Stalak bike cup - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 72
27.04.2019
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz/mtb
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2014 - 2008) - Délka závodu : 4,9 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Šretr Michal | 2008 | SSPORT HRONOV | 00:16:58.0 | 17,33 | |
2 | 177 | Trllo Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:20:06.4 | 00:03:08 | 14,62 |
3 | 178 | Hanyková Adéla | 2008 | INDIGO cycling team RK | 00:22:31.0 | 00:05:32 | 13,06 |
4 | 179 | Koreček Jakub | 2010 | Cyklo Nepasice | 00:29:56.5 | 00:12:58 | 9,82 |
Z2 - Žáci II
(12 - 14 let; ročník 2007 - 2005) - Délka závodu : 6,15 km; závodníků v kategorii: 11
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Saidl Filip | 2006 | Pitrs bikes | 00:21:23.9 | 17,24 | |
2 | 119 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl | 00:21:38.9 | 00:00:14 | 17,04 |
3 | 117 | Vrátil Jáchym | 2007 | Cyklo Bendl | 00:22:09.1 | 00:00:45 | 16,66 |
4 | 126 | Ilšner Patrik | 2007 | Prestige cycling team | 00:22:10.9 | 00:00:46 | 16,64 |
5 | 175 | Šretrová Lucie | 2006 | SSPORT HRONOV | 00:23:00.2 | 00:01:36 | 16,04 |
6 | 173 | Munzar Jan | 2006 | Carla. Kupkolo.cz | 00:23:54.6 | 00:02:30 | 15,43 |
7 | 171 | Rufr Martin | 2007 | Bike Freaks Holice | 00:24:21.1 | 00:02:57 | 15,15 |
8 | 123 | Bezstarosti Nicol | 2006 | 00:25:16.2 | 00:03:52 | 14,6 | |
9 | 120 | Laba Matyáš | 2006 | Cyklo Bendl | 00:26:41.9 | 00:05:17 | 13,82 |
10 | 124 | Vopršalová Kateřina | 2006 | 00:28:42.9 | 00:07:19 | 12,85 | |
11 | 130 | Trllová Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 00:32:03.5 | 00:10:39 | 11,51 |
KA - Kadeti
(15 - 16 let; ročník 2004 - 2003) - Délka závodu : 18,45 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | Horáček Čestmír | 2003 | Cyklo Bendl | 00:55:54.7 | 19,8 | 1-00:18:02.4 / 2-00:19:00.8 / 3-00:18:51.4 | |
2 | 33 | Štolfa Šimon | 2003 | Ski Police | 00:58:35.2 | 00:02:40 | 18,89 | 1-00:18:25.6 / 2-00:20:00.8 / 3-00:20:08.7 |
3 | 101 | Meier Lukáš | 2004 | GHOST Team | 00:59:28.8 | 00:03:34 | 18,61 | 1-00:19:14.7 / 2-00:20:00.8 / 3-00:20:13.2 |
4 | 118 | Vrátil Ondřej | 2004 | Cyklo Bendl | 01:02:16.6 | 00:06:21 | 17,78 | 1-00:19:55.1 / 2-00:20:57.1 / 3-00:21:24.3 |
5 | 125 | Ilšner Martin | 2004 | Prestige cycling team | 01:02:48.4 | 00:06:53 | 17,63 | 1-00:19:56.7 / 2-00:21:00.5 / 3-00:21:51.1 |
6 | 104 | Beránek Jiří | 2004 | Rychnov nad Kněžnou | 01:13:04.2 | 00:17:09 | 15,15 | 1-00:22:55.8 / 2-00:25:11.5 / 3-00:24:56.8 |
7 | 103 | Poche Jan | 2004 | GHOST Team | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Horáček Čestmír - 00:18:02.4
