Malý Stalak Bike Cup - výsledky celkové, dle tratí
Celkový počet závodníků: 119
02.09.2023
Cycling team Rychnov nad Kněžnou, z.s.
indigo.cyclingteamrk.cz/deti
Trať: Asfalt podél hřiště 70m, délka trati: 0,07 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | Beran Ondřej | 2020 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:21.2 | 00:00:00 | 11,86 |
2 | 6 | Pulkrábek Matěj | 2020 | ODR-K | dp99RACING | 00:00:22.2 | 00:00:00 | 11,33 |
3 | 119 | Matyášová Vendula | 2020 | ODR-D | Helvíkovice | 00:00:23.0 | 00:00:01 | 10,95 |
4 | 14 | Molcarová Anna | 2020 | ODR-D | Praha | 00:00:28.7 | 00:00:07 | 8,76 |
5 | 100 | Plašil Vojtěch | 2021 | ODR-K | Lipánci | 00:00:30.1 | 00:00:08 | 8,36 |
6 | 11 | Cejpek Markéta | 2020 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:30.9 | 00:00:09 | 8,15 |
7 | 3 | Arnošt Matěj | 2020 | ODR-K | Bělá | 00:00:32.7 | 00:00:11 | 7,7 |
8 | 9 | Štěpáník David | 2020 | ODR-K | Nové Město nad Metují | 00:00:33.7 | 00:00:12 | 7,47 |
9 | 84 | Diblík Matyáš | 2021 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:40.1 | 00:00:18 | 6,28 |
10 | 22 | Dašek Filip | 2021 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:48.2 | 00:00:27 | 5,22 |
11 | 112 | Rozumová Amálie | 2021 | ODR-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:53.6 | 00:00:32 | 4,7 |
12 | 36 | Stegnei Filip | 2020 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:06.9 | 00:00:45 | 3,76 |
13 | 45 | Prossová Viktorie | 2021 | ODR-D | Rychnov Nad Kněžnou | 00:01:08.2 | 00:00:47 | 3,69 |
14 | 94 | Kasperová Anna | 2021 | ODR-D | Rychnov nad Kneznou | 00:01:40.1 | 00:01:18 | 2,52 |
15 | 97 | Šlitr Artur | 2021 | ODR-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:01:44.3 | 00:01:23 | 2,41 |
16 | 24 | Krunčík Aleš | 2021 | ODR-K | Rychnov n kn | 00:01:55.6 | 00:01:34 | 2,18 |
- | 58 | Uhnavý Dominik | 2020 | ODR-K | Stalak cycling team | Nedokončil | 0,01 |
Trať: Asfalt podél hřiště - 120m, délka trati: 0,12 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Urbánek Adam | 2019 | NAD-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:33.1 | 00:00:00 | 13,04 |
2 | 27 | Samek Lukáš | 2019 | NAD-K | MAPELU Bike Team | 00:00:35.8 | 00:00:02 | 12,04 |
3 | 86 | Kasperova Nela | 2019 | NAD-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:40.5 | 00:00:07 | 10,66 |
4 | 52 | Rückerová Maya | 2020 | NAD-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:41.0 | 00:00:07 | 10,54 |
5 | 113 | Horáková Anežka | 2019 | NAD-D | Zažij si to | 00:00:42.6 | 00:00:09 | 10,14 |
6 | 118 | Matyášová Veronika | 2019 | NAD-D | Helvíkovice | 00:00:46.6 | 00:00:13 | 9,25 |
7 | 74 | Kasperová Agáta | 2020 | NAD-D | Skalka | 00:00:49.8 | 00:00:16 | 8,67 |
8 | 110 | Dědina Lukáš | 2019 | NAD-K | Rychnov n. Kn. | 00:00:50.1 | 00:00:16 | 8,62 |
9 | 42 | Růžička Filip | 2019 | NAD-K | Praha | 00:00:50.1 | 00:00:16 | 8,62 |
10 | 19 | Vonková Marie | 2019 | NAD-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:00:52.4 | 00:00:19 | 8,23 |
11 | 117 | Štepáník David | 2020 | NAD-K | Nové Město nad Metují | 00:00:56.0 | 00:00:22 | 7,71 |
