Silniční závod - Maršálek jízdní kola - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 72
15.09.2019
TRI CLUB Dobruška z.s.
triclub.dobruska.cz
Trať: Kounov - Bystré, délka trati: 4,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 172 | Šumpík Jiří | 2009 | Z1 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:16:30.0 | 00:00:00 | 17,45 |
2 | 176 | Karajanis Nikos | 2011 | Z1 | Na poslední chvíli | 00:17:15.0 | 00:00:45 | 16,7 |
3 | 170 | Vohralík Jan Jonáš | 2009 | Z1 | SK Hostivař, Praha | 00:18:28.0 | 00:01:58 | 15,6 |
4 | 171 | Dvořáková Aneta | 2009 | Z1 | INDIGO cycling team RK | 00:18:30.0 | 00:02:00 | 15,57 |
5 | 178 | Korečková Markéta | 2010 | Z1 | Nepasický Cykloteam | 00:23:00.0 | 00:06:30 | 12,52 |
6 | 177 | Koreček Jakub | 2010 | Z1 | Cyklo Nepasice | 00:23:15.0 | 00:06:45 | 12,39 |
Trať: Kounov - Bystré - Sedloňov - Kounov 1x, délka trati: 20 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Šumpík Pavel | 2006 | Z2 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:37:55.0 | 00:00:00 | 31,65 |
2 | 150 | Novák Vojtěch | 2007 | Z2 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:40:04.7 | 00:02:09 | 29,94 |
3 | 151 | Všetička Jan | 2007 | Z2 | Triclub Dobruška | 00:40:08.4 | 00:02:13 | 29,89 |
4 | 153 | Jánský Josef | 2005 | Z2 | Jaroměř | 00:48:18.6 | 00:10:23 | 24,84 |
Trať: Kounov - Bystré - Sedloňov - Kounov 2x, délka trati: 40 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Bukač Adam | 2003 | KA | Expres CZ Tufo Team Kolín | 01:10:05.4 | 00:00:00 | 34,24 |
2 | 112 | Korečková Aneta | 2004 | KA | Cyklo Nepasice | 02:04:04.6 | 00:53:59 | 19,34 |
Trať: Kounov - Bystré - Sedloňov - Kounov 3x, délka trati: 60 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Kacálková Vendula | 2002 | JK | SKP Duha Lanškroun | 01:23:28.4 | 00:00:00 | 43,13 |
2 | 62 | Pospíšil Petr | 1979 | V1 | Rafkarna IDEA Cycling Team | 01:43:21.7 | 00:19:53 | 34,83 |
3 | 67 | Hauf Jan | 1971 | V1 | INDIGO cycling team RK | 01:43:24.4 | 00:19:55 | 34,81 |
4 | 48 | Ptáček Ondřej | 1976 | V1 | sobotkasport.cz | 01:43:25.1 | 00:19:56 | 34,81 |
5 | 68 | Blažek Ladislav | 1974 | V1 | Trutnov | 01:44:02.8 | 00:20:34 | 34,6 |
6 | 74 | Balcar Aleš | 1977 | V1 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N.M. | 01:44:11.5 | 00:20:43 | 34,55 |
7 | 45 | Zajíc Petr | 1968 | V2 | Cyklo Pokr Pardubice | 01:44:14.3 | 00:20:45 | 34,54 |
8 | 41 | Stráník Josef | 1972 | V1 | Tesaři Osík | 01:44:16.5 | 00:20:48 | 34,52 |
9 | 59 | Truhlář Jan | 1977 | V1 | HSK cycling team | 01:44:20.3 | 00:20:51 | 34,5 |
10 | 50 | Bukač Roman | 1971 | V1 | Pardubice | 01:44:21.0 | 00:20:52 | 34,5 |
11 | 55 | Jičínský Jan | 1975 | V1 | Cyklo Pokr Pardubice | 01:44:21.7 | 00:20:53 | 34,5 |
12 | 75 | Palguta Roman | 1977 | V1 | INDIGO cycling team RK | 01:44:24.0 | 00:20:55 | 34,48 |
13 | 56 | Pechmann Miroslav | 1974 | V1 | Ostřešany | 01:48:36.8 | 00:25:08 | 33,14 |
14 | 57 | Sejkora Josef | 1971 | V1 | Rychnov n.Kn. | 01:55:15.1 | 00:31:46 | 31,24 |
15 | 53 | Dvořák Petr | 1968 | V2 | PCK Louda | 01:55:15.7 | 00:31:47 | 31,23 |
16 | 69 | Křoustek Martin | 1978 | V1 | Ferodo Racing | 01:56:27.0 | 00:32:58 | 30,91 |
17 | 42 | Komberec Aleš | 1979 | V1 | Hradecký Spinning Klub | 01:57:57.5 | 00:34:29 | 30,52 |
18 | 47 | Hacker Petr | 1968 | V2 | HOVRCH Nové Město nad Metují | 01:57:59.0 | 00:34:30 | 30,51 |
19 | 71 | Voňka Jiří | 1954 | V3 | CARLA.KUPKOLO.CZ | 01:58:00.9 | 00:34:32 | 30,5 |
20 | 49 | Šumpík Stanislav | 1978 | V1 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:58:07.1 | 00:34:38 | 30,48 |
