00:02:54 | 12,04 | 1-00:03:49.5 / 2-00:04:08.7 |
Nejrychlejší kolo závodu: Lepšová Lucie - 00:02:29.2
Přípravka II-10let - dívky
(10 - 10 let; ročník 2008 - 2008) - Délka závodu : 1,6 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:05:04.6 | 18,91 | 1-00:02:26.8 / 2-00:02:37.8 | |
2 | 9 | Hanyková Adéla | 2008 | Indigo cycling team Rk | 00:05:41.7 | 00:00:37 | 16,85 | 1-00:02:46.8 / 2-00:02:54.9 |
3 | 7 | Burketová Kateřina | 2008 | Indigo cycling team RK | 00:05:54.1 | 00:00:49 | 16,26 | 1-00:02:56.9 / 2-00:02:57.1 |