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2002 - 2001) - Délka závodu : 24,6 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Šimek Jakub | 2001 | kross bikeranch team | 01:06:58.2 | 22,04 | 1-00:15:43.3 / 2-00:17:07.4 / 3-00:17:00.5 / 4-00:17:06.7 | |
2 | 6 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 01:17:21.8 | 00:10:23 | 19,08 | 1-00:17:59.0 / 2-00:19:16.4 / 3-00:19:20.8 / 4-00:20:45.4 |
Nejrychlejší kolo závodu: Šimek Jakub - 00:15:43.3
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 2000 - 1990) - Délka závodu : 30,75 km; závodníků v kategorii: 12
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Kubelka Petr | 1995 | Skibikecentrum.cz | 01:21:57.8 | 22,51 | 1-00:15:29.8 / 2-00:16:33.1 / 3-00:16:51.7 / 4-00:16:29.7 / 5-00:16:33.4 | |
2 | 31 | Joska Marek | 1991 | HSK cycling team | 01:29:18.1 | 00:07:20 | 20,66 | 1-00:17:12.1 / 2-00:17:51.0 / 3-00:17:46.4 / 4-00:18:01.8 / 5-00:18:26.7 |
3 | 16 | Chmelař Lukáš | 1991 | www.chaloupkydestne.cz | 01:30:41.8 | 00:08:43 | 20,34 | 1-00:16:59.6 / 2-00:17:57.4 / 3-00:18:03.2 / 4-00:19:01.1 / 5-00:18:40.2 |
4 | 23 | Jirásek Pavel | 1992 | GIANT Pitrs bikes | 01:31:46.4 | 00:09:48 | 20,1 | 1-00:16:31.9 / 2-00:18:28.3 / 3-00:18:12.0 / 4-00:18:56.8 / 5-00:19:37.2 |
5 | 11 | Slavíček Ondřej | 1991 | SCP Pardubice | 01:33:07.8 | 00:11:09 | 19,81 | 1-00:17:09.3 / 2-00:18:25.7 / 3-00:18:50.6 / 4-00:19:06.1 / 5-00:19:35.9 |
6 | 32 | Kočí Vít | 2000 | skibikecentrum.cz team | 01:34:08.4 | 00:12:10 | 19,6 | 1-00:17:13.6 / 2-00:18:39.3 / 3-00:19:16.4 / 4-00:19:28.7 / 5-00:19:30.3 |
7 | 12 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren Team | 01:39:02.4 | 00:17:04 | 18,63 | 1-00:17:57.4 / 2-00:19:17.0 / 3-00:19:31.1 / 4-00:20:10.7 / 5-00:22:06.1 |
8 | 1 | Kadlec Petr | 2000 | JKF Jaroměř | 01:45:02.9 | 00:23:05 | 17,56 | 1-00:19:30.9 / 2-00:21:16.3 / 3-00:20:58.3 / 4-00:21:36.2 / 5-00:21:41.0 |
9 | 13 | Roček Miroslav | 1999 | Cyklo Profi Goldfren Team | 01:45:46.0 | 00:23:48 | 17,44 | 1-00:19:27.1 / 2-00:20:57.4 / 3-00:21:46.1 / 4-00:22:07.8 / 5-00:21:27.4 |
10 | 14 | Thér Jan | 1999 | Skibikecentrum.cz | 01:46:19.4 | 00:24:21 | 17,35 | 1-00:19:07.0 / 2-00:20:14.8 / 3-00:21:00.6 / 4-00:22:27.2 / 5-00:23:29.7 |
11 | 8 | Cutych Jakub | 1991 | Hradecký Spinnig Klub | Nedokončil | |||
12 | 28 | Karlíček Jakub | 1999 | Prestige cycling team | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Kubelka Petr - 00:15:29.8
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1989 - 1980) - Délka závodu : 30,75 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 01:21:55.2 | 22,52 | 1-00:15:31.6 / 2-00:16:32.3 / 3-00:16:54.6 / 4-00:16:23.9 / 5-00:16:32.6 | |
2 | 22 | Lecnar Jaromír | 1983 | GIANT Pitrs bikes | 01:27:28.4 | 00:05:33 | 21,09 | 1-00:16:04.6 / 2-00:17:30.0 / 3-00:17:42.8 / 4-00:17:54.7 / 5-00:18:16.0 |
