XC MTB Mělčany - Volf-heating - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 71
08.05.2022
TRI CLUB Dobruška z.s.
triclub.dobruska.cz
Trať: XC Mělčany 2020 - žáci, délka trati: 4 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Karajanis Nikos | 2011 | Z1 | Niko on bike racing team | 00:13:54.1 | 00:00:00 | 17,26 |
2 | 158 | Famfulíková Elena | 2013 | Z1 | BAKAKO Nová Paka | 00:14:05.9 | 00:00:11 | 17,02 |
3 | 154 | Ryšavý Jonáš | 2013 | Z1 | Cyklosport Sobotka | 00:16:23.4 | 00:02:29 | 14,64 |
4 | 155 | Ryšavá Zuzana | 2011 | Z1 | Cyklosport Sobotka | 00:19:16.6 | 00:05:22 | 12,45 |
5 | 163 | Dvořáková Barbora | 2012 | Z1 | INDIGO Cycling Team RK | 00:19:17.0 | 00:05:22 | 12,45 |
6 | 156 | Novák Štěpán | 2013 | Z1 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:20:14.5 | 00:06:20 | 11,86 |
7 | 160 | Pilnáček Dominik | 2011 | Z1 | HSK CYCLING TEAM | 00:23:54.4 | 00:10:00 | 10,04 |
8 | 161 | Pilnáček Matyáš | 2014 | Z1 | HSK cycling team | 00:25:37.0 | 00:11:42 | 9,37 |
Trať: XC Mělčany 2020, délka trati: 5 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | Vejběra Marek | 2008 | Z2 | GHOST | 00:16:51.0 | 00:00:00 | 17,8 |
2 | 159 | Famfulíková Barbora | 2010 | Z2 | BAKAKO Nová Paka | 00:18:02.3 | 00:01:11 | 16,63 |
3 | 152 | Suchánek Adrian | 2010 | Z2 | Ssport Hronov | 00:18:07.2 | 00:01:16 | 16,56 |
4 | 162 | Dvořáková Aneta | 2009 | Z2 | INDIGO Cycling Team RK | 00:24:39.7 | 00:07:48 | 12,16 |
5 | 153 | Kalousová Adéla | 2008 | Z2 | Panda Timing | 00:25:17.8 | 00:08:26 | 11,86 |
Trať: XC Mělčany 2020, délka trati: 15 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Novák Vojtěch | 2007 | KAD | BIKE FREAKS HOLICE | 00:50:12.4 | 00:00:00 | 17,93 |
2 | 123 | Všetička Jan | 2007 | KAD | 4sports team | 00:51:12.3 | 00:00:59 | 17,58 |
3 | 60 | Lederer Vladimír | 1962 | V3 | Cyklo RD Pardubice | 00:55:10.1 | 00:04:57 | 16,31 |
4 | 58 | Krejsar Jiří | 1962 | V3 | INS Náchod | 00:55:17.5 | 00:05:05 | 16,28 |
5 | 74 | Slabý Jiří | 1956 | V3 | CTM Silvini RH Sport | 00:56:21.6 | 00:06:09 | 15,97 |
6 | 84 | Doležal Luboš | 1954 | V3 | Cyklo Tony | 00:57:45.3 | 00:07:32 | 15,58 |
7 | 124 | Dušánek Matyáš | 2006 | KAD | TriClub Dobruška | 00:57:49.4 | 00:07:36 | 15,56 |
8 | 72 | Voňka Jiří | 1954 | V3 | Carla.Kupkolo.cz | 00:58:25.0 | 00:08:12 | 15,41 |
9 | 71 | Šlégr Jiří | 1954 | V3 | Loko Trutnov | 01:00:35.4 | 00:10:22 | 14,85 |
10 | 122 | Kohlová Štěpánka | 2007 | KAD | S - Sport Hronov | 01:06:21.7 | 00:16:09 | 13,56 |
11 | 62 | Zilvar Zdeněk | 1956 | V3 | Sobotkasport Dobruška | 01:09:37.6 | 00:19:25 | 12,93 |
12 | 61 | Křoustek Karel | 1948 | V3 | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:15:38.4 | 00:25:25 | 11,9 |
13 | 78 | Jiránek Jaroslav | 1948 | V3 | Ghost team | 01:15:42.8 | 00:25:30 | 11,89 |
Trať: XC Mělčany 2020, délka trati: 20 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Kubec Jakub | 2004 | JR | Cyklo Tony | 01:07:26.4 | 00:00:00 | 17,79 |
2 | 81 | Dvořák Petr | 1968 | V2 | HSK CYCLING TEAM | 01:09:34.1 | 00:02:07 | 17,25 |
3 | 90 | Čada Tomáš | 1964 | V2 | Redpoint Eleven Team | 01:11:41.1 | 00:04:14 | 16,74 |
4 | 77 | Šatný Radek | 1972 | V2 | Cyklo Tony | 01:12:34.3 | 00:05:07 | 16,54 |
5 | 69 | Roček Martin | 1970 | V2 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:16:08.4 | 00:08:41 | 15,76 |
6 | 66 | Veselý Petr | 1971 | V2 | Vessy team | 01:19:07.4 | 00:11:40 | 15,17 |
7 | 52 | Vejběra Jan | 1966 | V2 | MOJEKOLO | 01:20:09.4 | 00:12:42 | 14,97 |
