Malý Stalak Bike Cup - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 97
06.09.2020
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz/deti
Trať: Asfalt podél hřiště 70m, délka trati: 0,07 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Danielis Tim | 2017 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:22.6 | 00:00:00 | 11,13 |
2 | 6 | Vonková Magdalena | 2017 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:23.4 | 00:00:00 | 10,77 |
3 | 27 | Votroubek Václav | 2017 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:24.2 | 00:00:01 | 10,41 |
4 | 70 | Ludwig Adrian | 2017 | ODR-K | Spolek Bobina | 00:00:24.9 | 00:00:02 | 10,09 |
5 | 97 | Dědina Matyáš | 2017 | ODR-K | 00:00:26.1 | 00:00:03 | 9,62 | |
6 | 30 | Čížková Karolína | 2017 | ODR-D | Chalupa na Plácku | 00:00:28.9 | 00:00:06 | 8,7 |
7 | 23 | Praus Jan | 2018 | ODR-K | Záchlumí | 00:00:29.3 | 00:00:06 | 8,59 |
8 | 28 | Votroubek Jiří | 2017 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:34.7 | 00:00:12 | 7,25 |
9 | 68 | Šrittr Vojtěch | 2017 | ODR-K | Rychnov n.Kn. | 00:00:47.8 | 00:00:25 | 5,27 |
10 | 75 | Strolený Jeroným | 2018 | ODR-K | 00:00:56.4 | 00:00:33 | 4,46 | |
11 | 39 | Budková Mia | 2018 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:05.0 | 00:00:42 | 3,87 |
12 | 65 | Munzar Vanesa | 2018 | ODR-D | Rychnov n. Kn. | 00:01:14.1 | 00:00:51 | 3,4 |
13 | 4 | Palguta Alois | 2018 | ODR-K | INDIGO cycling team RK | 00:01:19.3 | 00:00:56 | 3,18 |
14 | 53 | Krunčíková Anna | 2017 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:47.3 | 00:01:24 | 2,35 |
- | 34 | Podzimková Nikola | 2017 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | Nedokončil |
Trať: Asfalt podél hřiště - 100m, délka trati: 0,1 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Votroubek Dan | 2016 | NAD-K | RK | 00:00:34.4 | 00:00:00 | 10,44 |
2 | 84 | Kasper Eduard | 2016 | NAD-K | Skalka | 00:00:37.1 | 00:00:02 | 9,7 |
3 | 38 | Budka Tobiáš | 2016 | NAD-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:40.2 | 00:00:05 | 8,94 |
4 | 3 | Palguta Matěj | 2016 | NAD-K | INDIGO cycling team RK | 00:00:41.1 | 00:00:06 | 8,75 |
5 | 20 | Samek Petr | 2016 | NAD-K | Orbea | 00:00:41.8 | 00:00:07 | 8,61 |
6 | 82 | Horáková Eva | 2016 | NAD-D | Dlouhá Ves | 00:00:44.7 | 00:00:10 | 8,04 |
7 | 87 | Vítová Emilly | 2016 | NAD-D | Team Delfin Lhota p. L. | 00:00:46.0 | 00:00:11 | 7,81 |
8 | 93 | Ešpandr Vojtěch | 2016 | NAD-K | Rychnov | 00:00:47.4 | 00:00:13 | 7,58 |
9 | 49 | Dolečková Magdaléna | 2016 | NAD-D | Rychnov n.Kn. | 00:00:48.1 | 00:00:13 | 7,47 |
10 | 91 | Hostinský Jindřich | 2016 | NAD-K | Rybná nad Zdobnicí | 00:00:56.5 | 00:00:22 | 6,36 |
11 | 90 | Enderle Vojtěch | 2016 | NAD-K | Záchlumí | 00:00:57.0 | 00:00:22 | 6,31 |
12 | 8 | Kaplanová Zuzana | 2017 | NAD-D | Doudleby n.O. | 00:01:05.2 | 00:00:30 | 5,51 |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 0,6 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Čížek Vojtěch | 2014 | PRED-K | Horní Jelení | 00:02:18.8 | 00:00:00 | 15,56 |
2 | 9 | Bártek Marek | 2014 | PRED-K | Solnice | 00:02:19.3 | 00:00:00 | 15,5 |
3 | 29 | Čížková Kateřina | 2014 | PRED-D | Chalupa na Plácku | 00:02:27.1 | 00:00:08 | 14,68 |