21 | 52 | Petr Miloš | 1979 | V1 | Hradecký Spinning Klub | 01:58:10.3 | 00:34:41 | 30,46 |
22 | 51 | Bolehovský Vladimír | 1956 | V3 | INDIGO cycling team RK | 01:58:11.1 | 00:34:42 | 30,46 |
23 | 40 | Zítko David | 1959 | V3 | Elkov Author | 01:58:17.2 | 00:34:48 | 30,43 |
24 | 54 | Všetička Zdeněk | 1972 | V1 | Kounov | 01:58:19.4 | 00:34:51 | 30,42 |
25 | 72 | Horák Jiří | 1976 | V1 | Bike Team KC Jaroměř | 01:58:25.0 | 00:34:56 | 30,4 |
26 | 60 | Holeček Milan | 1966 | V2 | Team Delfín Lhota pod Libčany | 01:58:37.0 | 00:35:08 | 30,35 |
27 | 73 | Pilnáček Radek | 1977 | V1 | HSK cycling team | 01:59:33.0 | 00:36:04 | 30,11 |
28 | 64 | Šlégr Jiří | 1954 | V3 | Loko Trutnov | 02:04:18.6 | 00:40:50 | 28,96 |
29 | 46 | Mojžíš Libor | 1968 | V2 | Vella team Náchod | 02:05:45.9 | 00:42:17 | 28,62 |
30 | 61 | Dražek Tomáš | 1975 | V1 | Hradec Králové | 02:11:24.5 | 00:47:56 | 27,4 |
31 | 65 | Křivanec Karel | 2001 | JR | BIKE FREAKS HOLICE | 02:27:24.5 | 01:03:56 | 24,42 |
32 | 58 | Zilvar Zdeněk | 1956 | V3 | sobotkasport.cz | 02:31:24.4 | 01:07:56 | 23,78 |
33 | 66 | Klícha Karel | 1946 | V3 | Triclub Dobruška | 02:37:24.8 | 01:13:56 | 22,87 |
34 | 82 | Andršová Kateřina | 1965 | ZB | TRI CLUB Dobruška | 02:38:22.1 | 01:14:53 | 22,73 |
35 | 83 | Hepnarová Lenka | 1965 | ZB | Deštné | 02:39:02.0 | 01:15:33 | 22,64 |
36 | 81 | Kombercová Renata | 1974 | ZB | 02:45:31.9 | 01:22:03 | 21,75 | |
37 | 70 | Mervart Václav | 1970 | V1 | Triclub Dobruška | 02:45:32.8 | 01:22:04 | 21,75 |
38 | 80 | Vinšálková Tereza | 1978 | ZB | Hradecký Spinning Klub | 03:13:00.0 | 01:49:31 | 18,65 |
39 | 63 | Pešek Milan | 1960 | V2 | Carla Kupkolo | Nedokončil |
Trať: Kounov - Bystré - Sedloňov - Kounov 4x, délka trati: 80 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Klícha Martin | 1988 | MA | Rafkarna IDEA Cycling Team | 02:15:09.0 | 00:00:00 | 35,52 |
2 | 13 | Hauf Jan | 1999 | MU | INDIGO cycling team RK | 02:15:09.9 | 00:00:00 | 35,51 |
3 | 4 | Hnilička Lubomír | 1987 | MA | Vysoké Mýto | 02:16:14.6 | 00:01:05 | 35,23 |
4 | 6 | Slavíček Ondřej | 1991 | MU | SCP Pardubice | 02:16:15.2 | 00:01:06 | 35,23 |
5 | 9 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | MA | Pardubice | 02:16:17.1 | 00:01:08 | 35,22 |
6 | 3 | Otava Marek | 1988 | MA | Jiskra Jaroměř | 02:16:20.9 | 00:01:11 | 35,2 |
7 | 19 | Kwiecien Pavel | 1983 | MA | TJ Jiskra Jaroměř | 02:16:59.5 | 00:01:50 | 35,04 |
8 | 1 | Vosátka Tomáš | 1982 | MA | RockMachine Cyklomax Team | 02:19:18.5 | 00:04:09 | 34,46 |
9 | 7 | Fišar Petr | 1984 | MA | Hradecký Spinning Klub | 02:19:24.0 | 00:04:15 | 34,43 |
10 | 5 | Kulhánek Jan | 1985 | MA | Obec Kladruby nad Labem | 02:19:27.4 | 00:04:18 | 34,42 |
11 | 10 | Čegan Jakub | 1982 | MA | Polanský bike and run | 02:19:28.0 | 00:04:19 | 34,42 |
12 | 18 | Burget Jan | 1992 | MU | Tempaři | 02:19:28.8 | 00:04:19 | 34,41 |
13 | 11 | Juklíček Jan | 1980 | MA | 02:25:26.5 | 00:10:17 | 33 | |
14 | 8 | Kunc Ladislav | 1990 | MU | Axit Náchod | 02:25:40.7 | 00:10:31 | 32,95 |
15 | 17 | Kunc Jan | 1991 | MU | CARLA.KUPKOLO.CZ | 02:29:03.6 | 00:13:54 | 32,2 |
16 | 14 | Fejk Lukáš | 1988 | MA | CARLA.KUPKOLO.CZ | 02:30:40.4 | 00:15:31 | 31,86 |
17 | 20 | Burýšek Jan | 1988 | MA | TRI CLUB Dobruška | 02:36:07.7 | 00:20:58 | 30,74 |
18 | 15 | Mužík Tomáš | 1983 | MA | Ráfkárna Idea Cycling Team | 02:36:47.3 | 00:21:38 | 30,61 |
19 | 2 | Horník Jakub | 1991 | MU | Ráfkárna IDEA Cycling Team | 02:37:21.6 | 00:22:12 | 30,5 |
20 | 21 | Rázl Lukáš | 1993 | MU | Nový Hrádek | 02:58:40.7 | 00:43:31 | 26,86 |
21 | 16 | Dus Albert | 1999 | MU | Ráfkarna Idea Cycling Team | Nedokončil |