12 | 2 | Málková Lola | 2019 | NAD-D | Liberk | 00:01:06.9 | 00:00:33 | 6,45 |
13 | 116 | Jansová Josefína | 2019 | NAD-D | Horní Jelení | 00:01:08.6 | 00:00:35 | 6,29 |
14 | 1 | Arnošt Rudolf | 2019 | NAD-K | Bělá | 00:01:12.8 | 00:00:39 | 5,93 |
15 | 123 | Diblík Matyáš | 2021 | NAD-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:25.3 | 00:01:52 | 2,97 |
- | 63 | Saturková Anastázie | 2019 | NAD-D | Deštné v Orlických horách | Nedokončil | 0,01 | |
- | 111 | Beránek Jaroslav | 2019 | NAD-K | Horni Jeleni | Nedokončil | 0,01 |
Trať: Okruh okolo stadionu (modrý), délka trati: 0,6 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Zajačiková Anežka | 2017 | PRED-D | BIKE FREAKS HOLICE | 00:02:19.1 | 00:00:00 | 15,53 |
2 | 40 | Matoušek Teodor | 2017 | PRED-K6 | Gladiator Race Team Rychnov nad Kněžnou | 00:02:24.5 | 00:00:05 | 14,95 |
3 | 87 | Kudr Mikuláš | 2017 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:29.7 | 00:00:10 | 14,42 |
4 | 47 | Schűler Filip | 2017 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:31.3 | 00:00:12 | 14,27 |
5 | 5 | Sejkora David | 2017 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:34.5 | 00:00:15 | 13,98 |
6 | 101 | Plašilová Dominika | 2018 | PRED-D | Lipánci | 00:02:48.9 | 00:00:29 | 12,78 |
7 | 64 | Šabatová Ema | 2017 | PRED-D | 00:02:50.7 | 00:00:31 | 12,65 | |
8 | 76 | Čížková Karolína | 2017 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:52.9 | 00:00:33 | 12,49 |
9 | 38 | Votroubek Jiří | 2017 | PRED-K6 | Dlouhá Ves | 00:02:54.1 | 00:00:35 | 12,4 |
10 | 39 | Votroubek Václav | 2017 | PRED-K6 | Dlouhá Ves | 00:02:55.0 | 00:00:35 | 12,34 |
11 | 35 | Stegnei Kryštof | 2018 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:02:56.2 | 00:00:37 | 12,25 |
12 | 41 | Růžička David | 2017 | PRED-K6 | Praha | 00:02:57.3 | 00:00:38 | 12,18 |
13 | 88 | Kráčmar Šimon | 2018 | PRED-K5 | Kupkolo.cz MTB TRILOGY | 00:03:02.4 | 00:00:43 | 11,84 |
14 | 44 | Prossová Agáta | 2018 | PRED-D | Rychnov n. Kn. | 00:03:03.5 | 00:00:44 | 11,77 |
15 | 125 | Praus Jan | 2018 | PRED-K5 | Záchlumí | 00:03:03.9 | 00:00:44 | 11,74 |
16 | 91 | Klíma Šimon | 2018 | PRED-K5 | Panská Habrová | 00:03:05.1 | 00:00:46 | 11,67 |
17 | 65 | Palguta Alois | 2018 | PRED-K5 | INDIGO cycling team RK | 00:03:07.8 | 00:00:48 | 11,5 |
18 | 18 | Vonková Magdalena | 2017 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:17.3 | 00:00:58 | 10,95 |
19 | 128 | Bednář Prokop | 2018 | PRED-K5 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:18.1 | 00:00:59 | 10,9 |
20 | 46 | Schűlerová Jana | 2018 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:18.4 | 00:00:59 | 10,88 |
21 | 109 | Dědina Matyáš | 2017 | PRED-K6 | Rychnov n. Kn. | 00:03:29.7 | 00:01:10 | 10,3 |
22 | 10 | Cejpek Matěj | 2017 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:31.5 | 00:01:12 | 10,21 |
23 | 34 | Rozumová Viktorie | 2017 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:40.4 | 00:01:21 | 9,8 |
24 | 25 | Krunčíková Anna | 2017 | PRED-D | SOOB Spartak Rychnov n kn | 00:03:48.0 | 00:01:28 | 9,47 |
