Silniční závod - Elektrokola-Dobruška - výsledky celkové, dle kategorií
Celkový počet závodníků: 54
24.09.2022
triclub.dobruska.cz
Z1 - Žáci I
(5 - 11 let; ročník 2017 - 2011) - Délka závodu : 6,5 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 | Karajanis Nikos | 2011 | NIKO ON BIKE racing team | 00:16:46.0 | 23,26 | |
2 | 171 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team RK | 00:34:41.0 | 00:17:55 | 11,24 |
3 | 172 | Palguta Matěj | 2016 | INDIGO cycling team RK | 00:36:56.0 | 00:20:10 | 10,56 |
KAD - Kadeti a kadetky
(15 - 16 let; ročník 2007 - 2006) - Délka závodu : 38 km; závodníků v kategorii: 3
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | Zaňka Jakub | 2007 | Dlouhá Ves | 01:09:12.9 | 32,94 | |
2 | 113 | Frencl Dominik | 2007 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 01:25:49.7 | 00:16:36 | 26,56 |
3 | 115 | Dušánek Matyáš | 2006 | TriClub Dobruška | 01:32:29.2 | 00:23:16 | 24,65 |
ZA - Ženy
(19 - 39 let; ročník 2003 - 1983) - Délka závodu : 57 km; závodníků v kategorii: 1
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Veitová Monika | 1985 | Cyklotrénink František Trkal | 02:01:30.4 | 28,15 |
ZB - Ženy masters
(40 - 99 let; ročník 1982 - 1923) - Délka závodu : 38 km; závodníků v kategorii: 4
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Mervartová Renata | 1974 | TC Dobruška | 01:40:22.7 | 22,71 | |
2 | 84 | Ročková Romana | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:42:08.0 | 00:01:45 | 22,32 |
3 | 81 | Andršová Kateřina | 1965 | TRI CLUB Dobruška | 01:45:59.8 | 00:05:37 | 21,51 |
4 | 82 | Hepnarová Lenka | 1965 | TriClub Dobruška | 01:54:53.9 | 00:14:31 | 19,84 |
JR - Junioři
(17 - 18 let; ročník 2005 - 2004) - Délka závodu : 57 km; závodníků v kategorii: 2
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Vít Ondřej | 2004 | Rafkarna IDEA Cycling Team | 01:41:46.3 | 33,6 | |
2 | 57 | Kábrt Kryštof | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 01:43:04.2 | 00:01:17 | 33,18 |
MU - Muži
(19 - 29 let; ročník 2003 - 1993) - Délka závodu : 76 km; závodníků v kategorii: 8
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Šumpík Pavel | 2003 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 02:07:38.0 | 35,73 | |
2 | 59 | Seidl Vojtěch | 2003 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 02:07:52.7 | 00:00:14 | 35,66 |
3 | 14 | Glänzner Dominik | 2002 | CYCLI.CZ TEAM | 02:08:09.7 | 00:00:31 | 35,58 |
4 | 15 | Hauf Jan | 1999 | 02:10:59.9 | 00:03:21 | 34,81 | |
5 | 5 | Hrdina Štěpán | 2000 | SKP Duha Lanškroun | 02:12:36.7 | 00:04:58 | 34,39 |
6 | 6 | Morávek Roman | 2002 | Velocoachcz | 02:28:02.4 | 00:20:24 | 30,8 |
7 | 17 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren Team | 02:28:04.0 | 00:20:26 | 30,8 |
8 | 7 | Kadlec Petr | 2000 | JKF Jaroměř | 02:56:13.3 | 00:48:35 | 25,88 |
MA - Masters
(30 - 39 let; ročník 1992 - 1983) - Délka závodu : 76 km; závodníků v kategorii: 9
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Škoda Petr | 1983 | INS Bike Team | 02:09:40.0 | 35,17 | |
2 | 16 | Joska Marek | 1991 | HSK cycling team | 02:11:01.6 | 00:01:21 | 34,8 |
