Malý Stalak Bike Cup - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 107
03.09.2022
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz/deti
Trať: Asfalt podél hřiště - 100m, délka trati: 0,1 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Bakeš Martin | 2018 | NAD-K | Vamberk | 00:00:32.5 | 00:00:00 | 11,06 |
2 | 64 | Jakubalová Eliska | 2018 | NAD-D | Líšnice | 00:00:34.1 | 00:00:01 | 10,53 |
3 | 61 | Praus Jan | 2018 | NAD-K | Záchlumí | 00:00:36.3 | 00:00:03 | 9,9 |
4 | 80 | Prossová Agáta | 2018 | NAD-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:36.7 | 00:00:04 | 9,81 |
5 | 35 | Strolený Jeroným | 2018 | NAD-K | Radostovice | 00:00:37.5 | 00:00:05 | 9,58 |
6 | 88 | Lukavský Petr | 2019 | NAD-K | Lukavice | 00:00:38.8 | 00:00:06 | 9,26 |
7 | 71 | Žuk Libor | 2018 | NAD-K | Dlouhá Ves | 00:00:39.9 | 00:00:07 | 9 |
8 | 82 | Urbánek Adam | 2019 | NAD-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:41.9 | 00:00:09 | 8,58 |
9 | 54 | Samek Lukáš | 2019 | NAD-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:50.4 | 00:00:17 | 7,14 |
10 | 39 | Novotná Doubravka | 2018 | NAD-D | Zdelov | 00:00:53.8 | 00:00:21 | 6,69 |
11 | 6 | Palguta Alois | 2018 | NAD-K | Indigo cycling team | 00:00:55.0 | 00:00:22 | 6,55 |
12 | 75 | Schűlerová Jana | 2018 | NAD-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:07.7 | 00:00:35 | 5,32 |
13 | 18 | Budková Mia | 2018 | NAD-D | Boudaland | 00:01:21.4 | 00:00:48 | 4,42 |
14 | 46 | Saturková Anastázie | 2019 | NAD-D | Deštné v Orlických horách | 00:01:26.8 | 00:00:54 | 4,15 |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 0,6 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Horčička Jan | 2016 | PRED-K6 | Lupenice | 00:02:23.0 | 00:00:00 | 15,1 |
2 | 42 | Samek Petr | 2016 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:24.0 | 00:00:01 | 15 |
3 | 52 | Šťastný Vít | 2017 | PRED-K5 | Happy team | 00:02:25.0 | 00:00:02 | 14,9 |
4 | 33 | Votroubek Dan | 2016 | PRED-K6 | RK | 00:02:27.0 | 00:00:04 | 14,69 |
5 | 4 | Palguta Matěj | 2016 | PRED-K6 | Indigo cycling team | 00:02:28.0 | 00:00:05 | 14,59 |
6 | 117 | Kasper Eduard | 2016 | PRED-K6 | Skalka | 00:02:30.0 | 00:00:07 | 14,4 |
7 | 87 | Matoušek Teodor | 2017 | PRED-K5 | #GLADIATORRACETEAM | 00:02:33.0 | 00:00:10 | 14,12 |
8 | 76 | Růžička David | 2017 | PRED-K5 | Praha | 00:02:38.0 | 00:00:15 | 13,67 |
9 | 97 | Čížková Karolína | 2017 | PRED-D | Chalupa na Plácku RK | 00:02:42.0 | 00:00:19 | 13,33 |
10 | 19 | Budka Tobiáš | 2016 | PRED-K6 | Boudaland | 00:02:46.0 | 00:00:23 | 13,01 |
11 | 43 | Sejkora David | 2017 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:50.0 | 00:00:27 | 12,71 |
12 | 51 | Kudr Mikuláš | 2017 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:53.0 | 00:00:30 | 12,49 |
13 | 102 | Burget Samuel | 2016 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:58.0 | 00:00:35 | 12,13 |
14 | 112 | Tománek Honzík | 2016 | PRED-K6 | 00:03:00.0 | 00:00:37 | 12 | |
15 | 32 | Arnoštová Barbora | 2016 | PRED-D | Bílý Újezd | 00:03:02.0 | 00:00:39 | 11,87 |
16 | 74 | Schűlerov Filip | 2017 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:04.0 | 00:00:41 | 11,74 |
17 | 104 | Molcarová Viktorie | 2017 | PRED-D | Praha | 00:03:17.0 | 00:00:54 | 10,96 |
18 | 84 | Burýšková Leontýna | 2017 | PRED-D | Dobruška | 00:03:27.0 | 00:01:04 | 10,43 |
19 | 93 | Kaplanová Zuzana | 2017 | PRED-D | Doudleby nad Orlicí | 00:03:29.0 | 00:01:06 | 10,33 |
20 | 10 | Podzimková Nikola | 2017 | PRED-D | Rychnovnad Kněžnou | 00:03:32.0 | 00:01:09 | 10,19 |