25 | 62 | Inguortová Tereza | 2018 | PRED-D | Kostelec | 00:03:49.0 | 00:01:29 | 9,43 |
26 | 60 | Molcarová Marie | 2017 | PRED-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:03:54.7 | 00:01:35 | 9,2 |
27 | 37 | Tomáš Michael | 2018 | PRED-K5 | Provoz | 00:03:55.2 | 00:01:36 | 9,18 |
28 | 13 | Molcarová Viktorie | 2017 | PRED-D | Praha | 00:04:12.1 | 00:01:53 | 8,57 |
29 | 23 | Šrittr Vojtěch | 2017 | PRED-K6 | Třebešov | 00:04:25.4 | 00:02:06 | 8,14 |
30 | 77 | Danielis Tim | 2017 | PRED-K6 | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:39.7 | 00:02:20 | 7,72 |
31 | 21 | Budková Mia | 2018 | PRED-D | Boudaland | 00:04:58.7 | 00:02:39 | 7,23 |
Trať: Okruh okolo stadionu (modrý), délka trati: 1,2 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Zajačik Šimon | 2015 | P1-K | BIKE FREAKS HOLICE | 00:04:00.4 | 00:00:00 | 17,97 |
2 | 4 | Pulkrábek David | 2015 | P1-K | dp99RACING | 00:04:10.2 | 00:00:09 | 17,27 |
3 | 57 | Kubec Daniel | 2015 | P1-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:16.0 | 00:00:15 | 16,87 |
4 | 8 | Votroubek Dan | 2016 | P1-K | RK | 00:04:23.1 | 00:00:22 | 16,41 |
5 | 106 | Horčička Jan | 2016 | P1-K | Lupenice | 00:04:34.4 | 00:00:34 | 15,74 |
6 | 61 | Inguort David | 2015 | P1-K | Kostelec | 00:04:36.5 | 00:00:36 | 15,62 |
7 | 26 | Samek Petr | 2016 | P1-K | MAPELU Bike Team | 00:04:42.7 | 00:00:42 | 15,28 |
8 | 70 | Beran Tobiáš | 2016 | P1-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:04:44.1 | 00:00:43 | 15,2 |
9 | 66 | Palguta Matěj | 2016 | P1-K | INDIGO cycling team RK | 00:04:56.2 | 00:00:55 | 14,58 |
10 | 73 | Kasper Eduard | 2016 | P1-K | Skalka | 00:05:03.6 | 00:01:03 | 14,23 |
11 | 20 | Budka Tobiáš | 2016 | P1-K | Boudaland | 00:05:24.7 | 00:01:24 | 13,3 |
12 | 98 | Andrš Antonín | 2015 | P1-K | Rychnov | 00:05:34.6 | 00:01:34 | 12,91 |
13 | 92 | Sadloň Vojtěch | 2016 | P1-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:05:43.1 | 00:01:42 | 12,59 |
14 | 95 | Vítková Lucie | 2015 | P1-D | Vrchoviny | 00:06:14.9 | 00:02:14 | 11,52 |
15 | 114 | Arnoštová Barbora | 2016 | P1-D | Bílý Újezd | 00:06:22.4 | 00:02:21 | 11,3 |
16 | 108 | Michalcová Dominika | 2016 | P1-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:09:33.7 | 00:05:33 | 7,53 |
Trať: Okruh okolo stadionu (modrý), délka trati: 1,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | Plašilová Andrea | 1989 | MAM | Lipánci | 00:05:45.3 | 00:00:00 | 18,77 |
2 | 99 | Andršová Jana | 1984 | MAM | Rychnov | 00:05:51.7 | 00:00:06 | 18,42 |
3 | 126 | Praus Tomáš | 2014 | P2-K | Záchlumí | 00:06:26.4 | 00:00:41 | 16,77 |
4 | 43 | Zajačíková Romana | 1990 | MAM | Dolní Ředice | 00:06:44.4 | 00:00:59 | 16,02 |
5 | 124 | Ksandrová Zuzana | 1986 | MAM | Hospoda Na Plácku | 00:06:48.3 | 00:01:03 | 15,87 |
6 | 129 | Šlapáková Eva | 1986 | MAM | 00:06:53.6 | 00:01:08 | 15,67 | |
7 | 122 | Votroubková Jana | 1982 | MAM | RK | 00:06:56.5 | 00:01:11 | 15,55 |
8 | 93 | Klímová Jana | 1980 | MAM | Panská Habrová | 00:07:04.9 | 00:01:19 | 15,25 |
9 | 12 | Kráčmarová Lenka | 1984 | MAM | Kupkolo.cz MTB TRILOGY | 00:07:08.0 | 00:01:22 | 15,14 |