4 | 2 | Palgutová Zita | 2014 | PRED-D | INDIGO cycling team RK | 00:02:33.1 | 00:00:14 | 14,11 |
5 | 22 | Praus Tomáš | 2014 | PRED-K | Záchlumí | 00:02:37.3 | 00:00:18 | 13,72 |
6 | 33 | Podzimek Marek | 2014 | PRED-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:37.9 | 00:00:19 | 13,67 |
7 | 83 | Kasperová Anežka | 2014 | PRED-D | Skalka | 00:02:38.6 | 00:00:19 | 13,61 |
8 | 48 | Kubec Daniel | 2015 | PRED-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:42.1 | 00:00:23 | 13,32 |
9 | 14 | Dostál Michal | 2014 | PRED-K | BZUK TEAM | 00:02:42.7 | 00:00:23 | 13,27 |
10 | 52 | Řízek Jakub | 2014 | PRED-K | INDIGO cycling team RK | 00:02:44.3 | 00:00:25 | 13,14 |
11 | 78 | Zaňka Denis | 2015 | PRED-K | Rychnov | 00:03:07.7 | 00:00:48 | 11,51 |
12 | 11 | Kaplanová Tereza | 2015 | PRED-D | Doudleby n.O. | 00:03:07.9 | 00:00:49 | 11,49 |
13 | 24 | Munzar Sebastian | 2015 | PRED-K | Rychnov n. Kn. | 00:03:09.0 | 00:00:50 | 11,43 |
14 | 81 | Horák Vít | 2014 | PRED-K | Dlouhá Ves | 00:03:13.4 | 00:00:54 | 11,17 |
15 | 74 | Faitzová Sofie | 2014 | PRED-D | Rychnov n.Kn. | 00:03:17.1 | 00:00:58 | 10,96 |
16 | 62 | Andrš Antonín | 2015 | PRED-K | Rychnov nad kněžnou | 00:03:32.5 | 00:01:13 | 10,16 |
17 | 71 | Ludwigová Justýna | 2015 | PRED-D | Spolek Bobina | 00:03:45.2 | 00:01:26 | 9,59 |
18 | 98 | Enderlová Nikola | 2014 | PRED-D | Záchlumí | 00:04:23.1 | 00:02:04 | 8,21 |
19 | 76 | Strolený Tobiáš | 2015 | PRED-K | 00:05:31.8 | 00:03:13 | 6,51 | |
20 | 63 | Markup Nick | 2014 | PRED-K | Rychnov nad kněžnou | 00:05:56.7 | 00:03:37 | 6,05 |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 1,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Famfulíková Elena | 2013 | P1-D | BAKAKO Nová Paka | 00:03:38.6 | 00:00:00 | 19,76 |
2 | 89 | Prokop Matěj | 2012 | P1-K | S-sport Hornov | 00:03:43.3 | 00:00:04 | 19,34 |
3 | 25 | Votroubek Jan | 2012 | P1-K | RK | 00:03:55.7 | 00:00:17 | 18,32 |
4 | 5 | Vonková Matylda | 2012 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:03.6 | 00:00:24 | 17,73 |
5 | 15 | Dostálová Amálka | 2012 | P1-D | BZUK TEAM | 00:04:15.4 | 00:00:36 | 16,91 |
6 | 79 | Zaňka Marek | 2012 | P1-K | Rychnov | 00:04:26.1 | 00:00:47 | 16,23 |
7 | 60 | Dvořáková Barbora | 2012 | P1-D | INDIGO cycling team RK | 00:04:34.1 | 00:00:55 | 15,76 |
8 | 21 | Prausová Lenka | 2013 | P1-D | Záchlumí | 00:04:40.4 | 00:01:01 | 15,4 |
9 | 13 | Zaňková Veronika | 2013 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:56.4 | 00:01:17 | 14,57 |
10 | 61 | Andršová Kristýna | 2013 | P1-D | Rychnov nad kněžnou | 00:04:57.8 | 00:01:19 | 14,51 |
11 | 80 | Dařílková Viktorie | 2013 | P1-D | Zdobnice | 00:04:58.3 | 00:01:19 | 14,48 |
12 | 16 | Čapková Vendula | 2013 | P1-D | Vamberk | 00:05:01.4 | 00:01:22 | 14,33 |
13 | 96 | Slavíková Linda | 2013 | P1-D | Pulice | 00:05:53.3 | 00:02:14 | 12,23 |
14 | 99 | Hostinská Nela | 2013 | P1-D | Rybná n. Z. | 00:06:05.4 | 00:02:26 | 11,82 |
15 | 64 | Markupova Sofie | 2012 | P1-D | Rychnov nad kněžnou | 00:06:34.6 | 00:02:55 | 10,95 |
16 | 45 | Jamborová Elen | 2013 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:46.2 | 00:03:07 | 10,63 |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 1,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Famfulíková Barbora | 2010 | P2-D | BAKAKO Nová Paka | 00:05:18.0 | 00:00:00 | 20,37 |