3 | 1 | Kwiecien Pavel | 1983 | TJ Jiskra Jaroměř | 02:11:53.5 | 00:02:13 | 34,57 |
4 | 11 | Hnilička Lubomír | 1987 | Cycli.cz | 02:16:29.6 | 00:06:49 | 33,41 |
5 | 9 | Čáp Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 02:23:12.3 | 00:13:32 | 31,84 |
6 | 12 | Klícha Martin | 1988 | Rafkarna IDEA Cycling Team | 02:23:13.3 | 00:13:33 | 31,84 |
7 | 10 | Fejk Lukáš | 1988 | Carla.Kupkolo.cz | 02:26:20.8 | 00:16:40 | 31,16 |
8 | 13 | Frencl Martin | 1990 | MONDRAKER Racing team | 02:26:38.6 | 00:16:58 | 31,1 |
9 | 4 | Horálek Jiří | 1986 | Hradec Králové | 02:27:08.5 | 00:17:28 | 30,99 |
V1 - Veteráni I
(40 - 49 let; ročník 1982 - 1973) - Délka závodu : 57 km; závodníků v kategorii: 13
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Pospíšil Petr | 1979 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | 01:42:41.0 | 33,31 | |
2 | 49 | Kratochvíl Tomáš | 1981 | UNLIMITED KM TRADING CZ | 01:42:42.6 | 00:00:01 | 33,3 |
3 | 63 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 01:42:48.5 | 00:00:07 | 33,27 |
4 | 46 | Prešek Zbyněk | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:42:50.1 | 00:00:09 | 33,26 |
5 | 47 | Radek Marek | 1978 | Carla.Kupkolo.cz | 01:42:51.0 | 00:00:09 | 33,25 |
6 | 45 | Balcar Aleš | 1977 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 01:42:51.8 | 00:00:10 | 33,25 |
7 | 48 | Schejbal Josef | 1978 | 01:43:02.9 | 00:00:21 | 33,19 | |
8 | 50 | Čegan Jakub | 1982 | UNLIMITED KM TRADING CZ | 01:45:43.9 | 00:03:02 | 32,35 |
9 | 53 | Hájek Tomáš | 1974 | Malšova lhota | 01:49:32.4 | 00:06:51 | 31,22 |
10 | 54 | Jíra Pavel | 1979 | Cycli.cz Team | 01:51:28.7 | 00:08:47 | 30,68 |
11 | 60 | Marák Jan | 1980 | Insbike Team | 01:52:50.0 | 00:10:09 | 30,31 |
12 | 56 | Šumpík Stanislav | 1978 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:54:21.3 | 00:11:40 | 29,91 |
13 | 67 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team RK | 02:05:04.9 | 00:22:23 | 27,34 |
V2 - Veteráni II
(50 - 59 let; ročník 1972 - 1963) - Délka závodu : 57 km; závodníků v kategorii: 6
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Hauf Jan | 1971 | 01:42:46.8 | 33,27 | ||
2 | 52 | Zajíc Petr | 1968 | CykloPokr Pardubice | 01:42:57.6 | 00:00:10 | 33,22 |
3 | 55 | Dvořák Petr | 1968 | HSK cycling team | 01:47:56.2 | 00:05:09 | 31,69 |
4 | 42 | Frýzl Martin | 1972 | TJ Jiskra Jaroměř | 01:47:59.0 | 00:05:12 | 31,67 |
5 | 66 | Roček Martin | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 02:10:59.6 | 00:28:12 | 26,11 |
6 | 41 | Mojžíš Libor | 1968 | HSK cycling team | 02:11:47.5 | 00:29:00 | 25,95 |
V3 - Veteráni III
(60 - 99 let; ročník 1962 - 1923) - Délka závodu : 57 km; závodníků v kategorii: 5
pořadí | st.č. | jméno | ročník | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Skřeček Robert | 1962 | Cycling Brno | 01:42:58.3 | 33,21 | |
2 | 43 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 02:09:41.0 | 00:26:42 | 26,37 |
3 | 61 | Voňka Jiří | 1954 | carlakupkolo Dvůr Králové n.L | 02:10:33.0 | 00:27:34 | 26,2 |
4 | 44 | Zilvar Zdeněk | 1956 | Sobotkasport Dobruška | 02:10:57.3 | 00:27:59 | 26,12 |
5 | 64 | Jiránek Jaroslav | 1948 | GHOST team | 02:34:51.4 | 00:51:53 | 22,08 |