8 | 63 | Bečka Pavel | 1969 | V2 | Bike Freaks Holice | 01:20:14.7 | 00:12:48 | 14,95 |
9 | 85 | Khýrová Aneta | 1993 | ZA | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | 01:20:41.1 | 00:13:14 | 14,87 |
10 | 56 | Slabá Gabriela | 1979 | ZB | Carla.Kupkolo.cz | 01:25:38.6 | 00:18:12 | 14,01 |
11 | 64 | Mojžíš Libor | 1968 | V2 | HSK cycling team Hradec Králové | 01:29:28.2 | 00:22:01 | 13,41 |
12 | 54 | Mervartová Renata | 1974 | ZB | TC Dobruška | 01:33:44.8 | 00:26:18 | 12,8 |
13 | 70 | Ročková Romana | 1970 | ZB | BIKE FREAKS HOLICE | 01:40:15.4 | 00:32:49 | 11,97 |
14 | 67 | Ryšavá Veronika | 1981 | ZB | Valáci | 01:48:10.9 | 00:40:44 | 11,09 |
15 | 88 | Andršová Kateřina | 1965 | ZB | TRI CLUB Dobruška | 01:48:37.8 | 00:41:11 | 11,05 |
16 | 87 | Hepnarová Lenka | 1965 | ZB | TriClub Dobruška | 01:53:06.5 | 00:45:40 | 10,61 |
17 | 57 | Mervart Václav | 1970 | V2 | TC Dobruška | 01:53:11.7 | 00:45:45 | 10,6 |
Trať: XC Mělčany 2020, délka trati: 25 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | Ptáček Ondřej | 1976 | V1 | CSS Sobotka | 01:17:26.3 | 00:00:00 | 19,37 |
2 | 11 | Čáp Lukáš | 1984 | MA | HSK CYCLING TEAM | 01:17:26.8 | 00:00:00 | 19,37 |
3 | 3 | Kočí Jan | 1988 | MA | SK Žamberk Tessuti sport | 01:18:57.5 | 00:01:31 | 19 |
4 | 14 | Kunc Jan | 1991 | MA | Carla.Kupkolo.cz | 01:20:58.2 | 00:03:31 | 18,53 |
5 | 86 | Balcar Aleš | 1977 | V1 | TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO N.M. | 01:21:24.2 | 00:03:57 | 18,43 |
6 | 17 | Škoda Petr | 1983 | MA | INS Ateliér Náchod | 01:22:29.7 | 00:05:03 | 18,18 |
7 | 12 | Frencl Martin | 1990 | MA | MONDRAKER Racing team | 01:23:29.1 | 00:06:02 | 17,97 |
8 | 16 | Martin Jiří | 1990 | MA | Náchod | 01:23:53.8 | 00:06:27 | 17,88 |
9 | 15 | Slavíček Ondřej | 1991 | MA | SCP Pardubice | 01:25:38.7 | 00:08:12 | 17,51 |
10 | 10 | Fišar Petr | 1984 | MA | Hradecký Spinning Klub | 01:25:39.4 | 00:08:13 | 17,51 |
11 | 51 | Křoustek Martin | 1978 | V1 | FERODO Racing | 01:26:07.7 | 00:08:41 | 17,42 |
12 | 68 | Brand Tomáš | 1976 | V1 | Cykloprofi Gold Fren | 01:26:16.1 | 00:08:49 | 17,39 |
13 | 75 | Kubec Jiří | 1977 | V1 | Cyklo Tony | 01:26:37.7 | 00:09:11 | 17,32 |
14 | 92 | Pochobratský Jan | 1975 | V1 | FORT | 01:26:51.3 | 00:09:25 | 17,27 |
15 | 9 | Kadlec Petr | 2000 | MU | JKF Jaroměř | 01:28:29.3 | 00:11:03 | 16,95 |
16 | 13 | Burýšek Jan | 1988 | MA | TRI CLUB Dobruška | 01:30:07.2 | 00:12:40 | 16,64 |
17 | 91 | Komberec Aleš | 1979 | V1 | Hradecký Spinning Klub | 01:32:29.0 | 00:15:02 | 16,22 |
18 | 73 | Horák Jiří | 1976 | V1 | Bike Team KC Jaroměř | 01:33:36.5 | 00:16:10 | 16,02 |
19 | 5 | Horálek Jiří | 1986 | MA | Hradec Králové | 01:34:24.1 | 00:16:57 | 15,89 |
20 | 4 | Mamiňák Jan | 2001 | MU | Rokytnice v Orlických horách | 01:35:36.4 | 00:18:10 | 15,69 |
21 | 1 | Reichl Lukáš | 1987 | MA | Rychnov | 01:36:15.6 | 00:18:49 | 15,58 |
22 | 2 | Formánek Jakub | 1990 | MA | Vamberk | 01:37:30.5 | 00:20:04 | 15,38 |
23 | 83 | Pilnáček Radek | 1977 | V1 | HSK CYCLING TEAM | 01:38:12.8 | 00:20:46 | 15,27 |
24 | 89 | Lehotský Jiří | 1976 | V1 | Vrchlabí | 01:38:52.8 | 00:21:26 | 15,17 |
25 | 65 | Dostálek Petr | 1973 | V1 | Vessy team | 01:49:56.4 | 00:32:30 | 13,64 |
26 | 53 | Ryšavý Kamil | 1981 | V1 | 01:51:56.6 | 00:34:30 | 13,4 | |
- | 6 | Vtípil Radek | 1983 | MA | Ghost team | Nedokončil | ||
- | 55 | Kalous Lukáš | 1977 | V1 | Panda Timing | Nedokončil |