2 | 85 | Andršová Jana | 1984 | MAM | Pálava | 00:05:43.1 | 00:00:25 | 18,88 |
3 | 86 | Bažantová Andrea | 1982 | MAM | 00:05:56.7 | 00:00:38 | 18,16 | |
4 | 73 | Faitzová Olga | 1983 | MAM | Rychnov n.Kn. | 00:05:57.6 | 00:00:39 | 18,12 |
5 | 100 | Prausová Šárka | 1980 | MAM | Záchlumí | 00:06:00.5 | 00:00:42 | 17,97 |
6 | 57 | Čížek Filip | 2011 | P2-K | Horní Jelení | 00:06:17.5 | 00:00:59 | 17,16 |
7 | 17 | Plucnar Matyáš | 2011 | P2-K | Bělá | 00:06:23.3 | 00:01:05 | 16,9 |
8 | 67 | Frydrych Antonín | 2011 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:24.8 | 00:01:06 | 16,84 |
9 | 72 | Kaplanová Lenka | 1988 | MAM | Doudleby n.O. | 00:06:29.3 | 00:01:11 | 16,64 |
10 | 32 | Bernard Lukáš | 2011 | P2-K | S-sport Hornov | 00:06:36.2 | 00:01:18 | 16,35 |
11 | 92 | Ksandrová Zuzana | 1986 | MAM | Hospoda Na Plácku | 00:06:36.4 | 00:01:18 | 16,34 |
12 | 101 | Řízková Ladislava | 1986 | MAM | 00:06:41.9 | 00:01:23 | 16,12 | |
13 | 77 | Burket Jan | 2011 | P2-K | INDIGO cycling team RK | 00:06:45.3 | 00:01:27 | 15,98 |
14 | 47 | Fraňo Matyáš | 2011 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:00.7 | 00:01:42 | 15,4 |
15 | 44 | Jambor Jakub | 2010 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:15.7 | 00:01:57 | 14,87 |
16 | 94 | Ešpandr Jakub | 2011 | P2-K | Rychnov | 00:07:21.7 | 00:02:03 | 14,67 |
17 | 66 | Klabzuba Vojta | 2011 | P2-K | RK | 00:08:24.3 | 00:03:06 | 12,85 |
18 | 42 | Kubíčková Anna | 2011 | P2-D | INDIGO cycling team RK | 00:08:33.6 | 00:03:15 | 12,61 |
19 | 50 | Seifertová Tereza | 2010 | P2-D | INDIGO cycling team RK | 00:08:49.7 | 00:03:31 | 12,23 |
20 | 88 | Holečková Zdena | 1953 | MAM | Team Delfín Lhota pod Libčany | 00:12:24.9 | 00:07:06 | 8,7 |
Trať: Okruh okolo stadionu delší, délka trati: 2,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Saidl Filip | 2006 | SZK | Pítrsbikes | 00:06:21.2 | 00:00:00 | 26,44 |
2 | 1 | Vik Samuel | 2007 | SZK | SSport Hronov | 00:06:35.8 | 00:00:14 | 25,46 |
3 | 18 | Šretr Michal | 2008 | MZK | SSport Hronov | 00:06:44.6 | 00:00:23 | 24,91 |
4 | 19 | Šretrová Lucie | 2006 | SZD | SSport Hronov | 00:06:50.7 | 00:00:29 | 24,54 |
5 | 12 | Zaňka Jakub | 2008 | MZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:08.7 | 00:00:47 | 23,51 |
6 | 37 | Vejběra Marek | 2008 | MZK | Night Run | 00:07:24.3 | 00:01:03 | 22,69 |
7 | 43 | Kubíček Vojtěch | 2007 | SZK | INDIGO cycling team RK | 00:07:42.9 | 00:01:21 | 21,77 |
8 | 7 | Heřman Jáchym | 2008 | MZK | INDIGO cycling team RK | 00:07:43.3 | 00:01:22 | 21,75 |
9 | 51 | Řízková Veronika | 2009 | MZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:41.2 | 00:02:20 | 19,34 |
10 | 31 | Hanyková Adéla | 2008 | MZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:48.6 | 00:02:27 | 19,07 |
11 | 59 | Dvořáková Aneta | 2009 | MZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:59.1 | 00:02:37 | 18,7 |
12 | 69 | Burketová Kateřina | 2008 | MZD | INDIGO cycling team RK | 00:09:05.3 | 00:02:44 | 18,48 |
13 | 10 | Bártková Emma | 2009 | MZD | Solnice | 00:09:24.0 | 00:03:02 | 17,87 |
14 | 95 | Slavík Viktor | 2008 | MZK | Pulice | 00:09:26.6 | 00:03:05 | 17,79 |