21 | 68 | Milský Antonín | 2017 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:50.0 | 00:01:27 | 9,39 |
22 | 47 | Šrittr Vojtěch | 2017 | PRED-K5 | m.jirsakova@seznam.cz | 00:03:51.0 | 00:01:28 | 9,35 |
23 | 78 | Cejpek Matěj | 2017 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:11.0 | 00:01:48 | 8,61 |
24 | 31 | Krunčíková Anna | 2017 | PRED-D | SOOB Rychnov | 00:04:38.0 | 00:02:15 | 7,77 |
25 | 70 | Molcarová Marie | 2017 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:11.0 | 00:02:48 | 6,95 |
- | 48 | Horáková Eva | 2016 | PRED-D | Zažij si to | Nedokončil |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 1,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Praus Tomáš | 2014 | P1-K8 | Záchlumí | 00:03:55.0 | 00:00:00 | 18,38 |
2 | 111 | Čížek Vojtěch | 2014 | P1-K8 | Praha | 00:03:57.5 | 00:00:02 | 18,18 |
3 | 96 | Čížková Kateřina | 2014 | P1-D | Chalupa na Plácku RK | 00:04:10.6 | 00:00:15 | 17,24 |
4 | 5 | Pulkrábek David | 2015 | P1-K7 | dp99RACING | 00:04:18.7 | 00:00:23 | 16,7 |
5 | 45 | Kubec Daniel | 2015 | P1-K7 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:20.7 | 00:00:25 | 16,57 |
6 | 106 | Škopová Štěpánka | 2014 | P1-D | Rychnov n.Kn. | 00:04:29.2 | 00:00:34 | 16,04 |
7 | 3 | Palgutová Zita | 2014 | P1-D | Indigo cycling team | 00:04:32.1 | 00:00:37 | 15,87 |
8 | 66 | Jakubal Ondra | 2015 | P1-K7 | Líšnice | 00:04:32.6 | 00:00:37 | 15,85 |
9 | 38 | Novotný Jonáš | 2014 | P1-K8 | Zdelov | 00:04:32.8 | 00:00:37 | 15,84 |
10 | 9 | Podzimek Marek | 2014 | P1-K8 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:33.0 | 00:00:38 | 15,82 |
11 | 8 | Zářecký Eliáš | 2014 | P1-K8 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:33.4 | 00:00:38 | 15,8 |
12 | 89 | Drejslová Eliška | 2014 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:39.3 | 00:00:44 | 15,46 |
13 | 67 | Milská Josefa | 2014 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:41.2 | 00:00:46 | 15,36 |
14 | 85 | Moravec Martin | 2015 | P1-K7 | JaBlKo tým Javornice | 00:04:44.9 | 00:00:49 | 15,16 |
15 | 91 | Řízek Jakub | 2014 | P1-K8 | Cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:04:46.6 | 00:00:51 | 15,07 |
16 | 116 | Kasperová Anežka | 2014 | P1-D | Skalka | 00:04:48.7 | 00:00:53 | 14,96 |
17 | 44 | Sejkora Filip | 2015 | P1-K7 | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:09.2 | 00:01:14 | 13,97 |
18 | 34 | Strolený Tobiáš | 2015 | P1-K7 | Radostovice | 00:05:09.6 | 00:01:14 | 13,95 |
19 | 98 | Benešová Gabriela | 2015 | P1-D | Wikov Ski Skuhrov nad Belou | 00:05:10.8 | 00:01:15 | 13,9 |
20 | 92 | Kaplanová Tereza | 2015 | P1-D | Doudleby nad Orlicí | 00:05:11.5 | 00:01:16 | 13,87 |
21 | 114 | Karvay Ellie Maria | 2015 | P1-D | Dobré | 00:05:37.3 | 00:01:42 | 12,8 |
22 | 12 | Markup Nick | 2014 | P1-K8 | Náchod | 00:07:41.6 | 00:03:46 | 9,36 |
Trať: Okruh okolo stadionu, délka trati: 1,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Votroubek Jan | 2012 | P2-K | RK | 00:06:19.9 | 00:00:00 | 17,06 |
2 | 122 | Přikrylová Stáza | 1987 | MAM | Deštné v O.h. | 00:06:21.4 | 00:00:01 | 16,99 |
3 | 62 | Prausová Šárka | 1980 | MAM | Záchlumí | 00:06:28.6 | 00:00:08 | 16,68 |
4 | 65 | Jakubalová Helena | 1986 | MAM | Líšnice | 00:06:37.1 | 00:00:17 | 16,32 |
5 | 60 | Prausová Lenka | 2013 | P2-D | Záchlumí | 00:06:40.0 | 00:00:20 | 16,2 |
6 | 26 | Vonková Matylda | 2012 | P2-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:06:40.0 | 00:00:20 | 16,2 |
7 | 50 | Zemánek Ondřej | 2013 | P2-K | O.L.D.A. team | 00:07:00.1 | 00:00:40 | 15,42 |
8 | 40 | Dvořáková Barbora | 2012 | P2-D | INDIGO cycling team RK | 00:07:02.4 | 00:00:42 | 15,34 |