10 | 121 | Krunčíková Kateřina | 1987 | MAM | SOOB Spartak RK | 00:07:16.6 | 00:01:31 | 14,84 |
11 | 75 | Čížková Kateřina | 2014 | P2-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:22.6 | 00:01:37 | 14,64 |
12 | 81 | Svoboda Ondřej | 2013 | P2-K | T.J. Sokol Horní Jelení | 00:07:33.5 | 00:01:48 | 14,29 |
13 | 105 | Horčička Vít | 2013 | P2-K | Lupenice | 00:07:38.0 | 00:01:52 | 14,15 |
14 | 127 | Prausová Lenka | 2013 | P2-D | Záchlumí | 00:07:39.0 | 00:01:53 | 14,12 |
15 | 104 | Majšajdr Ondřej | 2014 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:46.8 | 00:02:01 | 13,88 |
16 | 115 | Zaňková Veronika | 2013 | P2-D | Dlouhá Ves | 00:07:52.7 | 00:02:07 | 13,71 |
17 | 69 | Beran Dominik | 2014 | P2-K | Rychnov nad Kněžnou | 00:07:54.3 | 00:02:08 | 13,66 |
18 | 85 | Škopová Štěpánka | 2014 | P2-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:08:05.8 | 00:02:20 | 13,34 |
19 | 120 | Piskorová Marie | 1981 | MAM | 00:08:07.0 | 00:02:21 | 13,3 | |
20 | 72 | Kasperová Anežka | 2014 | P2-D | Skalka | 00:08:10.6 | 00:02:25 | 13,21 |
21 | 96 | Řízek Jakub | 2014 | P2-K | Cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:08:11.1 | 00:02:25 | 13,19 |
22 | 67 | Palgutová Zita | 2014 | P2-D | INDIGO cycling team RK | 00:08:18.8 | 00:02:33 | 12,99 |
23 | 130 | Marková Jitka | 1971 | MAM | 00:08:47.8 | 00:03:02 | 12,28 | |
24 | 107 | Michalcová Eliška Marie | 2013 | P2-D | Rychnov nad Kněžnou | 00:10:24.3 | 00:04:39 | 10,38 |
Trať: Okruh okolo stadionu delší (červený), délka trati: 2,8 km
pořadí | st.č. | jméno | ročník | kategorie | oddíl | čas | ztráta | rychlost |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 89 | Kráčmarová Anna | 2009 | SZD | LOKO Trutnov | 00:07:30.6 | 00:00:00 | 22,37 |
2 | 90 | Valenta Jakub | 2008 | KAD-K | Kupkolo.cz MTB TRILOGY | 00:07:37.1 | 00:00:06 | 22,05 |
3 | 78 | Malá Anna | 2009 | SZD | T.J. Sokol Horní Jelení | 00:07:57.2 | 00:00:26 | 21,12 |
4 | 79 | Šumpík Jiří | 2009 | SZK | T.J. Sokol Horní Jelení | 00:07:57.6 | 00:00:26 | 21,1 |
5 | 68 | Beran Patrik | 2009 | SZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:08:17.0 | 00:00:46 | 20,28 |
6 | 56 | Frydrych Antonín | 2011 | MZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:08:18.8 | 00:00:48 | 20,21 |
7 | 50 | Dvořáková Aneta | 2009 | SZD | INDIGO cycling team RK | 00:08:33.6 | 00:01:02 | 19,63 |
8 | 7 | Votroubek Jan | 2012 | MZK | RK | 00:08:51.9 | 00:01:21 | 18,95 |
9 | 103 | Majšajdr Jan | 2012 | MZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:08:53.2 | 00:01:22 | 18,9 |
10 | 80 | Jansa Antonín | 2012 | MZK | T.J. Sokol Horní Jelení | 00:08:55.9 | 00:01:25 | 18,81 |
11 | 51 | Dvořáková Barbora | 2012 | MZD | INDIGO cycling team RK | 00:09:18.5 | 00:01:47 | 18,05 |
12 | 17 | Vonková Matylda | 2012 | MZD | Rychnov nad Kněžnou | 00:10:21.0 | 00:02:50 | 16,23 |
13 | 82 | Vybíhalová Hana | 2011 | MZD | T.J. Sokol Horní Jelení | 00:10:49.1 | 00:03:18 | 15,53 |
14 | 83 | Bednář František | 2011 | MZK | Rychnov nad Kněžnou | 00:11:46.4 | 00:04:15 | 14,27 |