3 | 25 | Hodr Antonín | 1987 | GHOST Pro bike Truntov | 01:29:45.0 | 00:07:49 | 20,56 | 1-00:17:04.2 / 2-00:18:27.0 / 3-00:18:13.7 / 4-00:18:13.8 / 5-00:17:46.0 |
4 | 7 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning Klub | 01:35:46.9 | 00:13:51 | 19,26 | 1-00:18:00.3 / 2-00:19:30.5 / 3-00:19:03.8 / 4-00:19:37.7 / 5-00:19:34.3 |
5 | 36 | Dostál Václav | 1982 | 01:49:17.5 | 00:27:22 | 16,88 | 1-00:20:00.5 / 2-00:21:23.6 / 3-00:21:59.3 / 4-00:22:12.0 / 5-00:23:41.9 |
Nejrychlejší kolo závodu: Čáp Lukáš - 00:15:31.6
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1979 - 1970) - Délka závodu : 24,6 km; závodníků v kategorii: 14
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Schejbal Josef | 1978 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:07:00.3 | 22,03 | 1-00:15:54.8 / 2-00:16:53.8 / 3-00:17:04.1 / 4-00:17:07.5 | |
2 | 29 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 01:09:10.8 | 00:02:10 | 21,34 | 1-00:16:09.8 / 2-00:17:26.7 / 3-00:17:42.6 / 4-00:17:51.5 |
3 | 15 | Balcar Aleš | 1977 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N.M. | 01:10:21.3 | 00:03:20 | 20,98 | 1-00:16:30.0 / 2-00:17:48.9 / 3-00:17:58.3 / 4-00:18:03.9 / 5-00:01:34.1 |
4 | 2 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling | 01:13:25.3 | 00:06:24 | 20,1 | 1-00:17:20.3 / 2-00:18:24.6 / 3-00:18:46.3 / 4-00:18:53.9 |
5 | 20 | Kubec Jiří | 1977 | Cyklo Tony | 01:14:10.1 | 00:07:09 | 19,9 | 1-00:17:41.4 / 2-00:18:39.7 / 3-00:18:45.2 / 4-00:19:03.5 |
6 | 18 | Marek Radek | 1978 | Carla.kupkolo.cz | 01:15:06.6 | 00:08:06 | 19,65 | 1-00:18:06.6 / 2-00:19:13.1 / 3-00:19:13.5 / 4-00:18:33.3 |
7 | 34 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 01:16:09.8 | 00:09:09 | 19,38 | 1-00:18:08.7 / 2-00:19:08.6 / 3-00:19:13.9 / 4-00:19:38.5 |
8 | 19 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:16:51.0 | 00:09:50 | 19,21 | 1-00:18:13.4 / 2-00:19:21.9 / 3-00:19:41.5 / 4-00:19:34.1 |
9 | 21 | Šatný Radek | 1972 | Cyklo Tony | 01:20:44.6 | 00:13:44 | 18,28 | 1-00:18:57.3 / 2-00:20:13.2 / 3-00:20:44.2 / 4-00:20:49.8 |
10 | 4 | Cupal Jakub | 1975 | 01:20:48.3 | 00:13:48 | 18,27 | 1-00:19:10.5 / 2-00:19:44.4 / 3-00:20:53.5 / 4-00:20:59.8 | |
11 | 35 | Koreček Richard | 1976 | Cyklo Nepasice | 01:22:16.8 | 00:15:16 | 17,94 | 1-00:19:28.6 / 2-00:20:41.0 / 3-00:20:52.8 / 4-00:21:14.3 |
12 | 30 | Pilnáček Radek | 1977 | HSK cycling team | 01:24:04.1 | 00:17:03 | 17,56 | 1-00:19:49.5 / 2-00:21:02.1 / 3-00:21:25.9 / 4-00:21:46.5 |
13 | 17 | Ondráček Martin | 1973 | Cyklo Profi Goldfren Team | 01:26:36.8 | 00:19:36 | 17,04 | 1-00:20:14.4 / 2-00:22:06.4 / 3-00:22:03.6 / 4-00:22:12.3 |
14 | 10 | Novotný Luděk | 1974 | Carla.kupkolo.cz | Nedokončil |
Nejrychlejší kolo závodu: Balcar Aleš - 00:01:34.1