9 | 94 | Horčička Vít | 2013 | P2-K | Lupenice | 00:07:04.9 | 00:00:45 | 15,25 |
10 | 115 | Roškota Vít | 2012 | P2-K | Minecraft team | 00:07:36.6 | 00:01:16 | 14,19 |
11 | 121 | Kotyzová Martina | 1979 | MAM | 00:07:38.1 | 00:01:18 | 14,14 | |
12 | 109 | Dovhopolyk Maksym | 2012 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:58.9 | 00:01:39 | 13,53 |
13 | 86 | Moravcová Michaela | 2012 | P2-D | JaBlKo tým Javornice | 00:08:11.7 | 00:01:51 | 13,18 |
14 | 119 | Charous David | 2013 | P2-K | Minecraft team | 00:08:16.1 | 00:01:56 | 13,06 |
15 | 120 | Charousová Zuzana | 1981 | MAM | Minecraft team | 00:08:29.9 | 00:02:10 | 12,71 |
16 | 14 | Kolarská Zlata | 1990 | MAM | Náchod | 00:11:05.5 | 00:04:45 | 9,74 |
Trať: Okruh okolo stadionu delší, délka trati: 2,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Vejběra Marek | 2008 | SZK | Ghost | 00:06:49.1 | 00:00:00 | 24,64 |
2 | 108 | Kubíček Vojtěch | 2007 | KAD-K | INDIGO cycling team RK | 00:07:19.4 | 00:00:30 | 22,94 |
3 | 99 | Beneš Marek | 2008 | SZK | Wikov Ski Skuhrov nad Belou | 00:07:22.2 | 00:00:33 | 22,79 |
4 | 81 | Páleník Vojta | 2011 | MZK | Kostelec nad Orlicí | 00:08:07.7 | 00:01:18 | 20,67 |
5 | 100 | Frydrych Antonín | 2011 | MZK | Panská Habrová | 00:08:10.3 | 00:01:21 | 20,56 |
6 | 15 | Burketová Kateřina | 2008 | SZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:24.4 | 00:01:35 | 19,98 |
7 | 83 | Slavík Viktor | 2008 | SZK | Pulice | 00:08:28.6 | 00:01:39 | 19,82 |
8 | 110 | Čížek Filip | 2011 | MZK | Praha | 00:08:33.0 | 00:01:43 | 19,65 |
9 | 41 | Dvořáková Aneta | 2009 | SZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:34.8 | 00:01:45 | 19,58 |
10 | 90 | Řízková Veronika | 2009 | SZD | Cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:08:39.5 | 00:01:50 | 19,4 |
11 | 69 | Kotyza Jan | 2010 | MZK | Hláska | 00:09:02.2 | 00:02:13 | 18,59 |
12 | 53 | Švarc Vojtěch | 2009 | SZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:09:23.3 | 00:02:34 | 17,89 |
- | 11 | Markupová Sofie | 2011 | MZD | Náchod | Nedokončil | ||
- | 107 | Frano Matyáš | 2011 | MZK | Rychnov nad Kněžnou | Nedokončil |
Trať: Asfalt podél hřiště 70m, délka trati: 0,07 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Arnošt Rudolf | 2019 | ODR-K | Bělá | 00:00:18.2 | 00:00:00 | 13,84 |
2 | 16 | Foltýn Marek | 2019 | ODR-K | Nutrend | 00:00:21.7 | 00:00:03 | 11,61 |
3 | 58 | Arnošt Matěj | 2020 | ODR-K | Bělá | 00:00:23.3 | 00:00:05 | 10,79 |
4 | 77 | Růžička Filip | 2019 | ODR-K | Praha | 00:00:28.6 | 00:00:10 | 8,8 |
5 | 101 | Burgetová Nicol | 2019 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:32.8 | 00:00:14 | 7,68 |
6 | 36 | Strolený Janek | 2020 | ODR-K | Radostovice | 00:00:34.0 | 00:00:15 | 7,39 |
7 | 49 | Horáková Anežka | 2019 | ODR-D | Zažij si to | 00:00:39.4 | 00:00:21 | 6,39 |
8 | 24 | Vonková Marie | 2019 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:43.7 | 00:00:25 | 5,75 |
9 | 113 | Tománková Adélka | 2019 | ODR-D | 00:00:47.0 | 00:00:28 | 5,35 | |
10 | 118 | Kasperová Agáta | 2020 | ODR-D | Skalka | 00:00:48.1 | 00:00:29 | 5,24 |
11 | 79 | Cejpek Markéta | 2020 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:18.7 | 00:01:00 | 3,2 |
12 | 7 | Pulkrábek Matěj | 2020 | ODR-K | dp99RACING | 00:01:22.3 | 00:01:04 | 3,06 |
13 | 105 | Molcarová Anna | 2020 | ODR-D | Praha | 00:01:34.8 | 00:01:16 | 2,66 |
14 | 17 | Uhnavý Dominik | 2020 | ODR-K | Indigo cycling team | 00:01:53.3 | 00:01:35 | 2,22 |
15 | 56 | Málková Lola | 2019 | ODR-D | Liberk | 00:02:57.8 | 00:02:39 | 1,42 |