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1969 - 1960) - Délka závodu : 18,45 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Dvořák Petr | 1968 | PCK Louda | 00:55:51.4 | 19,82 | 1-00:17:58.8 / 2-00:18:53.9 / 3-00:18:58.7 | |
2 | 107 | Čada Tomáš | 1964 | Redpoint Eleven Team | 00:55:53.7 | 00:00:02 | 19,8 | 1-00:17:57.3 / 2-00:18:53.3 / 3-00:19:03.0 |
3 | 131 | Krejsar Jiří | 1962 | INS Náchod | 01:00:55.4 | 00:05:04 | 18,17 | 1-00:19:13.2 / 2-00:20:41.0 / 3-00:21:01.1 |
4 | 108 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 01:01:19.0 | 00:05:27 | 18,05 | 1-00:19:38.8 / 2-00:20:58.9 / 3-00:20:41.2 |
5 | 128 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfín Lhota pod Libčany | 01:02:13.3 | 00:06:21 | 17,79 | 1-00:19:36.7 / 2-00:20:58.9 / 3-00:21:37.7 |
6 | 127 | Mojžíš Libor | 1968 | Vela team | 01:21:06.3 | 00:25:14 | 13,65 | 1-00:28:32.7 / 2-00:26:11.0 / 3-00:26:22.5 |
Nejrychlejší kolo závodu: Čada Tomáš - 00:17:57.3
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1959 - 1920) - Délka závodu : 18,45 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Voňka Jiří | 1954 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. | 01:03:45.5 | 17,36 | 1-00:20:37.9 / 2-00:21:28.7 / 3-00:21:38.7 | |
2 | 114 | Slabý Jiří | 1956 | CTM Silvini RH Sport | 01:06:08.7 | 00:02:23 | 16,74 | 1-00:21:28.5 / 2-00:22:22.6 / 3-00:22:17.5 |
3 | 115 | Jedlička Petr | 1956 | HSK cycling team | 01:14:02.1 | 00:10:16 | 14,95 | 1-00:23:49.6 / 2-00:24:57.1 / 3-00:25:15.3 |
4 | 116 | Havelka Petr | 1959 | Hradecký Spinning Klub | 01:15:32.8 | 00:11:47 | 14,65 | 1-00:23:47.4 / 2-00:25:22.3 / 3-00:26:23.0 |
Nejrychlejší kolo závodu: Voňka Jiří - 00:20:37.9
OPEN - Open
(17 - 99 let; ročník 2002 - 1920) - Délka závodu : 18,45 km; závodníků v kategorii: 7
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost | Časy kol |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Kočí Jan | 1988 | SK Žamberk Tessuti sport | 00:53:55.8 | 20,53 | 1-00:17:30.0 / 2-00:18:08.6 / 3-00:18:17.1 | |
2 | 102 | Vodehnal Martin | 1980 | Prestige cycling team | 00:55:44.1 | 00:01:48 | 19,86 | 1-00:18:11.0 / 2-00:18:55.2 / 3-00:18:37.8 |
3 | 113 | Michalec Petr | 1995 | Pítrs bikes | 00:56:05.0 | 00:02:09 | 19,74 | 1-00:18:09.4 / 2-00:18:50.7 / 3-00:19:04.8 |
4 | 112 | Frencl Martin | 1990 | GIANT Pitrs bikes | 00:58:55.1 | 00:04:59 | 18,79 | 1-00:18:59.1 / 2-00:19:49.7 / 3-00:20:06.2 |
5 | 105 | Plachta Pavel | 1982 | Ktm Factory | 00:58:57.1 | 00:05:01 | 18,78 | 1-00:18:44.6 / 2-00:20:12.3 / 3-00:20:00.0 |
6 | 110 | Mamiňák Jan | 2001 | Rokytnice v Orlických horách | 01:03:26.4 | 00:09:30 | 17,45 | 1-00:19:52.4 / 2-00:21:26.4 / 3-00:22:07.5 |
7 | 129 | Felcman Radek | 1974 | Rychnov nad Kněžnou | 01:06:06.1 | 00:12:10 | 16,75 | 1-00:21:30.6 / 2-00:22:19.0 / 3-00:22:16.3 |